Najlepsze sex randki w Polsce

Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Sex fotka - jak zrobić idealne zdjęcie erotyczne.

Nagość i erotyzm towarzyszy człowiekowi od zawsze. Zaczynając od Wenus Tycjana, a kończąc ostatnio oglądanym filmem pornograficznym - nudyzm zawsze był nieodłączną częścią naszego społeczeństwa. Wątek erotyczny można znaleźć nawet w Biblii, a od tamtąd towarzyszy on nam zawsze i wszędzie..

sex fotka

Wszyscy lubimy zdjęcia!

Z badań wynika też, iż 61 % mężczyzn bierze aktywny udział w pisaniu i wysyłaniu zarówno sprośnych wiadomości, jak i seksownych i gorących zdjęć erotycznych.

sex fotka

Idealny wiek na sex fotkę?

Nie istnieje pojęcie “idealnego wieku na sex fotkę”. Granice wiekowe coraz bardziej się zacierają, a zamiłowanie do robienia sobie erotycznych portretów rośnie nawet między seniorami!

sex fotka

Na co uważać?

2 grzechy główne wysyłania zdjęć erotycznych? Nieproszone nagie zdjęcia (tak, chodzi nam tu o zdjęcia penisa) i zdjęcia erotyczne całkowicie pozbawione artystycznego podejścia.

Sex fotka - od czego się zaczęło?

Sex fotka - od czego się zaczęło?

Jeszcze przed wynalezieniem aparatu fotograficznego ludzie mogli podziwiać nagość w malarstwie, rzeźbie, grafice, rysunku, fotografii, poezji czy literaturze. Od płaskorzeźb aż po akty. Aparaty fotograficzne pozwoliły nam rozszerzyć horyzonty. Od fotografii buduarowej aż po ostre zdjęcia w serwisach samochodowych (tak tak, mówię o tych sprośnych kalendarzach). O ile wcześniej potrzebowaliśmy wynajęcia studia, fotografa i od cholery odwagi, dzisiaj zdjęcie erotyczne jest czymś tak powszechnym, że uznaje się je nie jako formę erotyzmu, a nawet flirtu. Używamy ich nawiązując znajomości przez internet, umawiając się na sex randki, wysyłamy je swoim kochankom chcąc ich nakręcić i też tym ukochanym, którzy mieszkają daleko od nas.

sex fotka

Nie wstydźmy się sex fotek!

Zdjęcia erotyczne stały się niejako częścią naszej kultury - symbolem millenialsów. Starsi krytykują nam spłaszczenie erotyzmu i podmiotowe podejście do seksualności, uważają nas za zboczeńców, jednak przyjąć trzeba, iż dzisiaj zdjęcia erotyczne są wręcz wymagane. Każdy z nas ma na telefonie przynajmniej kilka dobrych ujęć, którymi chciałby się pochwalić całemu światu - ale pozostawia te zdjęcia tylko tym, których chce “wyrwać”. I nie ma w zdjęciach erotycznych niczego wstydliwego. Podobnie też powinniśmy zapomnieć o tym nonsensie, którym jest ukrywanie lub minimalizowanie swojej seksualności. Nie da się uciec od tego, iż żyjemy w świecie, w którym dzielimy się dosłownie wszystkim ze wszystkimi. Dzielimy się opiniami na temat polityki, dzielimy się zdjęciem kawy kupionej w hipsterskiej kawiarence, dzielimy się zdjęciami erotycznymi na portalach randkowych, bo teraz to nas kręci. Postęp technologiczny zmienił też nasze podejście do randkowania i życia seksualnego - korzystamy na porządku dziennym z aplikacji randkowych, sekstujemy, uprawiamy seks podczas rozmów video i wysyłamy multum zdjęć erotycznych.

sex fotka

Odpowiedni strój do zdjęcia

Tak, niektórzy mogą wyglądać cholernie seksownie w dresach i bluzie. Jednak dla nas - amatorów - łatwiej jest wczuć się w rolę będąc odpowiednio ubranym. Dla Pań może to być zmysłowa bielizna, albo zbyt duża koszula i pończochy, dla Panów to często ubrania bardziej formalne, takie jak spodnie czy koszula. Niemniej seksownie Panowie wyglądają w opinających koszulkach, co kogo kręci. Ważne jest jednak poznanie swojego ciała. Stań przed lustrem i sprawdź w jakich pozach Twoje ciało wygląda najlepiej. Może to ma być ujęcie z boku, a być może lepiej wyglądałoby takie do pępka? Może masz ładny profil, a może w grę wchodzi bardziej zdjęcie en face? Z wiekiem ludzie lepiej poznają swoje ciało i twarze, co za tym idzie - łatwiej im wychodzi pozowanie do zdjęć. Nie zapomnij jednak, że im więcej zdjęć strzelisz - tym większe masz szanse na wyłapanie „idealnego” ujęcia. Śmiało - do dzieła!

Zdaniem użytkowników

sex fotka

Wcześniej wstydziłam się tego, jak wyglądam na zdjęciach, jednak po tym, jak zaczęłam je wrzucać na erodate, a faceci zaczęli mnie zalewać komplementami zmieniłam swoje zdanie o tym! Już nie brakuje mi odwagi!

Aleksandra, 32 lata, · Grudziądz
sex fotka

Nie ukrywam, lubię sex fotki lasek w internecie. Podobają mi się zarówno te artystyczne, jak i te mniej. Zdjęć erotycznych nigdy nie będzie za wiele, a te najlepsze znajduję na portalach randkowych.

Piotr, 42 lata · Opole
sex fotka

Fakt, zdarzyło mi się wysłać zdjęcia swojego przyrodzenia do kobiety w czasie gorącej rozmowy i nie wstydzę się tego. Moim zdaniem dziś jest to normą. Na erodate otrzymuję setki gorących fot i jara mnie to.

Jakub, 29 lat · Władysławowo
sex fotka

Gdy wieczorem jestem sama w domu i wypiję o jedną lampkę wina za dużo, nachodzi mnie ochota na robienie seksownych fotek. Przebieram się, zapalam świece i szukam tego najlepszego ujęcia.

Magdalena, 33 lata · Słupsk

Parafrazując popularne przysłowie - jedno zdjęcie jest czasami warte więcej niż tysiąc wiadomości

sex-fotka

Doceń swoje ciało

Zdjęcie erotyczne może rozpalić do czerwoności, może być namiętne, gorące, przepiękne. Albo słabe i niestosowne. Faktem jest jednak, że w przypadku portali randkowych zdjęcie erotyczne jest kluczem do sukcesu. Czyli im lepsze zdjęcie, tym większe szanse na potencjalną randkę, a co za tym idzie - gwarantowany seks który być może przerodzi się w związek. Przed strzelaniem zdjęć, rozbierz się i stań przed lustrem. Doceń swoje ciało i znajdź w nim to, co lubisz najbardziej. Dla każdego będzie to inna część ciała, ale mamy pewność co do jednego - każdy z nas ma przynajmniej jedną część ciała, którą u siebie uwielbia.

sex-fotka

Zabaw się światłem

Na pewno każdy z nas widział przynajmniej raz zdjęcie w negliżu na tle kupy brudnych ciuchów albo zdjęcie w lustrze, które nie było przecierane przynajmniej parę lat. Nie wygląda to przecież dobrze. Możesz wyglądać super, ale mieć fatalne tło - a wtedy utracisz efektowne ujęcie. Przeznacz chwilę na dobranie odpowiedniego tła do swojego zdjęcia. Nie zapomnij też o dobrym świetle. Przy dobrym świetle automatycznie wyglądamy lepiej. Nie mówię, że każde zdjęcie ma być robione przy oknie w południe. Jeżeli robisz sobie zdjęcie wieczorem - zabaw się światłem lamp. Światło padające pod różnymi kątami może albo zmniejszyć atrakcyjność Twojej twarzy, albo wręcz podkreślić Twoje atuty.

sex-fotka

Mniej znaczy więcej

Uwodzenie, flirt, droczenie się. Zdjęcia erotyczne to część zabawy. Może niektórzy chcą widzieć wszystko jak na talerzu, jednak w celu rozkręcenia zabawy warto czasami zwolnić. Zarys sylwetki może rozpalić wyobraźnię bardziej, aniżeli zdjęcie w pełnym negliżu, a więc zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć. Nie zapomnij o edytowaniu zdjęć, w granicach rozsądku oczywiście. Nie mówię tu o zmniejszaniu swojej wagi o połowę, lub dorysowywaniu sobie dodatkowych narządów. Jednak czyste zdjęcie, z ładnym efektem nałożonym na nie i lekkim retuszem nie są niczym, czego trzeba by było się wstydzić. Zdjęcie ma przede wszystkim być przyjemne dla oka i podobać się Tobie.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.