BDSM forum

Poznaj tajniki seksu BDSM na naszym sex forum. Nawiąż najodważniejsze znajomości. Przeczytaj porady od bardziej doświadczonych adeptów BDSM.

Hotline nie skutkuje, promowanie się u góry również, a zatem spróbuję tutaj. Poszukuję Dominy, fetyszystki, miłośniczki zabawy męskim ciałem, choć niekoniecznie sadystki. Głównie z województwa łódzkiego oraz ościennych. Zapraszam zatem.

napisał  
Tematy: BDSM forum

Zapraszam na kawę teraz w Katowicach

napisał  
Tematy: BDSM forum

jeśli partnerka mnie się podoba,odczuwam z jej strony to samo.czekam na jej incjatywe podejście do tematu.przwaznie w pierwszych minutach wiemy kto kim jest.a wówczas nie ma rzeczy nie możliwych bym jej nie wykonala jeśli będzie tego pragnela nie tylko słowem lecz również czynem osiągnie to ?granice,nie ma granic sa sekundy,minuty,godziny które w calsc się zamieniają w wówczas,jest przyjemność,bol,perwersje to udziela się w obie strony.wspolna kąpiel i czule objecia w namiętnych pocałunkach.zadko wracam drugi raz,szukam innej i nowych wyzwać.

napisał  
Tematy: BDSM forum

Ktoś chętny wybrać się ze mną na SODOMĘ w Warszawie? Impreza będzie teraz w sobotę 18 maja.

Netflix, Bonding ktoś oglądał? :) Made my evening.

Jestem w Tarnowie któraś chętna się zabawić?

napisał  
Tematy: BDSM forum

moje jądra cbt

napisał  
Tematy: BDSM forum

Hej jadę do Tarnowa na długi weekend szukam chętna dziewczynę na trojkacik 🙂🙂🙂 oczywiście chłopaka mam priv

napisał  
Tematy: BDSM forum

Ktoś dziś cos ? szukam chlopaka albo 2 max 24 lata okolice warszawy poprosze priv:)

często czytam o pragnieniach kobiet, że krokodyla daj mi luby, że jeźdźca na białym koniu.. otóż, .. KOŃ symbolizuje zwierzęce żądze, nie skrępowane rozumem, nie ukierunkowane na zadem cel.. JEŹDZIEC symbolizuje niezależną, obiektywną myśl, czystą, chłodną inteligencję. Czy szanowne Lasencje, nie warto wziąć pod uwagę CENTAURA?

napisał  
Tematy: BDSM forum

ja pies do sprzatania pranaia gotowania oraz szmata do butow podlogi

Nasz ulubiony Sławcio dostał bana na pisanie na forum za jakiś topik, na którego NIKT nie zwrócił uwagi, poza jakimś konfidentem (przy użyciu nadwrażliwości moderatora). Niniejszym uprasza się o składanie podpisów za przywróceniem praw do komentowania (odblokowania) Sławka... I innych, którym administracja zablokowała konta w ostatnim czasie (a jest tego sporo) z równie nieznanego powodu (chamskie odzywki/wulgaryzmy), albo inne równie absurdalne - w świecie dla dorosłych na erodate a tym bardziej na FORUM gdzie dyskusja ma wrzeć. Czyli "za złamanie regulaminu", którego to złamania nawet nie potrafią uzasadnić. Widzimisie administracji robi się już komiczne.

napisał  

czy ktoś wie jak można kupic żetony z karty barclays proszę o info

Witam Szukam kobiety na dzisiaj spotkanko od 10 do 14 mam wolne mieszkanie więcej informacji udzielę w priv Szczecin

https://www.wiocha.pl/1571093,Po-mezu-zostala-tylko

napisał  
Tematy: BDSM forum

czy to jest to osławione BDSM? https://www.crazyshit.com/cnt/medias/64754-and-the-bitch-of-the-month-award-goes-to bo jeśli tak, to ja sobie raczej postoję ;-PP

napisał  
Tematy: BDSM forum

w tej Warszawie to nawet koszy na śmieci nie ma!!wypiłem kawę i z kubkiem jechałem metrem z Młocin do Kabat,bo nie było gdzie wyrzucić!! taka wiocha.. Gorący apel do ''wiarszawiaków'' , macie prąd,tramwaje,metro,bieżącą wodę w Wiśle ,to może zrobicie kolejny krok w rozwoju i zakupicie kosze na śmieci w metrze? ja wiem ,że to jest bardzo poważna decyzja ale może spróbujecie? My ''krakusy'' trzymamy za was kciuki i życzymy powodzenie w tych ciężkich chwilach.. Jestesmy z Tobą Warszawo!!!

Czy znajdę jakaś panią lub i więcej pań do spędzenia miłego wieczoru jutro w Zakopanem i pogadania o głupotach wieczorem, spaceru, drinka lub czegoś innego. Zrobienie głupot w miejscach publicznych jak najbardziej wchodzi w grę 😝

napisał  

Każdego dnia, spotykamy na swojej drodze życzliwych ludzi.. ludzi.. których nawet gdybyśmy byli głodni, zdesperowani, na głodzie nikotynowym nawet, gdybyśmy byli ostatnim przedstawicielem gatunku ludzkiego nawet gdybyśmy byli z nią/nim na bezludnej wyspie to i tak byśmy nie zerżnęli Proponuję listę powyższych postaci, z literatury, życia codziennego, ERO mnie łaskawie proszę pominąć, jako oczywistą kandydaturę

napisał  
Tematy: BDSM forum

Szukam koviwty ok.leszna

napisał