Gry i zabawy do wypróbowania na kamerkach

Jeśli większość czasu na kamerkach spędzasz w oczekiwaniu na żetony lub zaproszenie na prywatny pokaz, ten artykuł jest dla ciebie. Nie musisz tak po prostu bezmyślnie czekać – zaproś swoich widzów do zabawy. W ten sposób nie tylko zabijesz czas, ale także zbudujesz więź ze swoimi fanami. A poza tym, takie gry to także dobra zabawa!

Czytaj dalej

Sex ogłoszenia i świat intymnych doznań

Leżąc w łóżku obok ciebie mam oczy szeroko otwarte. Przekręcam się w twoją stronę, żeby móc obserwować jak śpisz. Wyglądasz tak spokojnie i atrakcyjnie. Kiedy patrzę na ciebie nie mogę przestać się uśmiechać. Myśli wędrują w mojej głowie. Pragnę tylko jednej rzeczy. Chcą poczuć ciebie w środku. Ręką sięgam do twoich bokserek i ostrożnie je opuszczam. Próbuję przy tym nie budzić cię, żeby twój penis był całkowicie bezbronny i wystawiony dla mnie. Oblizuję usta. Chcę żeby on w nich urósł. Przybliżam się. Podnoszę twojego kutasa lewą dłonią i całego biorę do ust. Jest mały i mięciutki. Cieszę się, że go mam. Tą samą ręką owijam palce wokół jąder i zaczynam ssać powolutku. Mój język buszuje starając się pokryć każdą część twojego fiuta. Pieszczenie penisa to wspaniała przyjemność. Czuję, jak zaczyna rosnąć więc zaczynam cię lizać z góry na dół. Słyszę jęki, które wydajesz. Kiedy rozpoczynasz reagować na cielesne doznania to cicho skamlesz,  później coraz szybciej. Teraz pociągam ustami trochę mocniej dopóki twój członek nie osiąga całkowitej erekcji. Słyszę jak jęczysz coraz głośniej więc wiem, że się rozbudzasz. Twoje ciało lubi to, co robią moje usta. Owinięte są wokół już bardzo twardego, tętniącego życiem członka. Nie chcąc cię całkowicie rozbudzić, odsuwam swoje usta i podciągam bokserki na stojącego fiutka. Starannie wysuwam się spod kołdry i pozwalam odpocząć głowie na poduszce. Włączam telewizor i pozwalam ci ponownie zasnąć głębokim snem. Zerkam na sex ogłoszenia w swoim telefonie, bo czasami mnie nakręcają te sprośne teksty. Nie mogę się jednak na niczym skupić.

Czytaj dalej

Pierwszy stosunek z Bartkiem okazał się być najlepszy

Miałem wtedy 20 lat. Właśnie rzuciłem studia. Wprowadziłem się do mojego kumpla, Bartka. Przyjaźniliśmy się od lat. Załatwił mi nawet pracę w lokalnej knajpie, gdzie sam pracował. Obaj byliśmy heteroseksualni. Nigdy nie patrzyłem na niego jak na obiekt seksualny. Było tak przynajmniej do momentu, kiedy coś się wydarzyło kilka tygodni temu. Mianowicie, nasz pierwszy stosunek.

