Mam na imię Ariel. Jestem 19-latkiem kończącym liceum. Mieszkam z mamą i tatą. Mój tata ma 50 lat, ale wygląda na 60 lat, ponieważ coraz bardziej angażował się w interesy niż sprawy prywatne. Moja mama ma 38 lat, ale wygląda na 25 lat, bo dba o swoje ciało. Jej białawe ciało jest bardzo atrakcyjne. Jej duże piersi, duży tyłek sprawiają, że jest seksowna.

Ja sam jestem całkiem przystojny, moje dłuższe włosy sprawiły, że wyglądam na 25 lat. Mam w zwyczaju czytać historie o seksie internecie. To sprawiło, że codziennie doprowadzałem się do pracy ręcznej i wytrysku. Podglądam przyjaciół i krewnych mojej mamy z seksownymi figurami, cieszę się ich boskimi ciałami. Stopniowo zaczęło mnie to przyciągać do mojej mamy. Jej duże piersi, które wypełniały jej bluzkę, głęboki dekolt, który jest zawsze odsłonięty, i jej długie nogi drażnią oczy nastolatków takich jak ja. Właściwie to wyobrażałem sobie, że pocieram piersi mojej mamy. Mam marzenie o spaniu z mamą. Z tymi wszystkimi myślami doprowadzam się do erekcji codziennie w nocy.

Nigdy nie myślałem, że moje marzenie tak wcześnie stanie się rzeczywistością.

Był lipiec, a ja spędzałem wakacje. Mieliśmy ślub naszego krewnego. Wesele miało odbyć się w miejscu oddalonym o cztery godziny drogi od mojego domu. Mój tata i mama planowali wziąć udział w tej ceremonii. Ale w ostatniej chwili tata został wezwany na pilne spotkanie, więc tata kazał mi towarzyszyć mamie. Więc ja i mama pojechaliśmy autobusem, aby dotrzeć do miejsca około 20 wieczorem i wziąć udział w uroczystości rodzinnej. Ale z powodu problemów z silnikiem autobusowym dotarliśmy na miejsce o 23:00. Niemal wszyscy już spali. Jeden z krewnych pokazał mały pokój do spania, ponieważ cały dom był pełen gości.

Pokój magazynowy był niewielki i było tam jedno łóżko pojedyncze. Ja i mama nie możemy tam spać, ściskając się nawzajem. W praktyce mama zdjęła ciuchy  i była gotowa spać w staniku i halce. Powiedziała mi też, żebym zdjął spodnie i koszulę. Zdjąłem ubrania i stanąłem przed nią. Mama patrzyła, jak mój drągal wznosił się powoli, i uśmiechnęła się do mnie. Ja też patrzyłem, jak biust wylewa poza stanik, a brzuch odsłonił halkę. Mama powiedziała mi, że idzie spać za późno. Zgasiłem światło i spałem obok mamy w tym ciemnym pokoju.

Mama położyła mi ręce na plecach i przyciągnęła do siebie. Ja także położyłem ręce na jej plecach i zacząłem pocierać jej skórę. Stopniowo wzięła moją rękę do ręki. Nigdy nie myślałem, że mama też się mną interesuje. Kiedy zaczęła pocierać mój język, wzniosła się i powoli zdjęła swoją halkę. Tymczasem przyciągnąłem ją do siebie i pocałowałem w usta i całą jej twarz. Jęknęła i też mnie pocałowała. Wyciągnąłem jej piersi i zacząłem pocierać obie półkule. Po pięciu minutach wcierania przyłożyłem jej usta do piersi i zacząłem ssać. Mama wzięła moją rękę i położyła ją na swojej cipce. Przetarłem jej cipkę i włożyłem palce do środka. Zacząłem wpychać palce w jej cipce, mamuśka szeptała: „Żadnych palców, Arielu, włóż swoją knagę!”. Przetoczyłem się nad nią i włożyłem swojego penisa do jej cipki. Naprawdę byłem w niebie, zacząłem pieprzyć mamę z dobrą prędkością. Głośne dźwięki wypełniły pokój. Po dziesięciu minutach ruchania wytrysnąłem w jej cipkę. Całą noc spałem w jej ramionach.

Tak to wszystko się zaczęło. Od tego czasu to ja jestem jej partnerem seksualnym, a nie ojciec. Robimy to, kiedy tylko mamy czas, a że mamy go dużo…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *