Portal randkowy i moja lesbijska miłość

Poznałyśmy się przez portal randkowy. Wszystkie trzy jesteśmy z Katowic i odkąd odkryłyśmy, że jesteśmy lesbijkami, regularnie uprawiamy seks. Widujemy się u siebie w mieszkaniach kiedy akurat nie ma nikogo w domu. Czasami mamy niewiele czasu dla siebie i musimy kochać się bardzo szybko ponieważ każda z nas ma męża. Zdajemy sobie sprawę, że niewierność nie jest powodem do dumy, ale uzależniłyśmy się od tego dreszczyku emocji.

Czytaj dalej

Darmowy seks na uczelni

Weszłam do dużego, akademickiego pomieszczenia. Po lewej i prawej stronie widziałam wysokie, drewniane półki z książkami. Drzwi za mną były nadal otwarte. Przede mną było ogromne okno z widokiem na ogród uczelni. Na ogrodzie bawiło się mnóstwo osób, które korzystały ze słonecznej pogody wiosennego popołudnia. Przed oknem widziałam imponujące, drewniane biurko. Było zawalone stosami papierów. Panował na nim lekki nieporządek. Mój cel tej wizyty był jasny. Przyszłam tam po darmowy seks.

Czytaj dalej

Analny seks z jej sztucznym kutasem

Barman podszedł do ich stolika i podał im drinki. Nie pili często alkoholu. Kiedy jednak od czasu do czasu spotykali się przy kieliszku, zawsze to był mile spędzony czas. Tymek stawał się coraz bardziej podchmielony i zaczął myśleć o tym, jak bardzo jej pragnie. Nie podejrzewał jeszcze, że czeka go analny seks z jej udziałem.

Czytaj dalej

Miłość na święta

07 stycznia, 2018 , , ,

Było cicho jak makiem zasiał. Miłość wisiała w powietrzu.

– No chodź już – powiedziałam.

Leżałam na podłodze, z głową pod choinką. Widziałam twoje nogi i łydki na stoliku do kawy, ale musiałam poprosić cię już dwa razy, żebyś przyszedł i położył się obok mnie na dywanie.

– No hej – powiedział z uśmiechem. – Co za miła niespodzianka, że się tak spotykamy.

Pocałowałeś mnie szybko.

Czytaj dalej

Sex oferty, które mnie kusiły

07 grudnia, 2017 , , , ,

Buty miałam już na sobie. Byłam w całkowitej gotowości do wyjścia. W ręku trzymałam klucze. Cały dzień czekałam na twój rozkaz, na twoje sex oferty, zawsze tak hojne i przemyślane. Myśl o tym, że jestem na twoje kiwnięcie palcem sprawiała, że miałam mokro w majtkach. Byłam podniecona już od kilku godzin. Teraz, kiedy ten moment wreszcie nadszedł, czułam, że robię się jeszcze bardziej wilgotna i podniecona. Oblizywałam usta, serce stało mi w gardle i krew krążyła jak gorąca lawa. Byłam nakręcona i gotowa na wszystko, co mi zaoferujesz. Zawsze kusiły mnie twoje sex oferty.

Czytaj dalej

Portal randkowy kluczem do sukcesu

Odwrócił się do niej w łóżku i przyciągnął do siebie. Poznali się przez portal randkowy, a teraz on po prostu nie mógł uwierzyć swojemu szczęściu. Łasił się do jej ucha. Rozkoszowała się tą sceną. Uwielbiała, kiedy on ją obejmował. Robił tak za każdym razem co rano. Jego ramiona owinięte wokół jej ciała sprawiały, że czuła się bezpiecznie i bezbronnie zarazem. Westchnęła i zatopiła się w jego uścisku.

Czytaj dalej

Piczka idealna do ruchania

Asia jest ode mnie o pięć lat młodsza. Po miesiącu od naszego ‘zerwania’ i nie rozmawiania ze sobą pewnej nocy napisała do mnie smsa. Zapytała czy może przyjść do mnie na górę i porozmawiać.  Niezła z niej piczka. Szczerze mówiąc nie byłem w najlepszym stanie żeby prowadzić poważną rozmowę. Dopiero przyszedłem z imprezy i byłem nieźle wstawiony. Była 2:00 w nocy. Nie byłem pewny tej rozmowy, ale napisałem jej, że może przyjść do mnie na górę. Mieszkała zaledwie piętro pode mną więc nie musiała iść daleko.

Czytaj dalej