Raz na jakiś czas moja matka i niektórzy z jej starych przyjaciół z college’u wychodzą na noc do miasta. Zawsze biorą taksówkę. Pewnej nocy oglądałem film i ktoś zapukał do drzwi. To był taksówkarz. Powiedział, że moja mama była tak pijana, że ​​zemdlała i mam pomóc ją wyciagnąć z auta. Zaniosłem ją do łóżka i prawie upuściłem na pościel.

Miała na sobie spódnicę tuż nad kolanami, która podwinęła się gdy ją niosłem. Moja mama ma ładne nogi i nie mam nic przeciwko mówieniu, że stałem i gapiłem się tak na nią. ęknęła i zaczęła się przewracać, była blisko krawędzi łóżka i bałem się, że zaraz się stoczy, więc złapałem ją i zwinąłem na środek łóżka. Ku mojemu zaskoczeniu zarzuciła mi ręce na szyję i pociągnęła mnie na siebie. Zaczęła mnie całować, a nie mam na myśli pocałunku typu matka / syn. To był głęboki i namiętny pocałunek. Będąc po dwudziestce, nie mogłem nic na to poradzić, mój kutas zaczął mocno rosnąć.

Po minucie tego pocałunku powiedziałem „co do diabła” i zacząłem przesuwać dłonią po jej cycku. Spodziewałem się odepchnięcia i uderzenia w twarz, ale ona tylko jęknęła i pocałowała mnie mocniej. Zsiadłem z niej, usiadłem i zdjąłem bluzkę, po czym sięgnąłem i zdjąłem stanik. Zdjęła moją koszulkę a ja własne spodnie i bieliznę. Położyła się na łóżku, uśmiechnęła się i po pijanemu powiedziała „na co czekasz?” Zdjąłem jej spódnicę i majtki, oczywiście pomogła, podnosząc biodra.

Pocałowałem ją, a potem zacząłem ssać jej sutki. Były twarde i miały około połowy wielkości mojego kciuka! Czułem się trochę dziwnie wiedząc, że to moja mama, ale mój kutas przejął i prowadził program w tym momencie. Chwyciła moją rękę i wepchnęła ją między nogi. Nie potrzebowałem już podpowiedzi. Zacząłem pocierać jej cipkę, potem wsunąłem palce i zacząłem pocierać jej łechtaczkę.

Kiedy położyłem kciuk na jej łechtaczce i zacząłem pocierać, jej biodra spadły z łóżka, a ona zaczęła kołysać biodrami w górę iw dół. Zanurzyłem palec, a potem dwa w jej teraz bardzo mokrej cipce.

Kiedy zacząłem ją pieprzyć, zaczęła jęczeć i zaciskać zęby. Najpierw zacząłem powoli, a potem przyspieszyłem, za każdym razem, gdy wyciągałem palce, podnosiłem je i pocierałem jej łechtaczkę. To przyniosło bardzo głośne jęki i chrząkanie, dźwięki doprowadzały mnie do szaleństwa. Jej cipka była tak mokra, że ​​słychać było delikatne dźwięki, a ona jęczała i drżała, kiedy wsuwałem palce tak głęboko, jak tylko się da.

Nie mogłem już tego znieść, wyciągnąłem palce i wcisnąłem jej do ust. Ssała je tak mocno, że myślałem, że je połknie. Dostałem się na nią, jej cipka była tak mokra i śliska, że ​​mój twardy kutas nie miał żadnych problemów żeby w nią wejść. Zacząłem ją mocno walić.

Wygięła plecy i krzyknęła przez zaciśnięte zęby: „O tak. Rób tak dalej! ” Po kilku minutach tego mocnego łomotu prawie krzyczała. Przy tak dużej stymulacji wiedziałem, że nie wytrzymam dłużej. Nagle zesztywniała i wydała z siebie jęk. Myślałem, że mój orgazm nigdy się nie skończy!

Kiedy mój kutas przestał pulsować, stoczyłem się z niej i położyłem się obok. Kiedy się obudziłem, nie leżała w łóżku, ale poczułem zapach kawy. Wstałem, poszedłem do kuchni i zobaczyłem ją przy blacie.

Miała na sobie szlafrok sięgający od szyi do podłogi. Podszedłem za nią, obejmując ją w talii i pocałowałem w szyję. Odsunęła się od siebie i powiedziała: „To, co stało się zeszłej nocy, było błędem i to się nigdy więcej nie powtórzy”.

Zawsze dyktowała mi w życiu warunki, a ja wtedy zdecydowałem, że to się zmieni.

Stałem przed nią, sięgnąłem i złapałem garść włosów. Podciągnąłem jej twarz do mojej i pocałowałem ją mocno. Zacząłem przesuwać rękę w górę i w dół jej boku, a następnie po jej piersiach. Początkowo opierała się, a potem powoli poddała się i zaczęła się całować. Odsunęłam się i spojrzałam na nią. Powiedziałem jej: „Podobało mi się zeszłej nocy, podobnie jak tobie. Nie rozumiem, dlaczego nie możemy się dobrze bawić ”.

Pochyliła się i podciągnęła szlafrok, odsłaniając okrągły, twardy tyłek i cipkę. Uwolniłem mojego kutasa z moich szortów i przetarłem go w górę i w dół jej cipki. Byłem trochę zaskoczony tym jak szybko zrobiła się wilgotna, wręcz mokra. Nie miałem żadnych problemów z wsunięciem mojego fiuta.

Kiedy zacząłem ją pieprzyć, wyszeptałem jej do ucha: „należysz do mnie”. Odpowiedziała: „kiedy tylko mnie chcesz”.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *