Erotyczna sztuka dla każdego

Sprawdź czym jest prawdziwa erotyczna sztuka. Jak przeistoczyć swoje życie seksualne we wspaniałe chwile, uniesienie zarówno cielesne jak i duchowe? Co to znaczy szczęśliwy seks?

Czy jest jakaś chętna Pani do spotkania w Wałbrzychu?

Witam !:) z racij tego ze jestem tu nowa mam do was pytanie .. Czego brakuje wam w "PRIVACH" Jakich zabaw wam brakuje lub co chcieli byście zobaczyć ? Zaprasza do dyskusji Pozdrawiam !:)

Masazyk dzis u mnie zapraszam :)

napisał  

Spotkam się na sex z dziewczyną okolice grodziska mazowieckiego

napisał  

Szukam koleżanki chętniej na sex spotkanie Jarosław, Rzeszów dyskrecja 100%

Cześć, co myślicie o grillu w większym towarzystwie w poznaniu? Szkoda nie wykorzystać takiej pogody :)

Ocipca. W końcu sklerozę mam. Ale teraz inny link podsyłam. Taka statystyka i zestawienie utworów. Pogooglajcie sobie sami... jak chcecie, oczywiście. Niezły zestaw odjechanych piosenek, pasujących do tego portalu: https://www.last.fm/pl/music/Ocipiec

Wznieść się ponad to wszystko, poczuć prawdziwą bliskość... Potem jest cudownie. Każdy może to rozumieć jak chce ;)

Hej, jest ktoś tutaj zamieszkujący okolice tj. popowice Strzegomska Legnicka?

Mam pytanie którą żołnierze polecacie z Grudziądza lub z Świeca

napisał  

Mhh co to jest to kręcenie loda w aucie$$$$ kręci tego loda w tym samochodzie czy co..omg mogłam spytać na hocie

napisał  

Hej wiecie moze czy w wawie jest jakas chetna na spotkanie azjatka??

https://youtu.be/cfMYePJ5hkU

napisał  

Zapraszam miła Panią rozmowy. Ja postawny puszysty wysoki brunet:)

napisał  

Chęty ktoś do popisania ? Przystojny facet ? hmm

Uwielbiam kobiety ze strap-on i innymi zabawkami analnmi. Penetruje ca za ich pomocą mój tyłek. Bardzo mnie kręci gdy czuje w środku siebie jak mnie wypelnia i zozciaga.

napisał  

Kolega zrobił mi incepcje i stwierdził, że kobiety mające orgazm pochwowy nie szczególnie lubią seks oralny. Zarówno otrzymywać jak i dawać. Myślę sobie "co mnie to w ogóle obchodzi ? Za stary jestem aby się nad tym zastanawiać". Minął dzień i się zastanawiam. Z moich doświadczeń wynika, że coś w tym stwierdzeniu jest na rzeczy. Jak myślicie ?

napisał  

Witam chętnie się spotkam z Panią Katowice Zabrze Gliwice możliwośc pomocy finansowje

przyszedł student do spowiedzi ksiądz w konfesjonale siedzi w imię ojca ducha syna była dzis w nocy u mnie dziewczyna ach tam młodzież - ta rozpusta całowałeś dziewczę w usta trochę niżej, moja wina, proszę księdza kapucyna nie słyszałem odkąd żyję - całowałeś dziewcze w szyję trochę niżej, moja wina, proszę księdza kapucyna ależ chłopcze Ty masz gust, całowałeś dziewczę w biust? trochę niżej, moja wina, proszę księdza kapucyna o mój chłopcze zły postępek - całowałeś dziewczę w pępek trochę niżej, moja wina, proszę księdza kapucyna nie każdemu to się uda - całowałeś dziewczę w uda trochę wyżej, moja wina, proszę księdza kapucyna zbierzmy teraz wszystko w kupę - całowałeś dziewczę dupę troszkę bliżej moja wina proszę księdza kapucyna Ależ chłopcze jak Cię gwizdnę! całowałeś dziewczę w pizdę? Całowałem i lizałem, aż jej oczy zachlapałem. Namówiła mnie kurwina proszę księdza kapucyna. Ależ chłopcze, za grzech taki - za lizanie kurwy sraki nie mogę dać Ci rozgrzeszenia chuj Ci w dupę, do widzenia.