Ta gorąca mała nastolatka faktycznie tam stała i rozważała. Nie dając jej zbyt wiele czasu do namysłu, wskazałem na podłogę obok mojej prawej stopy. Prawie podświadomie ustąpiła miejsca. Słowa nie były już potrzebne, gdy wskazałem je palcem w dół. Z wahaniem, z przerażeniem w oczach, ręce Wanda przesunęły się do jej zatrzasku i zamka błyskawicznego. Jej płaski brzuch ładnie układał się w trójkątny materiał, który przykrywał jej skarb. Uniosłem lekko ramiona, robiąc miejsce, by jej drobne ciało leżało na moich kolanach.

Ostrożnie pochyliła się do przodu i pozwoliła mi manewrować nią tak, jak chciałem. Usiadłem pod lekkim kątem, więc jej nogi opadły z moich kolan na podłogę, podczas gdy jej ramiona spoczywały na łóżku, opierając się na łokciach. Patrząc na tę nastoletnią dupę, spodziewałem się, że będę musiała ściągnąć jej majtki, żeby odsłonić ten idealny tył, ale nie. Była tam, w pełni odsłonięta, z niewielkim paskiem materiału stringów spływającym po jej tyłku. To był nieskazitelny, najwspanialszy ciasny tyłek w kształcie serca, jaki kiedykolwiek widziałem osobiście. Jak powiedziałem, jestem wystarczająco dorosły, by być jej ojcem i uprawiałem w swoim czasie dużo seksu, ale ta słodka rzecz zaparła mi dech w piersiach.

Wyczułem, że Wanda zastanawia się, co się dzieje, prawdopodobnie zbyt długo nie doceniałem tego, co leżało przede mną.  Wanda opuściła głowę w dłonie albo z obrzydzenia z powodu kłopotów, w które wpadła z tym staruszkiem, albo mój dotyk w połączeniu z jej wrażliwością miał erotyczny wpływ. Moje pierwsze uderzenie trafiło w słodkie miejsce, w którym zbiegają się jej nogi i tyłek. Czerwony odcisk dłoni pokrywał oba uda. Głowa Wandy wyskoczyła z jej dłoni z jękiem. Mój lewy łokieć został bezpiecznie umieszczony na jej plecach, aby trzymać ją tam, gdzie chciałem, ale nie walczyła.

Szok wywołany następnymi trzema gwałtownymi uderzeniami wywołał silniejszą reakcję całego ciała Wandy. Jej plecy wygięły się w łuk, a nogi kopnęły, ale mój łokieć wystarczył, by utrzymać pozycję przez następną liczbę klapsów. Jęknęła nieustannie, gdy następne cztery lub pięć uderzeń wbiło się w jej pośladki. Nie wyraziła sprzeciwu, kiedy dałem jej przerwę, gdy moja ręka badała jej zaczerwieniony tył. Podciągam jej podkoszulek, aby odsłonić więcej jej pleców, a potem w dół do jej ud, gdzie moje palce wśliznęły się pomiędzy. Podnosząc brzeg mojej dłoni po wewnętrznej stronie jej uda i przyciskając się do jej cipki, poczułem ciepło i wilgoć. To spowodowało, że jej jęk zamienił się w niepohamowany skowyt.

Mój kutas był twardy. Musiała czuć, jak przyciska się do jej brzucha, ale nie po to tu byliśmy. Najpierw musiałem ukończyć jej karę za bycie dziwką. Wtedy, może, pokażę jej, jak kutas wielkości mężczyzny sprawia, że ​​żądna spermy dziwka nie tylko jęczy. Jeszcze trzy mocne uderzenia w ten sam mały pośladek. Podeszła, aby odpocząć, siedząc na biodrach, obiema rękami pocierając jej pośladki. Jej stopy były rozstawione na boki. Wanda była najgorętszą zdzirą, jaką kiedykolwiek widziałem.

Próbowała na mnie spojrzeć. Jestem pewien, że zamierzała zabić mnie grymasem wszystkich grymasów, ale jej oczy nigdy nie spojrzały poza moje krocze. Moje nogi były wygodnie rozłożone, a mój członek spływał po nogawce spodni i naciskał w górę, szukając drogi ucieczki. Pokazywał wszystkie swoje dziewięć cali i dumną obrzezaną głowę. Wanda nie mogła go minąć. Nie przeszkadzało mi, że gapiła się na to z lekko otwartymi ustami, mój kutas też zawsze był jedną z moich ulubionych rzeczy.

Wiedząc dokładnie, gdzie był jej umysł, „Jesteś dziwką dla małego chłopca. Nie jestem pewien, czy jesteś jeszcze gotowa, aby być dziwką mężczyzny”. Spodziewałem się, że zareaguje na słowo „dziwka” i skoczy do obrony. Ale ona po prostu dalej się gapiła.

“Czy chcesz to zobaczyć?” Spytałem rzeczowo.

Skinęła głową prawie niezauważalnie, nie spuszczając oczu. Stałem, gdy jej spojrzenie podążało za moim krokiem. Stanie sprawiło, że mój sztywny kutas mocniej naciskał na przód moich spodni, gdy jej oczy rozszerzyły się nieco bardziej. Zsunięcie moich mokasynów, a następnie odpięcie i rozpięcie zamka, całkowicie zafascynowało Wande. Zsunąłem razem spodnie i bokserki, a mój kutas wyskoczył do przodu, powodując, że Wanda wzdrygnęła się. Zachichotałbym, gdyby sytuacja nie była tak cholernie gorąca. Odkładając ubranie na bok, usiadłem z powrotem na skraju łóżka, a Wanda nadal leżała przede mną na podłodze. Mój kutas stał wspaniale prosto z kulkami zwisającymi nisko, jakby pozował dla tej młodej nastolatki. Jej usta otworzyły się trochę szerzej.

“Chcesz go dotknąć?”

Bez słowa i nie patrząc mi w oczy, Wanda powoli uniosła się na kolana.

“Musisz mi powiedzieć.” Mówię z pewnym naciskiem.

Jej głos wydawał się mieć problemy z działaniem, „tak” brzmiało najłagodniej ze wszystkich odpowiedzi.

“Tak co?”

Znowu cicho, „tak… proszę pana?” ociekające wątpliwościami.

Czekała na pozwolenie jak grzeczna dziewczynka. „Kiedy mówisz o moim kutasie, możesz powiedzieć„ Tak, tato ”.

„Tak… Tatusiu”, tym razem trochę więcej życia

„Tylko naga dziwka dotyka mojego fiuta”. – powiedziałem spokojnie.

Wanda spojrzała na siebie subtelnie i bez wahania zdjęła podkoszulek. Wskazałam na jej przezroczysty stanik i ruchem palca wskazałam na jego zdjęcie. Bez wstydu Wanda rozpięła stanik i zdjęła go. Jej brak wstydu był szybko zrozumiały, jej cycki były idealne. Mocne, zuchwałe, z sutkami skierowanymi ku mnie, były artystycznym odzwierciedleniem tego, jakie powinny być piękne piersi młodej kobiety.

Po raz pierwszy podniosła oczy i napotkała moje. Powoli skinąłem głową. Jej oczy natychmiast powróciły do ​​tematu jej fascynacji, a jej ręka powoli uniosła się, aby delikatnie chwycić mój trzon. Poruszyła się trochę na kolanach i przyłączyła się do niej drugą ręką. Jej dotyk był lekki i niepewny. Wątpię, czy w młodym życiu Wanda kiedykolwiek naprawdę przyglądała się z bliska porządnemu kutasowi. Większość seksu wśród nastolatków jest szybka i wściekła i zwykle odbywa się w ciemności. Wydawała się oczarowana jego wyglądem i dotykiem. Cała ta „twarda, ale miękka” rzecz, która zaskakuje większość kobiet.

“Czy chcesz to polizać?”

Jej oczy ponownie spojrzały w moje i rozszerzyły się. „Tak, tato” nadeszła miękka odpowiedź.

Skupiając się z powrotem na wyzwaniu, Wanda pochyliła się, przyciągając do siebie mojego penisa i przesuwając swoim ślicznym różowym językiem trzy lub cztery cale w górę. Bardzo wrażliwe trzy lub cztery cale. Mój kutas odpowiedział kapiącą kroplą spermy, którą Wanda uchwyciła swoim kolejnym lizaniem. Była taka słodka, kiedy jej ręce całkowicie zapoznały się z moim kutasem.

Kilka razy pochylała się i całowała go lub lizała w różne miejsca, od podstawy do głowy. Uniosła moje jaja w obie ręce, wyciągając je do swojej twarzy. Zaczęła je lizać, aż w końcu zassała je po kolei do ust, pozwalając językowi tańczyć i stymulować mnie do tego stopnia, że ​​prawie spuścił ładunek na jej twarz i włosy.

Wanda spojrzała na mnie z przebiegłym uśmiechem, kiedy usłyszała jęk. Chwilę zajęło mi zebranie się w sobie, przez cały czas Wanda patrzyła swoimi jasnymi, niemal dzikimi oczami. Była uosobieniem młodzieńczego i ponętnego piękna. Musiałem pracować nad utrzymaniem kontroli nad moją małą dziwką, jednocześnie nie dając się zmieść z nóg.

Powiedziałem sobie, żeby wziąć oddech, odchrząknąć i powiedzieć najbardziej władczym głosem, na jaki mogłem się zdobyć: „Chcesz to pieprzyć?”.

Znowu te oczy zapłonęły pożądaniem, „Tak, tatusiu”.

Z Wanda wciąż klęczącą przede mną, wstałem i rozpiąłem koszulę. Mój kutas jest w pełnej gotowości, unosząc się z moich kolan, więc wykonuję ruch „proszę bardzo”, kiwając głową w stronę Wanda, która wciąż leżała na podłodze.

Nie jestem pewien, czego się spodziewała. „Chcesz to pieprzyć?” oznaczało, że wydawała się być nieco zdezorientowana, co robić dalej. Ale ona jest tu dziwką i będzie musiała to rozgryźć. Ja i mój kutas czekaliśmy.

W końcu wstała na łóżku, zdjęła nasycone stringi, zdając sobie sprawę, że będzie musiała „jebać”. Wciąż w tenisówkach siada okrakiem na moich biodrach, jedną ręką chwyta za wezgłowie łóżka i zaczyna opadać na swojego największego kutasa w historii. Wciąż spoglądała między mojego kutasa a moją twarz, sprawdzając, czy mi to odpowiada.

Z rękami opartymi na poduszkach po obu stronach, po prostu siedziałem czekając na przyjęcie. Wanda była tą, która została zdyscyplinowana za zachowywanie się jak dziwka i zamierzałem jej na to pozwolić. Od chwili, gdy jej wargi cipki otworzyły się na tyle szeroko, by mnie przyjąć, zauważyłem, że to nowe doświadczenie. Była dziewicą.

Zamarła tam na minutę, zanim znów mogła się ruszyć. Próba podniesienia się nie zmniejszyła obecnego poziomu stymulacji, jej oczy rozszerzyły się, a usta ułożyły w kształt litery „O”, ale wszystko, co wyszło, to zwierzęcy ryk.

Z trudem złapała oddech, wypluła nieartykułowany dźwięk i wykąpała mojego penisa w swoich sokach. Wanda upadła do przodu z czołem na mojej piersi, próbując złapać oddech.

Wanda starała się wstać z nóg na kolana, ale bycie wbitym w mojego penisa powodowało wstrząsy elektryczne promieniujące po jej ciele przy każdym ruchu. Jej cipka pulsowała a ja byłem w niebie.

Kiedy wiła się na mojej klatce piersiowej, aby uzyskać korzystną pozycję, stawało się jasne, że liczy się tylko jedna rzecz i „tatuś” już się nią nie martwi. To była tylko Wanda i mój kutas.

Powoli cofała się, starając się uchwycić mojego całego kutasa. Wciąż z twarzą w mojej klatce piersiowej, w końcu odsunęła się, chwytając resztę mojego penisa, jęcząc.

 Podczas gdy jej ciało leżało na mnie bez ruchu, jej cipka urządzała imprezę. Niesamowicie pulsowała. Potem tylko odrobina ruchu, gdy Wanda nieznacznie przesunęła biodra w przód iw tył, wbijając łechtaczkę w moją miednicę. To wystarczyło by wybuchła niesamowitym jękiem.

Po prostu czekałem. Byłem w szczęśliwym miejscu, odchylony do tyłu z moim kutasem całkowicie osadzonym w tej młodej istocie. Po kilku minutach Wanda spróbowała oderwać twarz od mojej klatki piersiowej i usiąść prosto. Ale to było dla niej za dużo i dla mnie też. Wylałem w nią chyba litr spermy.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *