Najlepsze sex randki w Polsce
Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Sex chat - jak zostać mistrzem pisania wiadomości

Obawiasz się, że nie wiesz jak się zabrać za pisanie sprośnych wiadomości online? Bez obaw, chętnie Ci pomożemy. Oto nasz mały przewodnik, dzięki któremu staniesz się ekspertem sex chatów, rozmów online i na żywo.

seks czat
Dlaczego to jara tyle osób?

Sex chat i sexting teraz już jest przystępną formą komunikacji. Czy to z przyczyn bycia z dala od ukochanej osoby, czy dlatego, iż właśnie w momencie pisania ważnego maila nagle poczuliśmy się pobudzeni - pisanie pikantnych wiadomości stało się dla nas normą.

seks czat
Czym właściwie to jest?

Sexting (także seksting) – forma komunikacji elektronicznej, w której przekazem jest seksualnie sugestywny obraz lub treść. Jest to do tego stopnia normą, iż w 2012 roku słowo „sexting” zostało dodane do słownika Merriam-Webster.

seks czat
Sprośne wiadomości? Poproszę!

Grupie osób w wieku od 18 do 55+ lat zadano pytanie, czy kiedykolwiek zdarzyło im się wysyłać, bądź otrzymywać sprośne wiadomości. Aż 84% badanych stwierdziło, że zarówno pisało, jak i otrzymywało tego typu wiadomości.

sex chat

Czy jest sexting i sex chat?

Z jednej strony mogłoby się wydawać, że sexting jest dla nas wszystkich tak dobrze znanym tematem, że nie ma po co o nim mówić, a co dopiero zabierać się za dawanie jakichkolwiek porad w tym temacie. Przecież każdy otrzymał przynajmniej raz zdjęcia erotyczne (mniej lub bardziej udane, ale jednak) i każdy z nas przynajmniej raz w życiu rejestrować się na darmowy portal randkowy, sex chat, czy inną formę poznawania użytkowników online. Jednak oprócz tego, że sexting jest świetną formą gry wstępnej jest on także czymś więcej - daje możliwość ciągłego przeżywania przygody ze swoim partnerem, flirt i utrzymania tego lekkiego dreszczyku emocji który często jest potęgowany przez fakt, że akurat jesteśmy w mało odpowiednim miejscu takim jak samochód czy praca. Jeżeli Twój partner aktualnie siedzi na obiedzie z rodziną, czy też jest na cotygodniowym spotkaniu ze swoją grupą roboczą, może nie być to najlepszym momentem na wysłania gorącej wiadomości. W momencie gdy nie jesteś w 100% pewien co do tego, czym aktualnie zajmuje się Twój partner, warto jest napisać zwykłego sms’a w stylu „Hej, czy jesteś teraz zajęty? Czym się zajmujesz?”. W ten sposób dowiesz się, że to dobry moment.

chat sex

Sex chat jest dla każdego

Buduj napięcie nie spiesząc się. Zabawę zacznij od wstępu bez bezpośredniej wiadomości nawiązującej do seksu. Sztuką jest zachowanie balansu między dyskrecją, a seksualnością. Wysłanie zdjęcia swojego członka bez słowa wstępu może nie każdą pobudzić do działania. Z sex fotką ogólnie trzeba uważać. Natomiast wysłanie artystycznego zdjęcia dekoltu z zapytaniem „Co tam?” jest wystarczająco dyskretne, a zarazem gorące - coś idealnego na start. Wiadomo, czasami szybkie numerki są super, czasami ich po prostu potrzebujemy, zazwyczaj jednak jest tak, że im mniejszymi krokami się poruszamy (mówię tu o sprawach łóżkowych), tym bardziej spektakularnie finiszujemy. Nikt przecież nie zaczyna seksu od penetracji, na początek rozkręcamy się za pomocą gry wstępnej. Nie inaczej jest też z sextingiem.

online sex chat

Odpowiedni czas na sexting

Gdy inicjujesz sexting czy sex chat, musisz pamiętać o tym, iż kontrolujesz tą grę i grasz w nią razem z partnerem. Twoją rolą jest to, iż jesteś napaloną stroną i chcesz pobawić się w coś sprośnego. Z drugiej jednak strony, mimo to, że wszystko jest grą i zabawą - nie przeginaj. Możesz zacząć zarówno od czegoś tak delikatnego, jak „Mam ochotę na Ciebie”, albo lecieć z nagim zdjęciem, wszystko zależy od tego, z czym się czujesz dobrze. Niech to będzie coś, co Cię będzie lekko krępowało, a nie strawi, że uciekniesz jak najdalej. Nie zapomnij, że Twój partner może właśnie być w pracy, czy wsród znajomych, więc należałoby uprzedzić go przed wysyłaniem nagich fotek. Nie chcesz przecież, żeby po otwarciu Waszej rozmowy wypadł mu telefon z ręki, albo gorzej - żeby Twoje najskrytsze miejsca obejrzeli wszyscy wokół.

Zdaniem użytkowników

Od zawsze lubiłam pisać, tekst mnie nie tylko nakręca, ale też pozwala przenieść się do innego świata. Podnieca mnie to, uwielbiam sex chat.

Ania, 27 lat · Poznań
seks czat

Sexting w biurze sprawia, że czuję się mocno niegrzeczna. Mój facet to uwielbia!

Dominika, 32 lata · Lublin
seks czat

Nie spotkałem jeszcze ani jednej laski, której nie podobałby się sex chat, ja też to uwielbiam, mogę najpierw pisać, a potem spotkać się na żywo.

Damian, 31 lat · Tomaszów Lubelski
seks czat

Uważam sex chat za świetną grę wstępną, która może się ciągnąć dniami. Dla mnie jest on świetną formą flirtu.

Ela, 36 lat · Warszawa

Seks chat i kilka porad na koniec

Przejrzyj rady naszych ekspertów od randkowania i poznaj treści, które zmienią sposób w jaki postrzegasz darmowy sex czat online!

Przygotuj parę fotek

Miej parę seksownych fotek w zapasie!

Przygotowanych, lekko przerobionych i takich, które Ci się cholernie podobają. Popracuj nad wizualizacją, znaj swoje dobre strony i ujęcia, które sprawiają, że drugiej osobie miękną kolana. I nigdy PRZENIGDY nie załączaj zdjęć z widoczną twarzą. Pamiętaj, że w pisaniu wiadomości, tych sprośnych i tych nie, wyrobiła się kultura emotikonów.

Bądź niegrzeczny

Bądź niegrzeczny, używaj sprośności...

Pamiętaj, iż słowa mogą działać na fantazję pobudzająco, mogą rozgrzać nie gorzej niż zdjęcia czy video. Pomyśl chociażby o odsetku ludzi, którzy masturbując się czytają sex ogloszenia. Pozwala im to na dorysowanie sobie całej reszty za pomocą swojej wyobraźni. Możesz albo nakręcać partnera, albo na przykład mu rozkazywać. W tej grze wszystkie ruchy są dozwolone.

Bądź niegrzeczny

Baw się tekstem!

Używanie eufemizmów i slangu jest tu jak najbardziej na miejscu. Przyznasz chyba, że wolałbyś czytać to, aniżeli medyczne nazwy części ciała, co nie? Nawet jeżeli dziwnie się czujesz pisząc „uwielbiam Twoją wilgotną cipkę“, zgodzisz się, że brzmi to o niego lepiej niż „Twoja wagina jest cudowna”. Zabaw się! Sexting i sex chat to zabawa i sposób na flirt i rozluźnienie. Nie stresuj się tym, usiądź wygodnie i daj się ponieść wyobraźni.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.