Miłość i zakochanie

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć jakie może pojawić się w twoim życiu, a romans jest niesamowitym przeżyciem. Czy da się połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Jak odróżnić romans od miłości?

-stój prosto z wyprostowanymi ramionami. -pogłaszcz bezdomnego kota spotkanego na ulicy -traktuj samego siebie jak kogoś, za kogo jesteś osobiście odpowiedzialny. Przestań liczyć,(na to) że inni wykopią Cię z dziury do której sam wlazłeś -zaprzyjaźnij się z ludźmi którzy chcą dobrze dla Ciebie.Jesteśmy tylko ludźmi, ale niektórzy z nas są DOBRYMI ludźmi -porównuj się tylko do człowieka którym byleś wczoraj, nigdy do kogoś kim jesteś dzisiaj. -nie pozwól robić swoim dzieciom czegoś, co by spowodowało, że przestaniesz je lubić. Pamiętaj że dzieci potrafią być wredne -uporządkuj swoje własne obejście, zanim zaczniesz krytykować otaczający Cię świat. Każdy z nas umrze, przestań więc płakać nad tym że ktoś jest bogatszy, czy przystojniejszy od Ciebie -podążaj za tym co ma znaczenie, nie za tym co narzuca Ci obowiązujący trend.Przestań szukać skrótów, zacznij czytać Nietzschego -mów prawdę a przynajmniej nie kłam -załóż że osoba z którą rozmawiasz, ma Ci coś do przekazania.

napisał  

Heyy,w zasadzie jestem tutaj nowy 🤭 Ale z przyjemnością Poznam tutaj mile osoby, a może z okolic Łodzi kręci się tutaj Mila, ciekawa kobieta a najlepiej gdyby jeszcze była starsza, dojrzała mam dość kłamstw i bólu, a wiem że Dojrzałe kobiety są ustatkowane i Poważne, oraz myślą głową, Bardzo to w was cenie Drogie Panie😊Pozdrawiam

napisał  

Chetnie poznam dziewczyne do spotkań. Dyskrecja .

napisał  

Są tutaj Kobiety z okolic Gdańska, które chcą normalnie popisać?

...pierwszego dnia idąc ulicą słyszała tylko kpiny i pogardliwe spojrzenia za sobą , pokazywali palcami mówiąc '' Ta .......'' ...drugiego dnia On poszedł z Nią,,, pod Jego spojrzeniem gięły się dumne karki, głos zamierał w gardle... groza i przerażenie, wierne psy,obwąchiwały wczorajszych bohaterów... słyszał ich oddech i łomot serc... trzeciego dnia powiedział do Niej '' idź śmiało, nie obawiaj się...'' albowiem On znał ludzkie serca, wiedział jakie są okrutne i bezlitosne, ale też widział w nich pragnienia, wstydliwie ukrywane nawet przed sobą, potrzebę miłości, czułości i zaufania.... Idąc ulicą tego dnia widziała tylko podziw w ludzkich oczach .. niewypowiedziane słowa.. '' ..jaka wspaniała kobieta,jaka silna,...silna Jego miłością..''' ich myśli o Nim. ''.. ten mężczyzna,jaki silny... silny Jej miłością...'' Tacy są ludzie, od nienawiści do uwielbienia tylko jeden krok, jeden dzień i to jest właśnie wspaniałe i cudowne,,, a miłość to najwspanialsza ''rzecz'' jaką stworzyliśmy na tym świecie...

napisał  

Czasami mamy podjąć decyzję o związku, miłości,,, jesteśmy niepewni odczuć i szczerości drugiej strony .Niby kochamy ale jest jednak jakaś niepewność .Najgorsze co można wtedy zrobić to pytać o radę swoich kolegów i znajomych .Za kasy słuchaczy swego serca zdajemy swoją przyszłość w ręce często kompletnych imbecyli,którzy sami potrzebują pomocy Nam się zdaje,że mamy czas bo widzimy ,że druga strona naciera nieustępliwie ,ale nie widzimy,że on ma już wyznaczony termin ,czas po którym powie Koniec .przekraczamy tą linę i nagle okazuje się ,że jesteśmy sami, jego,jej już nie ma obok nas,a koledzy odwrócili się plecami ...częsty przypadek w życiu,później żałujemy ,ale rzadko kiedy udaje się cofnąć czas ..

