Rozmowy nie na temat

Witajcie w niedzielę Życzę wszystkim pięknego słonecznego dnia i pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry 👋
napisał   cze 18, 2023 08:30

Trochę mi się te kajaki przedłużyły..... jakoś koncert Borysewicza i BIG cyca sam się napatoczył..... Że już nie wspomnę o późniejszym techno. Wszystko tak wymiotło, że musieliśmy sobie ze znajomymi pokój wynająć. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z NAMYSŁOWA

Koniec imprezy i na piechotkę na nocleg dochodzimy
napisał   cze 18, 2023 07:03

w Niedzielę Milutkiej całej niedzieli życzę dużo zdrówka radości usmiechu miłości smacznej kawusi pozdrawiam serdecznie ☕️☕️

Dzień dobry 👋

Szukam pani chętnej do rozmowy na kamerce bądź poświntuszenia na chacie

https://youtu.be/FIRhD8R-8vo ✌️ciekawe na spontana czy ćwiczyli to 🤔

napisał   cze 17, 2023 20:14

Do odpowiedzi jest taki że nie mogę Ci Paweł Żyrardow odpisać. Co do tego co napisałeś bardzo się roześmiałam bo tak nie jest. Pozdrawiam jeśli chcesz to zdejmij klucz do konwersacji.

Klucz
napisał   cze 17, 2023 12:42

Wszystkim życzę Pogodnej, Miłej Soboty i Udanego Weekendu Radosnych spotkań z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi ,bliskimi Wiele Serdeczności ☕

Dzień dobry 👋

chyba było na kolację...

Coś ostrego

Hejka, Czy są tu jakieś Panie z Kostrzyna nad Odrą lub okolic i chciałby Nawiązać SKontakt?🙂

napisał   cze 17, 2023 04:16

https://youtu.be/ekS5oEhss2A kto lubi te kwiaty ?😜

napisał   cze 16, 2023 20:24

Kochane Kobiety! Możemy mieć inne zdania w różnych kwestiach, możemy się nie lubić, możemy się nawet żreć i wyrywać sobie kudły, ale czasem solidarność jajników wygrywa i jest ponad wszystko, tak jak w zaistniałej sytuacji. Otóż w trakcie żenującej wymiany zdań z kolegą figurującym pod nickiem "inspiruje" z Wrocławia otrzymałam kilka zdjęć Kobiet stąd. Wspomniana wyżej solidarność jajników, szacunek dla innych Kobiet i znajomość prawa w zakresie udostępniania czyjegoś wizerunku bez jej bądź jego zgody nie pozwala mi na publikację załączonych zdjęć, ale miejcie na uwadze, że wszystko, co temu indywiduum udostępnicie będzie krążyć po Internecie. Sprawę przekażę również administracji, nazywacie mnie sobie konfidentem, ale skurwysyństwa tolerować nie będę.

Transfobia, tak jak homofobia, jest przypadłością psychologiczną. To określenie z dziedziny medycyny, które zostało nieuczciwie przywłaszczone i służy politycznym ideologon, którzy nacechowali je godnym krucjaty moralizmem(...) Samo wyrażanie krytyki pod adresem osób transpłciowych lub gejów nie czyni nikogo transfobem ani homofobem."... Camile Paglia, feministka, badaczka, osoba transpłciowa... Szach mat...

To by było na tyle w temacie różnych "fobii"
napisał   cze 16, 2023 11:21

... można podnieść ciśnienie?

Tak sobie
napisał   cze 15, 2023 20:56

Spotkanie przy lolku? 😇 Tylko rozmowa i wieczorny chill

następnym razem dłużej podciągnę aby była jeszcze bardziej miękka ;)

Gotowe

mały eksperyment...

Czas na