Sex porady

Nasze życie seksualne może być diametralnie różne w zależności od stopnia dopasowania z partnerką. Jeśli jednak kochamy drugą stronę, ale nie jesteśmy zadowoleni z pożycia, przeczytajmy sprawdzone porady seksualne.

Dam porady prawne.

napisał   lis 25, 2020 15:06

Radca prawny da porady prawne.

napisał   lis 23, 2020 21:39

Cześć , Pragnę zorganizować imprezę w stylu gangbang ale kompletnie nie mam pojęcia, jak się za to zabrać. Piszą do mnie ludzie z drugiego końca polski, i wyłudzacze zdjęć. Osoby niekonkretne marzące o spotkaniu sam na sam z Isztar. Jak podejsć do tematu? Gdzie szukać? :) Czy ktos ma jakieś porady albo pomysły?

Powiedzcie mi drogie Panie,jakie zdjęcia powinien wstawić facet żeby was zainteresować ? Robie 3 podejście i ciągle coś nie tak :) Proszę o pomoc !

napisał   paź 05, 2020 09:58

Tutaj są wyłącznie oferty prostytutek, rozumiem, że raczej nikogo znaleźć nie można do normalnej relacji bez $$$ ???

Od jakiegoś czasu chciałabym spróbować czegoś nowego, ale nie jestem przekonana co do seksu analnego. Polecano mi spróbowanie korków, żeby stopniowo się przyzwyczajać... Ktoś próbował i może mi doradzić ?

Jest to "na dziś pana nie na jutro i nie za tydzień" 🤣🤣🤣

napisał   lip 19, 2020 14:02
Tematy: Sex porady

Jak to w końcu jest? Zawsze myślałem, że starszy facet chcę młodej dziewczyny, a dojrzałe kobiety wolą młodszych chłopaków. Ktoś ma jakieś podpowiedzi ? Pozdrawiam :D

Tak z czystej ciekawości, skoro już wpadłem, ilu z was panowie ma krzywego penisa.🤔 Na widok mojego dziewczyny robia oczy z komentarzem czy jest zlamany. Tymczasem seks jest bardzo fajny i partnerka potrafi skonczyc szybciej niz ja, bez uszczerbkow typu bol dyskomfort itp. A wy Panie co sadzicie?

Poznam Panie do układu sponorowanego woj lodzkie.tylko powazne oferty

Cześć. Pytał się mnie młodszy kuzyn czy za pierwszym razem jest zawsze krew. Powiedział, że jego panna miała z nim swój pierwszy raz. No ale... Krwi nie było. Nigdy nie miałem takiego przypadku i trochę mnie to zdziwiło. Podzielcie się swoimi doświadczeniami. 😁 Jestem ciekaw czy nie nawija mu makaronu.

napisał   kwi 07, 2020 05:50

Witam . Pytanie głównie do kobiet co myślicie piercingu penisa ?

Witam . Ciekawi mnie temat hiszpańskiej muchy ... Która jest godna polecenia , jak to działa , czy to działa , czego można sie po nie spodziewać itp , itd ? Najlepiej info od osób które stosowały . Pozdrawiam.

W ankietach kobiety zaznaczają że idealny rozmiar to 16 - 18cm, a na czacie jak podaje swój wymiar 17cm to się rozłączają :D, zaznaczają że wygląd nie jest ważny że liczy się co innego a niektóre po wysłaniu zdjęcia rozłączają się nawet nie wiedząc jaki człowiek jest naprawdę :) Panie bądźcie zdecydowane i konkretne trochę bardziej :)

napisał   lut 01, 2020 11:41
Tematy: Sex porady

Wnętrze ludzkiego policzka jest całkowicie identyczne ze ścianą pochwy. Życie teraz z tym😁😁😁

napisał   sty 07, 2020 21:32
Tematy: Sex porady

W dalszej części dialogu Huan Ti postanawia sprawdzić te radę. Zwraca się do innej ze swoich doradczyń Hsuan Nu: Huang Ti: Su Nu uczyła mnie, jak osiągnąć harmonię między Yin Yang. Teraz, aby potwierdzić to, czego się nauczyłem, życzę sobie usłyszeć co ty masz do powiedzenia w tej kwestii. Hsuan Nu: W naszym wszechświecie wszystko, co żyje, powstaje z harmonii między Yin i Yang. Kiedy Yin znajduje si e w harmonii z Yin, wszystkie jego problemy ulegną rozwiązaniu, a kiedy Yin ma harmonijny związek z Yang, znikną wszelkie przeszkody na jego drodze. Tak więc mężczyzna poczuje się silniejszy i pewny siebie. Kobieta będzie wtedy gotowa przyjąć go w sobie. Oboje będą zjednoczeni ciałem i duchem, a ich wydzieliny będą karmiły się nawzajem.

