Miłość i zakochanie

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć jakie może pojawić się w twoim życiu, a romans jest niesamowitym przeżyciem. Czy da się połączyć te dwie rzeczy ze sobą? Jak odróżnić romans od miłości?

Umówmy się - większość Pań nie szuka kapci, tudzież bamboszy. Większość Pań nie oczekuje być szmaconą tylko li. Ich suczystość wynika tylko z chwilowego przyrostu libido, rzucają słowa na wiatr, a Wy je łapiecie jako pewnik... a złapał z Was ktoś CIEŃ euforii materialnej? Niektóre Panie są w stanie zniżyć się poddańczo, ale tylko dlatego, że mają cel drugi ;> - wykorzystanie Waszej chęci we współudziale nikczemności intymnej. O formie wykorzystania nie będę pisać, ale... nie chodzi o sferę materialną, więc zacznijcie się zwyczajnie umawiać, a będzie Wam dane ;) Mózg nie jest ograniczonym zwojem... a i poczucie humoru potrafi zburzyć niejeden mur.

napisał  

W życiu tylko piękne są chwilę byś je zauważyć no nie co 😊😎😊

Witam serdecznie wszystkie ładne dziewczyny . Zapraszam chętne i napalone dziewczyny na wspólną zabawę na kamerce face to face cam2cam tylko poważne propozycje . Lubie patrzeć jak dziewczyna się masturbuje i prowokuje swoim wyglądem i głosem .

Szukam gorących i namiętnych. Samotnych i stęsknionych

do tego kawałku :) https://www.youtube.com/watch?v=ok4i1aPrecw

napisał  

Sex to zdrowie przyjemność którą odczuwasz za każdym razem oraz spełnianie najskrytszych fantazji erotycznych jeśli znajdziesz kogoś takiego możesz powiedzieć Kocham cię

między marzeniami a naiwnością jest bardzo cienka granica.... www.youtube.com/watch?v=4E3zSi6yRe0

Jak wyzej:-)

napisał  

Chętnie poznam mila kobietę

napisał  

Tak jak w tytule,zastanawiam sie pomimo ze jest to portal erotyczny to czy jest tutaj kobieta ktora chcialaby kochac i byc kochana?Ktora chcialaby zbudowac zwiazek oparty na przyjazni,szacunku,oparciu w drugiej osobie,szczerosci,zaufaniu...niby to podstawy ale co innego mowic o tym a co innego realizowac...fajnie gdy to juz by wszystko bylo realizowac swe fantazje razem,jakie by one nie byly ale o wiele fajniej spelnia sie cos razem gdy jest uczucie niz czysto mechanicznie nie czujac nic,fajnie gdy dwie osoby potrafia rozmawiac ze soba i mowic o swych pragnieniach spelniac je bo wtedy nie ma zdrad nie ma szukania wrazen a jesli szuka sie wrazen to razem...Jesli taka kobieta istnieje niech da znac na priv o swym istnieniu😉

napisał  

pomocy

napisał  

Czy jest tu ktoś z Munster

napisał  

Wznieść się ponad to wszystko, poczuć prawdziwą bliskość... Potem jest cudownie. Każdy może to rozumieć jak chce ;)

Witam was panie, kobiety... poznam jedna a najlepiej kilka żebym miał urozmaicenie :) Poważnie pisząc toczy któraś chciałaby sie spotkać na dłuzsza znajomosc? nie tylko w celach erotycznych. Oczywiscie

napisał  

Witam czy idzie ta droga poznac fajna kobietke w celu przyjazni? Zycie na samym sexie sie nie opiera a fajnie jest z kims pogadac o wszystkim i o niczym.

napisał  

a ilu z was spotkalo sie z osoba z ero w realu

Witam całe towarzystwo Ero.szukam kontaktu z kobieta która była tutaj na Ero.Byla z Brzeska chociaż pisała ze jest z Krk.Wystepowala pod nickami Natalia itp. Faktycznie ma na imię BAsia ,taka rubensowska słodycz .Moze ktoś pomoże ?

Chęty ktoś do popisania ? Przystojny facet ? hmm

... Agnieszki Osieckiej: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością. On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym. Ona już wie, już zna te historie, że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią, ona na pamięć to umie. Jakże o tym zapomnieć, jak w pamięci to zatrzeć, lepiej milczeć przytomnie i patrzeć. Czy te oczy mogą kłamać ?Chyba nie. Czy ja mógłbym serce złamać itp. ? Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt. Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach. Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia. On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem. Ona już ma , już ma taką pewność, o którą wszystkim wam chodzi, zasypia bez żadnych proszków, wino w lodówce(...)