Pierwszy raz

Pierwszy raz jest zawsze stresujący. Jeśli chcesz dowiedzieć się czego oczekiwać od seksu, jak sprawić by twój pierwszy raz był jak najbardziej udany to przeczytaj kilka sprawdzonych porad.

Poprosze o pomoc...

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Czy ktoś byłby w stanie wyjaśnić mi na jakiej zasadzie działają tutaj kamerki? Jak to jest z tymi prywatnymi i co dają żetony? 😏😈

Czy dzis jest to czynne ..nigdy nie bylam czy ktos moze uchylic rabka tajemnicy gdzie I o ktorej moge tam dzis pojsc?

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Z przyjemnością obciągnę pałę chłopakowi hetero, który nigdy jeszcze nie próbował z chłopakiem i jest gotowy na dobre ssanie kutasa. Przychodzisz ściągasz gacie, a ja stawiam Twoją sterczącą pałę na baczność i obciągam po same jaja. Zainteresowany takim układem pisz śmiało.

do tego kawałku :) https://www.youtube.com/watch?v=ok4i1aPrecw

napisał  

witam,jak w temacie. Ktoś jest w stanie polecić w miare fajna plażę tego typu? chodzi o typowy plażing bez krępacji na świeżym powietrzu. Pozdrawiam

napisał  

szukam przyjaciółki bi do wspolnego spedzania czasu ze mna i moim facetem.

Witam,są tu panie z wawra zainteresowane spotkaniem😊?

https://www.youtube.com/watch?v=doy6NQGnwcc A nasze Polskie Erodatowe Chick-ensy szykują się na weekendowy podryw :D????

Jest jakaś chętna nudząca się wieczorami pani ?

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

SZukam kobiety która mnie rozprawiczy a w zamian oddaje się cały

napisał  

chcesz sie poznac pisz smialo, wiecznie spragniony dla wiecznie spragnionej

Cześć. Ku przestrodze Panów którzy czasami lubię pooglądać na kamerce Panie. Nie polecam https://www.erodate.pl/uzytkownicy/3087679 rozbiera się prawie połowę czasu. Nie przedłuży nawet 30s. Ewidentne walenie głupa że to ja się nie skupiłem. A i co chwile zmiana pozycji by szybciej zleciał czas na nic nie robieniu.

Czy byłby ktoś miły, i poszedł ze mną do "Party Club Swingers" w piątek wieczorem ? Chciałbym spróbować pierwszy raz w większym gronie.

Był ktoś z ero w Clubie Lava? Jakie wrażenia z imprezy macie?

napisał  

Dlaczego skasowano mój temat "Virgin"???? Przecież nikogo tam nie obraziłem, niczego nie zmyśliłem,napisałem fakt. Tekst mam w prywatnej konwersacji.

napisał  

Szukam kobiety, okolice Wroclawia(do 100km).

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Co zrobić aby nadawać na żywo na kamerce ?

napisał  

Witam,poszukuje damy,dzisiaj Wawa.Pozdrawiam

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Cześć, większość z nas pewnie chciałoby teraz spędzić fajnie czas. Kawka, film , przytulenie potem może coś więcej gdy siedzi się czując przyjemność z byciem przy kimś. Jakby ktoś właśnie miał taka chęć i może założyć mały plasterek na poczucie samotności Zapraszam , napisz do mnie. Pogadajmy o tym i ustalmy jakies zasady, reguły.