napisał   sty 05, 2020 15:29

Jak ważny był akt płciowy dla starożytnych taoistów, świadczy poniższy dialog cesarza i Su Nu Ching: Cesarz Huan Ti: Jestem znużony i rozkojarzony. Jestem smutny i pełen lęku. Jak powinienem postąpić? Su Nu: Wszelkie osłabienie mężczyzny należy przypisać nieodpowiedniemu sposobowi kochania się. Kobieta jest silniejsza w sprawach seksualnych i w swej konstytucji do mężczyzny, tak jak woda jest silniejsza od ognia. Ci, którzy znają Tao Miłości, są jak dobrzy kucharze, którzy wiedzą, jak połączyć pięć smaków w wyborne danie. Ci którzy znają Tao Miłości, a Tin i Yang harmonizują ze sobą, potrafią połączyć pięć rozkoszy w niebiańską przyjemność: ci, którzy nie znają Tao miłości, umrą przed czasem, nie zakosztowawszy rozkoszy miłości. Azaliż nie w ten aspekt Wasza Cesarska Wysokość winna wejrzeć?

napisał   sty 05, 2020 15:28

Pytanie do kobiet, Idziecie do zajomych i np chłopak kolezanki/maz/brat ma na sobie spodnie z siatka i widzicie co nie co w nogawce Podoba wam sie to i staracie sie caly czas dyskretnie spogladac czy raczej nie?

napisał   gru 30, 2019 07:40
Tematy: Sex porady

.... ekstatycznej. 4) Jej Czerwona Kula jest obficie zwilżona, ogień jej pożądania zbliża się do szczytu, a także pchnięcie powoduje wylewanie się śluzu. Jego Jaspisowy Szczyt dotyka lekko Doliny Pędów Orzecha Wodnego (głębokość dwóch cali). Następnie może on zadawać pchnięcia raz w lewo, raz w prawo, raz wolno, raz szybko, bądź też każdą inną metodą. 5) Kiedy jej Złoty Lotos unosi się wysoko w górę, aby objąć mężczyznę, jej ogień i żądza osiągnęły swój szczyt. Obejmuje mężczyznę w pasie, a ramionami przytula jego ramiona i plecy. Jej język jest wysunięty. Są to oznaki, że mężczyzna powinien teraz zadawać pchnięcia głębiej, aż do Doliny Głębokiej Komnaty (sześć cali). Takie głębokie pchnięcia sprawią, że kobieta poczuje ekstatyczne zaspokojenie w całym ciele. Z okresu Han (206r.p.n.e - 209 r.n.e.)

Dialog pomiędzy cesarzem Huang Ti oraz jego główną doradczynią Su Nu: Cesarz Hang Ti: Kiedy mężczyzna wie, że zaspokoił kobietę? Su Nu: Jest Pięć znaków, pięć żądz i dziesięć oznak. Mężczyzna powinien zwracać uwagę na te znaki i odpowiednio na nie reagować. Oto pięć znaków: 1) Jej twarz jest zaczerwieniona, a uszy rozpalone. Oznacza to, że kłębią się w jej duszy myśli o akcencie płciowym. Mężczyzna może teraz rozpocząć delikatnie spółkowanie, drażnić bardzo płytkimi pchnięciami i czekać, wypatrując jej dalszych reakcji. 2) Jej nos jest pokryty potem, a sutki stwardniałe. To oznacza, że ogień jej żądzy rozpala się. Szczyt Jaspisowy może wtedy zagłębiać się we właściwą dolinę, na pięć cali, lecz nie głębiej. 3) Kiedy jej głos brzmi nisko i ochryple, jak gdyby odczuwała suchość w gardle, jej żądza się rozpaliła. Oczy ma zamknięte i głośno dyszy, z wysuniętym, językiem. To moment, kiedy Gałązka Jaspisowa mężczyzny może swobodnie wsuwać się i wysuwać. Połączenie kochanków stopniowo zbliża się do fazy