Erotyczna sztuka dla każdego

Sprawdź czym jest prawdziwa erotyczna sztuka. Jak przeistoczyć swoje życie seksualne we wspaniałe chwile, uniesienie zarówno cielesne jak i duchowe? Co to znaczy szczęśliwy seks?

Poszukuje fajnego faceta do 35 lat na teraz Warszawa

napisał  

Są tutaj moralne osoby, bo z takimi utrzymuje kontakt. Nie mierz swoją miarą ludzi dookoła. To nie jest portal dla zdradzających tylko osób kochających seks, fetyszystów, osób nie będących w związku a mających swoje potrzeby. To że prostytutki zrobiły sobie kurwidołek oraz mężusiowie i żonki niedopuszczone zdrajczojebcze miejsce to nie znaczy, że to portal dla zdemoralizowanych.

Poznam dojrzałą Panią chętną nauczyć młodego kutaska :*

napisał  

Natasza 23 to jest typowa wystawka!!??

napisał  

Let me take you on a trip Around the world and back And you won't have to move https://www.youtube.com/watch?v=yStr6NrbEwI

napisał  

Chętna kobietę na flirt, zabawe, seks spotkania, romans, pieszczoty, cyber sex, numerek;) zapraszam chętne Panie :*

Zapraszam na sex w aucie dzisiaj

napisał  

Dziewczyny , jestem od godziny i mam propozycje od 15 przystojnych mężczyzn. Słyszałam, iż są tu Panie 3 lata wyjacę o sex. To jak, zainteresowane? Gdynia i okolice.😘

napisał  

HEJ POTRZEBUJE POMOCY , WYJASNI MI KTOS JAK ODPALIC TU KAMERE ABY TEZ POKAZAC SIE SWIATU ? 😘😘

napisał  

Przesłuchując internety natknęłam się na taki temat w jednym z podcastów. Fajnie było mi posłuchać https://sluchamgadam.com/sg-028-o-czym-mowimy-rozmawiamy-o-seksie-opowiada-zenia-aleksandrowa-piotr-cywinski/ Dobrego dnia! :)

Chciałbym poznam sympatyczna kobietke , pod względem wyglądu jak i charakteru rzecz jasna ;-) Fajnie gdybyś miała dobre poczucie humoru ^^ Lubię się wygłupiać i pogadać o głupotach czasem :)

napisał  

cuckold creampie

napisał  

Przychodzi mi sms błędna komenda z sms STOP EDMB7

napisał  

Czy są tu jakieś konkretne dziewczyny? I realne?

napisał  

Po co tutaj są "Damy" z roksy? Przecież one nie uprawiają seksu tylko pracują przy taśmie na akord.

Szukam fajnej dziewczyny do zabawy ;)

Hej szukam chetnej dziewczyny do filmu o wiadomej tematyce ;) info na priv ;)

Znaczna większość Panów (oczywiste) oczekuje okazania im walorów intymnych (klik w kłódkę), kolejnym krokiem jest priv "spotkasz się na sex" (prawdopodobnie celowo nie wstawiają pytajnika nawet), ale są też Panowie, którzy chcą pogadać, pożartować, nawiązać relację (najpierw) koleżeńską i zapewne upewnić się, na ile Pani jest roszczeniowa i realna, są też tacy, którzy wpadli wzniecić wielkie emocje, obudzić nadzieje, a następnie znikają (ów profil znika) zostawiając po sobie tęsknotę i łzy... no i są też tacy, którzy zalogowali się tylko li, żeby spędzić czas na zabawie słowem. Są też tacy, którzy wpadają tu tylko po gitarę. Wiem, zbyt uogólniłam, bo zapewne jest więcej grupek, ale topik ma ograniczone miejsce na znaki, nie mniej, może obgadałybyśmy/obgadalibyśmy pozostałe przypadki w postach, co? ;) PS. Wiem, że Paniom też niczego nie brakuje (pomijając te od $$$), ale nic nie stoi na przeszkodzie usadowić na forum topik analogiczny :)