Pytania do admina

Strefa admina jest miejscem, gdzie można dokonywać edycji serwisu czy realizować istotne zmiany we wszystkich tematach. To centrum dowodzenia administratora strony.

Może ktoś opisać? Albo jakiegoś linka podesłać. Bo widzę tylko sympatie, czy jak się sympatie wysyła, to ktoś też kredyty dostaje?

napisał  

Wie ktoś jak usunąć konto ?

napisał  

Skąd i po co tyle tych fejków na tym portalu.

napisał  

Jak mogę wysłać komuś kredyty?

napisał  

Was też blokują?. Macie jakiś limit wysyłania wiadomości?

napisał  

Z wyrazami braku szacunku w stronę administracji.

napisał  

Czy wie ktoś od kiedy jest dzienny limit wysłania wiadomości do danej liczby użytkowników? Czy da się go jakoś ominąć? Wykupując dodatkowy pakiet?

napisał  

Witam Dostaje SMS zwrotny z 4 cyfrowym kodem do aktywacji usługi VIP.prosze o info na jaki nr mam wysłać otrzymany kod i jaka ma byc dokładna treść wiadomości? Wysyłałem na nr91998 ale zła treść była i usługa nie została aktywowana a środki pobrano. Prosze o info jak to zrobic

napisał  

Drogi Administracji, droga Adminko ,po jaki **UJ przesyłacie link do artykułu o dniu kobiet 9 marca ? Ręce opadły już dawno a teraz podąża za nimi resztą...

napisał  

Do czego sluza te diamenty

napisał  

Czy jest możliwość zlokalizowania lub zablokowania oszustki wyudziła pieniądze i niewywiazuje się z obietnicy mam jej nr tel i nr konta jakieś podpowiedzi.

napisał  

Czemu nie można wykupić usługi na 90 dni?

napisał  

Chcialem zapytac w jaki sposob usunac konto na stronie ?:)

napisał  

mam konto VIP a nie mogę pisać wiadomości? dlaczego tak?

napisał  

Pobieraja mi opłatę z konta a pakiet premium mam dalej nie aktywny,nie wiem jak sie skontaktowac z administratorem strony,pomoze ktos?

napisał  

Od kiedy nuby cos takiego istnieje? Zmiana wsrunkow uslugi podczas jej trwania? Czy wlasciciel ero nie zaczyna leciec sobie z klientami w przyslowiowa "kulę"...

napisał  

Dlaczego znikają nasze wiadomości wysłane i otrzymane ?

napisał  

Jak dezaktywowac smsa wysłanego za 5zl??

napisał  

Plaga kont z kiev, o co chodzi?

napisał