Rozmowy nie na temat

o pięknym poranku miłego dnia pięknej pogody na całą Sobotę życzę dużo słońca radości i uśmiechu oraz smacznej kawki z samego ranka Pozdrawiam milutko

Dzień dobry 👋

Do czego/kogo by się tu przypie*dolić?🤔🤣🤣🤣

Zły dzień...

Kto grzeczny? Ja niestety będę niegrzeczna😈🥂😏

Kto na balety?

Minela 18ta mozna zaczynac.. Wasze zdrowko ...

napisał   cze 23, 2023 18:01

jak mi koło nosa smyrnął koniec świata... Jprd...

Nawet nie zauważyłem

Co to jest tzw "otwarty związek"? Czy może to że dwie osoby spotykają się na bzykanie, lubią się a może nawet mieszkają razem czy planują wspólną przyszłość i jednocześnie uprawiają seks z innymi osobami spoza tego "otwartego związku"?

napisał   cze 23, 2023 13:22

uważam za otwarty...

Sezon na

Mam mieszane uczucia, niby nie Andrzejki ale wosk się wylał.

Romantyczny wieczór 🤔

witamy Was Serdecznie w piątek weekendu początek.Niech dzisiejszy dzień upłynie przyjemnie i wesoło , szczęścia i miłości dla wszystkich Pozdrawiam Cieplutko

Dzień dobry 🤟
napisał   cze 23, 2023 04:47

W piątek życzę pogodnego radosnego dnia oraz wam wszystkim miłego dnia pysznej kawki pozdrawiam cieplutko ☕

Dzień dobry 👋

Siemanko, czy wybiera się ktoś może na summer contrast festiwal?

napisał   cze 23, 2023 02:38

Dzieje czy dalej to samo !?

Coś się
napisał   cze 22, 2023 20:54

Biustu stóp i innych rzeczy. Każdy ma swoje potrzeby. Szacunek dla wszystkich którzy rozmawiać umieją z kulturą i szacunkiem

Fanatyk
napisał   cze 22, 2023 18:40

Jak ja lubię tą moją norweską pracę:) Godzinka dojazdu tylko i 3 dni można aktywnie spedzic:)

No to mam już weekend:)
napisał   cze 22, 2023 14:38

Skoro tu się nie ma do kogo poprzytulać to idę na trening. Będę miał 1,5 godzinki przytulania i turlania się w miłym towarzystwie.

napisał   cze 22, 2023 14:09

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I ŻYCZĘ MIŁEGO SZCZĘŚLIWEGO CZWARTKU ORAZ SMACZNEJ KAWKI POZDRAWIAM

Dzień doby 👋

Bzykał dzisiaj ? Będzie bzykał? Już bzykał?

Kto ?

Szukam chętnych na spotkanie obojętnie kto Bolesławiec Polkowice Lubin

napisał   cze 21, 2023 21:28

... ZAJEBIŚCIE wpływa na skórę oraz włosy. Jeżeli to prawda, jutro się ku*wa obudzę z cerą dwudziestolatki i burzą loków. 🙄

napisał   cze 21, 2023 18:23