Sex porady

Nasze życie seksualne może być diametralnie różne w zależności od stopnia dopasowania z partnerką. Jeśli jednak kochamy drugą stronę, ale nie jesteśmy zadowoleni z pożycia, przeczytajmy sprawdzone porady seksualne.

Znajdzie się chętna Pani do popisania? Bo nudyyy

Czy jest na tym portalu ktoś kto chce zabawy, sexu bez sonsoringu ?

napisał  

Czy oprócz charakteru stosuje Pani jeszcze jakąś inną antykoncepcję ?

napisał  

Dawać dupy za siano ŻENADA!! Miejcie szacunek dla samej siebie

napisał  
Tematy: Sex porady

To ja zadam pytanie: jakie są, drogie Panie, Wasze opinie na temat Panów z tego portalu? Który się spotyka, który tylko bajeruje, który płaci, a który tylko deklaruje wsparcie, który tylko bzyka, a który tylko mówi, że bzyka... no i jak u nich możliwościami :P ;)

napisał  

Tak jak w tytule 5 razy umawiać się z kolejnymi- rzekomo realnymi dziewczynami i każda przyjedź na cpn , parking lidla itp i co tylko stracony czas, pieniądze na paliwo . Ludzie omijajcie laski z Częstochowy Pozdrawiam

DUZE I PIEKNE

Hej szukam chetnej dziewczyny do filmu o wiadomej tematyce ;) info na priv ;)

Cześć Kochani, doradźcie proszę, poszukujemy fajnych sprawdzonych klubów lub hoteli dla Swingersów w Pradze. Czy ktoś z Was może orientuje sie w tym temacie i może coś nam polecić? :)

napisał  

Znaczna większość Panów (oczywiste) oczekuje okazania im walorów intymnych (klik w kłódkę), kolejnym krokiem jest priv "spotkasz się na sex" (prawdopodobnie celowo nie wstawiają pytajnika nawet), ale są też Panowie, którzy chcą pogadać, pożartować, nawiązać relację (najpierw) koleżeńską i zapewne upewnić się, na ile Pani jest roszczeniowa i realna, są też tacy, którzy wpadli wzniecić wielkie emocje, obudzić nadzieje, a następnie znikają (ów profil znika) zostawiając po sobie tęsknotę i łzy... no i są też tacy, którzy zalogowali się tylko li, żeby spędzić czas na zabawie słowem. Są też tacy, którzy wpadają tu tylko po gitarę. Wiem, zbyt uogólniłam, bo zapewne jest więcej grupek, ale topik ma ograniczone miejsce na znaki, nie mniej, może obgadałybyśmy/obgadalibyśmy pozostałe przypadki w postach, co? ;) PS. Wiem, że Paniom też niczego nie brakuje (pomijając te od $$$), ale nic nie stoi na przeszkodzie usadowić na forum topik analogiczny :)

Jestem ciekawy jakie triki kobiety stosuja tutaj aby wyludzic pieniadze. Moze ma ktos doswiadczenie slyszal o jakichs sytuacjach. Zapraszam do wymiany pogladow

Czy ktoś byłby w stanie wyjaśnić mi na jakiej zasadzie działają tutaj kamerki? Jak to jest z tymi prywatnymi i co dają żetony? 😏😈

Jaka pozycja erotyczna jest najlepsza w takie upały?

napisał  
Tematy: Sex porady

Są tutaj kobiety które chcą tu kogoś znaleźć, czy tylko wirtualne znajomości?

napisał  

Witam jak mam wykupione konto premium a chce je usunac. Pomoże ktos?

napisał  
Tematy: Sex porady

... Agnieszki Osieckiej: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością. On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym. Ona już wie, już zna te historie, że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią, ona na pamięć to umie. Jakże o tym zapomnieć, jak w pamięci to zatrzeć, lepiej milczeć przytomnie i patrzeć. Czy te oczy mogą kłamać ?Chyba nie. Czy ja mógłbym serce złamać itp. ? Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt. Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach. Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia. On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem. Ona już ma , już ma taką pewność, o którą wszystkim wam chodzi, zasypia bez żadnych proszków, wino w lodówce(...)

co sądzicie o obciąganiu kutasa z połykiem spermy?

napisał  
Tematy: Sex porady

"Kobieta na siłowni jest seksowniejsza niż laski w klubie" Strasznie mi sie podobaja dziewczyny ktore kochaja sport. Może dlatego, że zadbane dziewczyny wygladają seksi gdy ćwiczą a może dlatego, że mają podobną pasje (?) Tak czy siak olbrzymi plus dla aktywnych ! Same profity ^^

może dziś zaszalejemy . ZAPRASZAM

Witam, mam problem. Kirdyś kochaliśmy sie bardzo często, od jakiegoś czasu praktycznie nic, a jak już zaczniemy to kończy się niepowodzeniem. Jaki może być tego powód? Nie podniecam go?