napisał  

czy ktoś wie jak można kupic żetony z karty barclays proszę o info

mój mąż obiecał mi na to kasę Czy mam go reanimować ?

napisał  

Szukam na stale

https://www.youtube.com/watch?v=IIsGm9NUxcc

napisał  

Tak jak w tytule 5 razy umawiać się z kolejnymi- rzekomo realnymi dziewczynami i każda przyjedź na cpn , parking lidla itp i co tylko stracony czas, pieniądze na paliwo . Ludzie omijajcie laski z Częstochowy Pozdrawiam

znacie to powiedzenie: ''' gdyby suka nie dała to pies by nie wziął!'''... często służy jako usprawiedliwienie gwałtów czy innego rodzaju niegodziwości ,albo zdrady małżeńskiej... oczywiście mężczyzna w tym przypadku jest zupełnie niewinny,to ta ''suka'' skusiła ,zmusiła go niejako do seksu.. przecież wiecie,że mężczyzna musi ...itp,itp . bzdury dla mnie osobiście jest to powiedzonko poniżające ,bo czyni ze mnie jakiegoś debila ,troglodytę który myśli tylko kutasem. Przepraszam ,nawet nie myśli tylko daje kierować sie dolną główką, jest niczym ten kundel który tylko jedno ma w głowie.. A z drugiej strony,czyli kobiety, czyni jakąś odhumanizowaną istotę,która '' DAJE'' ,, według mnie to raczej powinno być ''JA CHCĘ'' bez żadnego dawania,ofiarowywania czy poświęcania... a faceci to powinni faktycznie bardziej ruszać mózgiem ,,,, tak myślę...

napisał  

znacie może taką sytuację : spotyka sie dwoje ludzi,oboje troszkę pierdołowaci i niepewni uczuć drugiej osoby ,co wtedy robią? idą po pomoc do przyjaciela ,przyjaciółki.A ta osoba zamiast udzielić dobrej rady to często tak pomaga,że związek sie rozpada. Z zawiści, ukrytej zazdrości zamiast pomóc robi wszystko żeby przeszkodzić szczęściu i powodzeniu drugiej osoby, niekiedy z premedytacją nawet działa i wywołuje konflikt między zakochanymi, znacie takie sytuacje? Ta osoba sama ma problemy ze znalezieniem drugiej połówki ,czy ma jakieś urojenia i omamy na punkcie mężczyzn ,kobiet ,ale doskonale gra rolę eksperta,doradcy. Wiecie jacy sa zakochani ,to troszkę inny gatunek człowieka,żyją w swoim świecie ,pięknym i szalonym gdzie zwątpienie i niepewność dużą rolę odgrywają.Wystarczy jedno złe słowo ,kropla jadu i koniec szczęścia..... Mam pytanie ,gdybyście znali takiego doradcę i wiedzieli co to bydle sączyło w uchu ukochanej osoby ,to co byście z takim śmieciem zrobili?

Czy można znaleźć tutaj, prawdziwą kobietę, która chciałaby być ze mną na dobre i złe?

https://www.youtube.com/watch?v=_hMwdGp99Aw

napisał  

Są tutaj moralne osoby, bo z takimi utrzymuje kontakt. Nie mierz swoją miarą ludzi dookoła. To nie jest portal dla zdradzających tylko osób kochających seks, fetyszystów, osób nie będących w związku a mających swoje potrzeby. To że prostytutki zrobiły sobie kurwidołek oraz mężusiowie i żonki niedopuszczone zdrajczojebcze miejsce to nie znaczy, że to portal dla zdemoralizowanych.

Śmiercią wirtualną zmarłą w wieku 37 lat A realny pogrzeb się odbędzie #na skraju# #zlote myśli # #zloty ostrzał# P.s.zainteresownych ceremonia o szczegółach powiadomi pogrążona w żalu rodziną. Przepraszam ❤ będę z wami.M.

napisał  

Szukam napalonej Kotki na juz na szybki numerek Prudnik i okolice . napalony 26 lat

napisał  

Jej na sex teraz za $

napisał