Humor, demotywatory i śmieszne obrazki

forum.description.humor_demotywatory

Rządowy projekt nowelizacji, który został przyjęty przez Sejm, umożliwia farmaceutom odmowę sprzedaży mechanicznych i barierowych środków antykoncepcyjnych. Rząd ogranicza dostęp do środków zapobiegania ciąży.

... widząc co się dzieje wokół

napisał   paź 28, 2020 06:27

Na górze róże Na górze róże Mam Alzheimera Na górze róże

napisał   paź 12, 2020 15:08

Zastanawia mnie jedno jestem już na tym portalu trochę czasu i nie widzę aby z mojego miasta Wałbrzych ktoś był chyba z tego miasta nikogo tutaj nie ma ( płeć damska )

napisał   paź 08, 2020 17:21

Od poniedziałku będziemy w Dziwnowie, ktoś chętny na wspólną plażę lub kawę ?

Która z pań z portalu zaszła w ciążę z panem na portalu???.Oraz jaką antykoncepcję stosujecie prócz kondoma???

napisał   sie 10, 2020 12:10

Seks raz w tygodniu jest optymalny dla szczęśliwego życia rodzinnego. Do takiego wniosku doszli pracownicy Szwedzkiego Towarzystwa Edukacji Seksualnej, pisze portal Aftonbladet. Jak ustalili, co czwarty mieszkaniec tego skandynawskiego kraju uprawia seks raz na dwa miesiące albo nawet rzadziej. Komentując to badanie seksuolog Tania Suchinina potwierdziła, że częstotliwość raz na tydzień to „złoty środek”. W wywiadzie dla portalu mówi, że ważna jest nie tylko ilość stosunków seksualnych, ale i motywacja. „Najważniejsze dla normalnego i zdrowego życia seksualnego jest, aby człowiek uprawiał seks z właściwych pobudek. Przykłady właściwych motywów: chęć spędzenia czasu ciekawie i świadomie, odczuwanie bliskości, satysfakcji czy nawet zabawy.

napisał   sie 09, 2020 22:11

- do internisty przychodzi blondynka z anginą. Lekarz ma zamiar zaordynować jej duże pastylki, pyta: Czy ma problemy z połykaniem -dostał od niej po pysku ;-)

napisał   maj 28, 2020 18:20

meskie posladki gladkie czy owlosione ?

Wiecie jakie są słowa przysięgi kochanków na ero ? I Cię nie opuszczę aż nie połączy nas kwarantanna . 😂😂😂😂😂

Zapraszam a czat wszystkie Panie

Wymyśliłem sobie teorię że niektórzy tak bardzo chętnie chcą się spotkać bo druga strona wstawiła kuszące i ociekające seksem zdjęcia, a wkońcu jesteśmy wzrokowcami. A wystarczyłoby wstawić tylko zdjęcie twarzy. 😉😂 Ja tak zrobiłem i problem z chętnymi na spodkania odpadł 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

...w ostrogach🤣🤣🤣🤣 https://www.facebook.com/1021455601219749/posts/2366762050022424/?d=null&vh=e

Forum umarło.ludzie gdzie wy jesteście.????

napisał   mar 10, 2020 19:52

hej, spotkam się jeszcze dziś w miłym towarzystwie, najlepiej u Ciebie. Dobre alko, zabawa i mam coś jeszcze jak lubisz, zapraszam na priv

- Co powiedzieć kobiecie, gdy skończyłem przed nią? - Miałaś tyle samo czasu co ja.

napisał   lut 02, 2020 19:32

Czwsc co tam slychac u Was??? 😘😘😘

Dziś wtorek to dziewczyny pamiętajcie żeby chłopakom opróżnić worek xD