Czytaj dalej

Darmowy sex w kajdankach

09 kwietnia, 2018 , , , ,

Zjawiłam się po wyczekany darmowy sex. Zawołała mnie do pokoju. W środku wyglądało właściwie tak samo jak zwykle. Światło było zgaszone. Jedynie blask świec delikatnie oświetlał pokój. Poczułam ich zapach jak tylko przekroczyłam próg. W środku zobaczyłam to, co zazwyczaj – bicz, kajdanki, pejcz. Wszystkie te rzeczy leżały na łóżku. Zwróciłam jednak uwagę na dwie nowe rzeczy. Pierwszą z nich był duży dzbanek z wodą na stole i zestaw szklanek. Nie myślałam zbyt wiele o tym, co zobaczyłam. Jak zwykle, kazała mi się rozebrać. Jednak tym razem, powiedziała, żebym zostawiła na sobie majtki. gdy tylko to zrobiłam, ona nalała wody do szklanki i odłożyła obok. Drugim nowym elementem był haczyk przyczepiony do ściany na wysokości ok. 2 metrów nad podłogą. To był taki drobiazg, którego większość ludzi by nawet nie zauważyła. Gdybym nie spędziła w tym pokoju wiele godzin  wpatrując się w tę ścianę, też bym tego nie zauważyła. Jednak ja znałam wszystko, co jest na tej ścianie, więc ten haczyk od razu zwrócił moją uwagę. Wzbudził moją ciekawość bardziej niż dzbanek z wodą.

Czytaj dalej

Seks spotkania z innym kochankiem

Rozmawialiśmy o tym od roku. Odgrywaliśmy nawet role jak przypuszczaliśmy może się to wydarzyć. Diana ubrałaby się w seksowną sukienkę z koronkowym biustonoszem, podwiązką i majteczkami pod spodem. Pomalowałaby usta gęstą warstwą czerwonej szminki uwypuklając swoje pełne usta. Pomalowałaby oczy grubszą kreską eyelinera niż zazwyczaj. Ja czekałbym na dole na kanapie, udając, że kompletnie się nie znamy. Byłoby to na prośbę jej męża żebyśmy uprawiali seks. Została poinstruowana żeby zrobić wszystko o co prosiłem. Miała robić to jednak dość niechętnie, co wzmogłoby napięcie seksualne. Weszłaby do pokoju i zobaczyłbym ją jak by to było pierwsze spotkanie. Byłby to rodzaj seks spotkania umówionego wcześniej, ale wyglądające na spontaniczne.

Czytaj dalej

Zdjęcia erotyczne, do których uwielbiała pozować

Moja żona i ja wybieraliśmy się na weekend na północ kraju. To miał być krótki wypad, podczas którego spędzimy trochę czasu na łóżkowych igraszkach. Spakowałem więc kilka erotycznych przedmiotów i zabawek do torby, żeby zrobić jej niespodziankę. Przypuszczałem, że ona też coś zabierze ze sobą. Na przykład, seksowną bieliznę. Kochała pozować do kamery. Czasami sama cykała sobie zdjęcia erotyczne kiedy ja już opuszczałem kadr. Dosyć często wychodziliśmy na noc do hotelu, żeby między innymi porobić sobie zdjęcia erotyczne.

Czytaj dalej

Portal randkowy i moja lesbijska miłość

Poznałyśmy się przez portal randkowy. Wszystkie trzy jesteśmy z Katowic i odkąd odkryłyśmy, że jesteśmy lesbijkami, regularnie uprawiamy seks. Widujemy się u siebie w mieszkaniach kiedy akurat nie ma nikogo w domu. Czasami mamy niewiele czasu dla siebie i musimy kochać się bardzo szybko ponieważ każda z nas ma męża. Zdajemy sobie sprawę, że niewierność nie jest powodem do dumy, ale uzależniłyśmy się od tego dreszczyku emocji.

Czytaj dalej

Darmowy seks na uczelni

Weszłam do dużego, akademickiego pomieszczenia. Po lewej i prawej stronie widziałam wysokie, drewniane półki z książkami. Drzwi za mną były nadal otwarte. Przede mną było ogromne okno z widokiem na ogród uczelni. Na ogrodzie bawiło się mnóstwo osób, które korzystały ze słonecznej pogody wiosennego popołudnia. Przed oknem widziałam imponujące, drewniane biurko. Było zawalone stosami papierów. Panował na nim lekki nieporządek. Mój cel tej wizyty był jasny. Przyszłam tam po darmowy seks.

Czytaj dalej