Zobaczyłem zmianę w jej oczach, moment, w którym moje słowa znalazły swój grunt.

– Naprawdę cię lubię – powiedziała szybko. – To znaczy od lat, ale pomyślałam, że to tylko podkochiwanie się, nastolatki zawsze tak mają. Miałam takich zauroczeń milion.

“Milion? Wow. Czuję się bardzo wyjątkowy.”

– Zamknij się – powiedziała z chichotem. – Wiesz, co mam na myśli. Po prostu spodziewałam się, że to odejdzie. Na przykład, dawno temu. Ale nigdy się tak nie stało. A teraz jestem… trochę gorącym bałaganem.

“Wiem, jak się czujesz.”

– Nie lubię tak dużo myśleć o rzeczach. Boli mnie głowa. Ale wczorajsza noc była po prostu… wow. Czuję się źle. Też zostawiłam ci gorący bałagan.

Zachichotałem. „Byłem w gorącym bałaganie przez wiele lat” – powiedziałem. „A to, co wydarzyło się zeszłej nocy, było dla mnie top 3, jeśli chodzi o nieoczekiwane pocałunki”.

Paula zmarszczyła nos. „Top 3!? Jestem obrażona. Zdecydowanie mogłabym zdobyć więcej punktów”.

“Mogłabyś?”

Błysk powrócił do jej zielonych oczu, kiedy się pochyliła. Zniknęło wahanie poprzedniej nocy. Nasze języki połączyły się natychmiast, a moje ciało nagle przeszły dreszcze. Paula podniosła się na lewe ramię i prawą ręką wepchnęła mnie na plecy. Unosiła się nade mną, gdy nasze usta zlewały się, a pocałunek pogłębiał się.

Jej prawa ręka zniknęła z mojej klatki piersiowej. Fala przyjemności przeszła przeze mnie, kiedy musnęła mojego fiuta przez moje bokserki. Głęboko wciągnąłem powietrze, a jej usta wygięły się w górę w trakcie pocałunku. Przesuwała swoimi smukłymi palcami w górę i w dół mojego wału i zachwycała się każdym wywołanym skurczem i westchnieniem.

– Chyba tak ci się podoba – szepnęła między pocałunkami.

“Trochę.”

„Czy osiągnęłam już pierwsze miejsce?”

„Top 2”.

“Jesteś trudny do zdobycia.”

Jej język wcisnął się w moje usta, gdy jej prawa ręka wsunęła się pod pasek moich bokserek. Jej wężowe palce owinęły się wokół mojego penisa, a moje serce prawie wyskoczyło z piersi pod dotknięciem. Ścisnęła mocno podstawę i poluzowała uścisk, gdy wsunęła rękę w górę mojego tłoka, po czym ponownie zacisnęła bliżej podstawy.

Nie jestem kimś, kto robi dużo hałasu, ale pod zaskakująco intuicyjnym dotykiem Pauliny nie miałem wyboru. Wrażenia, które wymusiła, były niesamowite, a kiedy wyciągnęła te wykwintne palce tak, że przy każdym ruchu w dół obejmowała i ściskała moje jądra w dłoni, wydałem słyszalny jęk. Potem przerwała nasz ciąg pocałunków i zaszczyciła mnie pięknym uśmiechem.

– Podoba mi się – powiedziała. – Zastanawiam się, czy uda mi się sprawić, żebyś zrobił to ponownie.

Tak zrobiła…

Wkrótce nie mogłem powiedzieć, gdzie są jej palce; w jednej minucie ściskały mój trzon, w następnej znajdowały się pod moimi jajami, w następnej byli blisko czubka. Uśmiechała się za każdym razem, gdy jęczałem, i jeszcze mocniej starała się znowu jęczeć.

Kiedy poczułem, jak jej palce wsuwają się ponownie pod moje jądra i zaciskają się trochę mocniej, zdałem sobie sprawę, jak blisko byłem rogazmu. – O Boże, Paula – sapnąłem. Moje oczy z pewnością wyrażały moją desperację. Zauważyła mój wzrok, a jej piękne zielone kule wypełniły się tym samym głodem, o którym wiedziałem, że był w moich oczach. Pochyliła się i znów mnie pocałowała, jej język wił się przy moim, a małe kopczyki jej piersi wciskały się we mnie.

Szybciej poruszyła ręką, ściskając mocniej. Moje oddechy były coraz szybsze, a jej ruchy dorównywały im tempem, a może było na odwrót. Tak czy inaczej, całe moje ciało drgnęło, gdy w końcu wybuchłem. – O Boże! Paulina!

Skierowała go na bok najlepiej, jak potrafiła, gdy strumień za strumieniem leciał na podłogę obok mojego łóżka. Moje tętno zwolniło, ale znowu przyspieszyło, gdy przyciągnąłem Paulinę do kolejnego wściekłego pocałunku. Przeniosłem ciężar tak, że upadła na plecy. Moja lewa dłoń objęła jej policzek, gdy spojrzałem w te piękne zielone oczy. Pocałowaliśmy się ponownie i przesunąłem dłoń w dół jej szyi, w kierunku jej piersi. Zatrzymała mnie.

– Jestem… w porządku – powiedziała drżącym głosem. – To było… wow. Uwielbiam to.

“Kochasz to?” Śmiałem się. “Jak myślisz, jak ja się czuję?”

Uśmiechnęła się głęboko. – Cieszę się. Na razie to wszystko, ok? To znaczy, to było dużo. Dla mnie. Wiesz, do przetworzenia.

Wsunąłem się z powrotem na bok.

– Okej – powiedziałem. „Jeśli tego chcesz. Byłaś… to było niesamowite”.

“Osiągnęłam wreszcie pierwsze miejsce?”

– Powiem ci sekret. Zawsze byłaś a pierwszym.

Jej oczy rozjaśniły się i figlarnie uderzyła mnie w ramię. – Bardzo podstępnie, staruszku. Ale zdradzę ci też sekret. I tak bym to zrobiła.

Zaszczyciła mnie całusem w policzek i wyślizgnęła się z łóżka. Przez krótką chwilę, kiedy wstała z łóżka, tuż przed upadkiem jej nocnej koszuli, zobaczyłem, że nie ma na sobie majtek. Jej biodra kołysały się z gracją, gdy wychodziła z pokoju. Kiedy dotarła do drzwi, spojrzała przez ramię, mrugnęła do mnie i posłała mi całusa. Udałem, że go złapałem i położyłem na policzku.

„Taki głupek” – zaśmiała się, po czym wyszła z pokoju… zostawiając mnie niewiarygodnie zadowolonego, a jednocześnie tak sfrustrowanego, jak zawsze. Sprawy potoczyły się szybko i nie miałem pojęcia, czego się po tym spodziewać.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *