Miłość i zakochanie

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć jakie może pojawić się w twoim życiu, a romans jest niesamowitym przeżyciem. Czy da się połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Jak odróżnić romans od miłości?

Rządowy projekt nowelizacji, który został przyjęty przez Sejm, umożliwia farmaceutom odmowę sprzedaży mechanicznych i barierowych środków antykoncepcyjnych. Rząd ogranicza dostęp do środków zapobiegania ciąży.

Nie unikniesz trudnych chwil w miłości jeżeli wybierzesz na partnerkę kobietę zahamowaną i ściśle trzymającą się utartych zwyczajów.

Cześć, co sądzicie o afrodyzjakach z sec snopów? Myśle, czy by nie przetestować z narzeczona. Polecacie jakieś?

Tutaj są wyłącznie oferty prostytutek, rozumiem, że raczej nikogo znaleźć nie można do normalnej relacji bez $$$ ???

Kurczę mam małą zagwozdkę, dosłownie małą znalazłem pod pępkiem taki malutki pieprzyk i teraz nie wiem czy to jest mój penis czy tylko jasny pieprzyk:thinking_face: Proszę się tylko nie śmiać, nie mam dystansu i poczucia humoru:face_with_rolling_eyes: 100!

Spotkam się z kobietą która lubi minetke 😘

Są tu i aniołki!!! ❤️♥️❤️♥️❤️🙈

napisał   lip 17, 2020 09:35

Jak zaprosić wybrankę na wyskok ze spadochronu ?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy oprócz dziewczyn które oferują „usługi” za $. Można tu nadal spotkać jakaś kobietę która po prostu szuka drugiej połówki do spełniania swoich łóżkowych fantazji nie licząc na „zapłatę”? Czy sobie odpuscic ten portal? Pozdrawiam.

napisał   cze 01, 2020 17:56

...zakochał się komar w muszce, i tak powiada: - muszko, Ja cię kocham szalenie, muszko, ja się z Tobą ożenię. A muszka na to: - nigdy na to nie pozwolę, starą panną zostać wolę!". Koniec miłości, majtki na dupę.

napisał   maj 23, 2020 20:00

Zmieniły się warunki wiec i ja zmieniam podejscie do niektórych spraw. Ciekawe czy tutaj mi się to uda.. Szukam na stałe kobiety pięknej niebanalnej potrafiącej buc partnerem w codziennosci,. Która w odpowiednich chwilach będzie potrafiła zmienic się w dzika kotkę lub czuła kochankę. Mozze wspólnie sprawimy ze nasze życie będzie jak prawdziwa bajka ?

napisał   kwi 26, 2020 14:15

Mały podryw

hej, spotkam się jeszcze dziś w miłym towarzystwie, najlepiej u Ciebie. Dobre alko, zabawa i mam coś jeszcze jak lubisz, zapraszam na priv

❤️Pochwalicie się swoją miłosną muzyką? -Wierzę, że jeśli nawet nie teraz to... kiedyś w Was taka grała❤️https://youtu.be/OZ-XDjXuEyE

Kto chce zostac moja walentynka 😘😜

Czwsc co tam slychac u Was??? 😘😘😘

Poznam kobietę ,która ma chce znajomości na dłużej

napisał   sty 19, 2020 17:35

https://www.youtube.com/watch?v=81DweJNdy-A Hmmm... może tak w nowym roku :D Wszystkiego dobrego zboki :D