Trzy dziewczyny w wieku około 12 lub 13 lat kładły się spać zaraz po kąpieli. Mama pocałowała ich na dobranoc, a potem zgasło światło. Rozmawiały trochę, a potem jedna rozmawiała o seksie, pozostałe dziewczyny były bardzo zaciekawione tym, co dziewczyny i chłopcy mogą sobie zrobić i chciały wiedzieć więcej. Dziewczyna dalej mówiła o całowaniu się, a gdy inne dziewczyny stały się jeszcze bardziej zaciekawione, jedna zapytała, jak to zrobić.

Pozwól, że ci pokażę, objęła drugą dziewczynę i przyłożyła usta do swoich. Oblizała wargi po ustach innych dziewcząt, ale kiedy dziewczyna nie chciała ich otworzyć, zatrzymała się. Czy zrobiłam coś złego? Tak, masz otworzyć usta i włożyć język do moich.

Spróbowali ponownie, a gdy obie dziewczyny otworzyły usta i zaczęły eksplorować siebie nawzajem i machać językami, wkrótce zaczęli się namiętnie całować.

Dziewczyna oglądająca niecierpliwiła się, chcę spróbować, wołała.

Dwie dziewczyny przestały się całować, a nauczycielka zwróciła się do nowej dziewczyny. Zacisnęli usta i wkrótce też zaczęli całować się bardzo namiętnie. Zatrzymali się po kilku minutach, aby zaczerpnąć tchu.

To była taka świetna zabawa, mogłabym to robić przez całą noc, krzyczały dziewczyny.

Nauczycielka wyjaśniła, że ​​jest o wiele więcej do pokazania. Opuściła się niżej i zaczęła lizać i ssać te wciąż niedorozwinięte, ale jędrne cycki. Oooooh, to dobre, krzyknęła dziewczyna. Druga dziewczyna dołączyła i lizała i ssała drugi sutek.

Przez chwilę ssali sobie nawzajem małe cycki, gdy jedna z dziewcząt zauważyła, że ​​jest mokra między nogami. Powiedziała, że ​​to mrowi.

Nauczycielka wyjaśniła, że ​​tak się dzieje, gdy dziewczyny się podniecają. Uklękła na łóżku, a inne dziewczyny leżały obok siebie. Powiedziała, że ​​gdybyś była z chłopcami, zrobiliby to. Po tych słowach zaczęła pocierać palcami cipki dziewcząt. Dziewczyny zaczęły cicho jęczeć i wkrótce włożyła palec, a potem dwa, pocierając ich łechtaczki.

Dziewczyny stały się głośniejsze w swoich jękach i wkrótce jedna z nich powiedziała, że ​​czuję, że musi wkrótce sikać. Nauczycielka zapewniła ją, że nie osiągnie punktu kulminacyjnego, ale ma zamiar osiągnąć punkt kulminacyjny i zapewniła, że ​​po prostu na to pozwoli. Rzeczywiście, wkrótce potem obie dziewczyny doszły mniej więcej w tym samym czasie.

To była zabawa wykrzyknęły dziewczyny, czy możemy to zrobić jeszcze raz?

Nauczycielka powiedziała, że ​​muszę cię więcej nauczyć. Wsiadła między jedną z dziewczyn i zaczęła lizać jej cipkę. Dziewczyna poruszyła się nerwowo. Potem zatrzymała się i rzuciła się na drugą dziewczynę. Dziewczyna znowu zaczęła się napinać. Po chwili zatrzymała się i zaproponowała nam wszystkim lepszą zabawę w tym samym czasie.

Dziewczyny utworzyły trójkąt i się polizały. Nauczycielka wkrótce zaczęła ssać łechtaczkę, a potem poprosiła dziewczyny, aby zrobiły to samo. Impreza zrobiła się gorętsza, a jęczenie głośniejsze. Wszyscy zbliżyli się do punktu kulminacyjnego, gdy…

Mama usłyszała całe te jęki, więc podeszła po cichu i otworzyła drzwi, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Dziewczyny były dość zawstydzone i próbowały to ukryć.

Mama usiadła na łóżku i zapytała dziewczyny, co robią. Właśnie próbowaliśmy badać seks, odpowiedziała jedna z dziewczyn. Odkryłam siebieteż, kiedy byłam w twoim wieku, oznajmiła mama. Chcę się pieprzyć z każdym z was i skosztować tego pysznego soku z cipki. Po kolei całowała się z dziewczynami, aż skosztowała ich wszystkich.

Mhhhhhm, wszystkie smakujecie tak dobrze, mama wykrzyknęła, zdecydowanie chcę tego więcej. Przyjdzcie i pobawcie się przez chwilę z moimi cyckami. Dwie dziewczyny ssały piersi matki, a trzecia całowała się z mamą. Wkrótce ona też była gotowa na więcej i kazała wszystkim dziewczynom zrobić 69. Dwie dziewczyny zaczęły sobie radzić same, a druga robiła 69 z mamą.

Po chwili mama zawołała, żeby zmienić partnerów i wszyscy mogli spróbować nowej cipki. Trzy dziewczyny zbliżyły się prawie do siebie, a mama była tuż za nimi. Nagle dostała dziewczynę pod nią i powiedziała dziewczynom, że ma coś do wyjaśnienia.

Widzicie, niektóre kobiety lubią tryskać, jak ja. Kiedy dojdę, będę tryskać w twoje usta i chcę, żebyś to wszystko złapała w usta, ale nie połykała.

Z tymi słowami zawisła nad twarzą dziewczyny i wkrótce nadeszła chwila, a ona osiągnęła punkt kulminacyjny i wbiła się w usta dziewczyny.

Kiedy jej punkt kulminacyjny ustąpił, wstała i poinstruowała dziewczynę, aby całowała się z innymi i podzieliła się sokiem z cipki, a także z nią. Każda inna też miała tryskać. Ale nikt nie połyka ok?

Dziewczyna zrobiła, jak jej powiedziano, obściskiwała się z innymi dziewczynami i dzieliła się z nimi. Mama przełknęła, a potem całowała się z innymi dziewczynami, żeby dostać sok i połknęła wszystko.

To było fajne, wykrzyknęły inne dziewczyny, uwielbiamy ten smak.

Mama zdecydowała, że ​​jest już wystarczająco późno i wszyscy powinni już iść spać. Więcej jutro, dodała na koniec.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *