Spytałem Magdy, na co natrafiłem.

Magda znów się zaśmiała i odparła: – mama nazywa to moją łechtaczką, ale koleżanki w klasie nazywają to czasem guziczkiem miłości.

Pocierałem ją delikatnie, gdy powiedziała: – jeśli zsuniesz palec w dół, jest tam dziura, w którą powinien wejść twój kutas.

Zapytałem: – gdzie usłyszałaś to słowo?

Znów zachichotała i powiedziała: – nie od mamy, to na pewno. Zawsze nazywa to penisem, ale dziewczęta w szkole nazywają to kutasem. Jeśli dziewczyna miała jednego w ustach, nazywają ją obciągarą. Myślę, że chciałbym zostać obciągarą.

Zaskoczony zapytałem: – chcesz ssać mojego fiuta?

Magda zachichotała i powiedziała: – myślę, że tak. Tak naprawdę nigdy nie widziałam żadnego. Ty i tata zawsze zamykacie drzwi do łazienki. Wiem, bo sprawdziłam to kilka razy. Kasia powiedziała, że ​​jeśli pokażę ci moją, możesz mi pokazać swojego.

Zapytałem: – czy mogę też zobaczyć twoje cycki?

Magda zachichotała, ale zaczęła rozpinać guziki od bluzki. Zanim rozpięła je do końca, powiedziała: – nie śmiej się. Nie mam jeszcze zbyt dużych. Mamusia ma duże i mówi, że też będę miała, gdy już urosnę.

Następnie zdjęła bluzkę i rzuciła ją na podłogę. Jak ja patrzyłem na jej sutki i te małe wzgórki, ona zdjęła również spódniczkę.

Gdy moja siostra stała przede mną naga, wyciągnąłem rękę, by dotknąć jej piersi. Były większe, niż się spodziewałem. Poprawiłem jej sutki, a potem pochyliłem się, by wziąć jeden z jej sutków do ust i ssać. Poczułem, jak jej dłonie na tylnej części mojej głowy przyciągają mnie bliżej do piersi. Najwyraźniej obojgu nam się podobało. Kiedy ssałem jej sutek, zacząłem ponownie pocierać jej łechtaczkę.

Osłabiła na kolanach i zaczęła się kołysać, więc wstałem i zabrałem ją do łóżka. Usiadła, a potem odchyliła się do tyłu, abym mogła nadal cieszyć się jej ciałem.

Nie miałem pojęcia która jest godzina, dopóki nie usłyszałem, jak mama na korytarzu mówi, żebym zgasił światło i położył się do łóżka.

Magda wyciągnęła rękę i zgasiła światło, mama powiedziała dobranoc i poszła korytarzem do swojej sypialni. Tata był tuż za nią.

Magda szepnęła: – mama kazała ci iść do łóżka, więc lepiej, żebyś się rozebrał.

Rozebrałem się, a ona weszła pod kołdrę. Gdy ja wsunąłem się obok niej, ona złapała główkę mojego kuta i powiedziała: – ja wciąż chcę jego ssać.

Moja siostra wsunęła głowę pod kołdrę i po chwili poczułem, jak jej ciepły oddech oplata  główkę mojego fiuta. Poczułem, jak ją całuje, a potem wsunęła usta do końca. Tak długo byłem podekscytowany, że zaraz wybuchłem w jej ustach. Nie ostrzegłem jej, ale ona nie spanikowała. Wciąż ssała, dopóki nic już nie tryskało.

Magda w końcu wyszeptała: – dziękuję. Podobało mi się wszystko. Czy możemy to powtórzyć jutro wieczorem?

Odszeptałem: – możemy to robić, kiedykolwiek tylko będziesz chciała. 

Zachichotała i odpowiedziała: – chcę to robić z tobą cały czas.

Czułem dokładnie to samo.

Tagi:

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *