Pierwszy raz

Pierwszy raz jest zawsze stresujący. Jeśli chcesz dowiedzieć się czego oczekiwać od seksu, jak sprawić by twój pierwszy raz był jak najbardziej udany to przeczytaj kilka sprawdzonych porad.

szukam chetnej dziewczyny 20/40 lat dzis wieczor spacer kino a potem zobaczymy caly slask :)

SZukam kobiety która mnie rozprawiczy a w zamian oddaje się cały

napisał  

chcesz sie poznac pisz smialo, wiecznie spragniony dla wiecznie spragnionej

Cześć. Ku przestrodze Panów którzy czasami lubię pooglądać na kamerce Panie. Nie polecam https://www.erodate.pl/uzytkownicy/3087679 rozbiera się prawie połowę czasu. Nie przedłuży nawet 30s. Ewidentne walenie głupa że to ja się nie skupiłem. A i co chwile zmiana pozycji by szybciej zleciał czas na nic nie robieniu.

Czy byłby ktoś miły, i poszedł ze mną do "Party Club Swingers" w piątek wieczorem ? Chciałbym spróbować pierwszy raz w większym gronie.

napisał  

Był ktoś z ero w Clubie Lava? Jakie wrażenia z imprezy macie?

napisał  

Dlaczego skasowano mój temat "Virgin"???? Przecież nikogo tam nie obraziłem, niczego nie zmyśliłem,napisałem fakt. Tekst mam w prywatnej konwersacji.

napisał  

Szukam kobiety, okolice Wroclawia(do 100km).

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Co zrobić aby nadawać na żywo na kamerce ?

napisał  

Witam,poszukuje damy,dzisiaj Wawa.Pozdrawiam

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Cześć, większość z nas pewnie chciałoby teraz spędzić fajnie czas. Kawka, film , przytulenie potem może coś więcej gdy siedzi się czując przyjemność z byciem przy kimś. Jakby ktoś właśnie miał taka chęć i może założyć mały plasterek na poczucie samotności Zapraszam , napisz do mnie. Pogadajmy o tym i ustalmy jakies zasady, reguły.

Szukam jakiejś kobiety, najlepiej koło 30 lat, która umie się zająć niedoświadczonym :)

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

Szukam miłej starszej Pani na spotkanie bez $ . Najlepiej Milfa :D

napisał  

czy tutaj mozna sie za przyjaznic czy tylko ile za godzine itd masakra

"Mężczyzna powinien przede wszystkim patrzeć na wnętrze kobiety." Kuba Rozpruwacz To jak to jest z tymi powierzchownymi "przygodami". Warto?

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

zapraszam mile panie na kamerke

napisał  

Witam:) założyłem tutaj post na forum aby dowiedzieć się ile właściwie kobiet lubi się spotykać z młodszymi facetami:))

Co jakiś czas słyszę że faceci są paskudni, otyli, i odpychająco śmierdzący. Słyszę takie słowa bardzo często od naszych najpiękniejszych na świecie gwiazdeczek. Muszę, a i chce się nie zgodzić z opinią kobiet. Drogie Panie, zauważcie że mężczyźni pięknieją, wystarczy spojrzeć chociażby na ten portal, coraz częściej można spotkać tu tak zwanego Shemala. Więc drobie Panie macie szerokie możliwości. Pobawicie się i kutaskiem i cycuszkami, a dupkę możecie zamienić na cipkę. Wystarczy że wyobrazicie sobie iż tym otworkiem nie wychodzi kupka tylko to po prostu taka brązowa cipka. Trzy w jednym. A ja niech pozostanę taki jaki jestem, brzydki, paskudny i śmierdzący, bo wolę być takim facetem niż taki hmmm... niewiadomo czym. Pozdrawiam wszystkie piękne Panie.