Pytania do admina

Strefa admina jest miejscem, gdzie można dokonywać edycji serwisu czy realizować istotne zmiany we wszystkich tematach. To centrum dowodzenia administratora strony.

Wykupiłem członkostwo na okres 7 dni ,Jeśli chciałbym ewentualnie dezaktywować członkostwo ,dlaczego wysyłając sms na numer 80460 o treści STOP EDMB7 nie dochodzą esemesy ? proszę o odpis .Pozdrawiam

napisał  

DLACZEGO W TEJ NOWEJ WERSJI MOBILNEJ NIE IDZIE PISAĆ WIADOMOŚCI???

napisał  

Pytam jeszcze raz administrację łaskawa..dlaczego nie idzie pisać na czacie z telefonu.nigdy nie było problemu teraz nie ujjj nie idzie pisać..co się stało szanowna administracjo..!!!!

napisał  

Wpłaciłem państwu sumę pozwalająca na dostęp 7dniowy. Dostępu nie otrzymałem. Proszę o wyjaśnienie sprawy. Pozdrawiam. Teraz wysłałem SMS dostęp jest.

napisał  

co znow sie dzieje z czatem...z aplikacji w telefonie nie mozna na nim pisac..nie zawsze korzystam komputera czy laptopa..albo ludzie znikaja lub znow nie mozna pisac...

napisał  

Dlaczego nie mogę dac kredytów facetowi który mi się podoba? Po co mi te kredyty i co mam z nimi robić? Na pieniądze mogę je wymienić?

napisał  

Dlaczego mój profil jest niewidoczny w galerii?

napisał  

Dlaczego nie można zrezygnować z automatycznego przedłużenia premium. Nr podany do rezygnacji nie działa!!

napisał  

Czemu nie dodają sie moje fotki i nikt ich nie widzi?

napisał  

Wie ktos jak wyslac komus kredyty

napisał  

Co się dzieje z czatem.oojawiaja się wpisy i potem znikają..pisze rozmawiam..nie widać uczestników czata..co sekundę pokazuje się coś innego..coś się psuje..proszę o rzetelną odpowiedz..

napisał  

Takie rzeczy to na hotach i anonsach powinny być. Szkoda kasy... bo tu za darmo? No fakt, te wyróżnione też kosztują :D. Jak sądzicie? Dyskusje są właściwym miejscem na ero-ogłoszenia?

napisał  

Czemu nie mogę wrzuci zdjęć

napisał  

Co zrobić aby nadawać na żywo na kamerce ?

napisał  

co za hipokryzja. Jak na zdjęciu głównym widać kawałek członka to źle ale jak dwie piersi to dobrze. Wiadomo , że piersi są w pewnym "odpowiednikiem" jąder.

napisał  

wykupilem czlonkostwo na dwa dni jak je dezaktywowac???

napisał  

Jak dodac partnera do mojego obecnego profilu?

napisał  

tych z linkiem w starym stylu np. https://www.erodate.pl/pl/ankiety/poll/5400, obecnie. One istnieją, ale aktualny link jest potrzebny! Np. do tej wymienionej można prosić?

napisał  

Starego forum! Widział ktoś?😉

napisał  

czy tutaj mozna sie za przyjaznic czy tylko ile za godzine itd masakra