Stały związek

Jak sprawić by twój związek był udany oraz jak sprawdzić czy wasze relacje są zadowalające? Kiedy zdecydować się przerwać związek, a kiedy się oświadczyć ? Przeczytaj sprawdzone porady.

do tego kawałku :) https://www.youtube.com/watch?v=ok4i1aPrecw

napisał  

Chętnie poznam mila kobietę

napisał  

Założyłem tu konto, w celu znalezienia konkretnej kobiety ( stały związek, która ma podobne upodobania jak ja (2m + 1k 2k + m) to 2m + 1k oczywiście pod nią, Ostatni mój związek zakończył się po propozycji wizyty u Pani z ogłoszenia. Jak narazie widzę tu same $$$$. + Kolejne pytanko jak z dyskrecją chciałbym dodać jakieś zdjęcia, jak odpowiednio się za to zabrać by nie być narażonym na jakieś szantaże, pośmiewisko w pracy. Pozdrawiam

napisał  

Mężczyźni z wiekiem [wiesz], zapadają na autyzm. Zamknięcie w sobie, niezdolność do komunikacji, brak umiejętności społecznych, czytają o wojnie, o Hitlerze..." ("Pokot") W necie natomiast są ZAJEBIŚCI ;)

... Agnieszki Osieckiej: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością. On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym. Ona już wie, już zna te historie, że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią, ona na pamięć to umie. Jakże o tym zapomnieć, jak w pamięci to zatrzeć, lepiej milczeć przytomnie i patrzeć. Czy te oczy mogą kłamać ?Chyba nie. Czy ja mógłbym serce złamać itp. ? Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt. Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach. Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia. On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem. Ona już ma , już ma taką pewność, o którą wszystkim wam chodzi, zasypia bez żadnych proszków, wino w lodówce(...)

DLA SWOJEGO SZUKAM KOBIETY.

napisał  

Cześć, większość z nas pewnie chciałoby teraz spędzić fajnie czas. Kawka, film , przytulenie potem może coś więcej gdy siedzi się czując przyjemność z byciem przy kimś. Jakby ktoś właśnie miał taka chęć i może założyć mały plasterek na poczucie samotności Zapraszam , napisz do mnie. Pogadajmy o tym i ustalmy jakies zasady, reguły.

Szukam kobiety chętnej na wspólny wypad na weekand do Rudy Śląskiej, lub wakacje w Brześciu. Romantyczne wyjście do Bistro, lub zwykły spacer tajemniczymi uliczkami Brynowa równiez wchodzą w grę. Mam fiata seicento więc mogę po Ciebie podjechać i odstawić spowrotem pod dom jak księzniczkę. Jeśli chodzi o weekand w Rudzie Śląskiej to mowa o najbliszym bo juz bilety na PKP mam kupione (sobota, niedziela) wraz z zakwaerowaniem w Motelu. Biorę tez sporo konserw i paprykarzu jakieś buły kupimy na miejscu zeby swieze były. Przescieradło tez swoje zabieram bo to nigdy nie wiadomo kto to tam wczesniej tyłek przyklejał. Co do wakacji to jest to projekt na 'za miesiąc, lub dwa' więc nie pali się. Chodzi po prostu o to, ze po sezonie na Białorusi taniej jest i spirytus mozna w dobrej cenie ściagnąc spowrotem. To i za paliwo się zwróci. Trochę chłodniejszy klimat ale za to na zimowisko wybieram się w marcu/kwietniu (gdyby jakaś Pani reflektowała) to wtedy się wygrzejemy. Jeśli chodzi o kobietę jaką szukam to wystarczy aby miała poczucie

Witam, mam problem. Kirdyś kochaliśmy sie bardzo często, od jakiegoś czasu praktycznie nic, a jak już zaczniemy to kończy się niepowodzeniem. Jaki może być tego powód? Nie podniecam go?

Mam dosyć wszystkiego co wokół mnie. Mam dosyć ludzi, kobiet i życia. Tak życia najbardziej, zniszczyłem wszystko. Chciałbym mieć odciętą głowę lub poderżnięte gardło. Bo moje żucie to dno i kupa mułu. Nie poradziłem sobie, nie wytrwałem. Dlaczego muszę żyć i się męczyć? Qrwa.... Chce nie żyć, nie istnieć. Nie tylko teraz, ale i zawsze.

napisał  

Poszukuję kobiety chętnej na sex spotkania, nie wykluczam dluższej i bliższej znajomości. Jestem ponownie singlem, i libido mi dokucza. Piszcie Panie, wspólnie może uda nam się coś ustalić, a co dalej...

napisał  

Jest mi źle i czuje się jak śmieć. Dlaczego to cholerne życie takie musi być. Dlaczego muszę mieć taki porąbaną głowę. Dlaczego nie mam żony, dzieci, normalnej rodziny.

Dzień dobry wszystkim. Poszukuje partnerki na resztę życia. Czy znajdzie się jakaś zainteresowana Pani? Jeśli tak, proszę o kontakt na priv. Przestają mnie rozweselać i bawić jednorazowe spotkania więc takim Paniom dziękuje, babciom i wielorybom również chciałbym podziękować. Pięknie że żyjecie i istniejecie, ale niestety nie w moim guście. P.S. Osoby nie zainteresowane, proszę o nie komentowanie. Z góry dziękuję.

Mam pytanie czy można tutaj poznać kogoś nie tylko do seksu ale i także do stałego związku...

napisał  

Witam serdecznie wszystkie Hotki-Kotki😉 Powiedzcie, co takiego według was dodaje Męskości mężczyźnie. Jakie cechy charateru, jaki zawód, jakie zajęcia są według was na tyle Męskie, że dodają męskości Mezczyznie? 😉😊

napisał  

poznam fajna dziewczyne na sex spotkanie mam lokum

Dlaczego wszystkie atrakcyjne i fajne kobiety są już zajęte? Dlaczego w ogóle nie ma kobiet wolnych, które naprawdę szukają miłości i jednego partnera?

Brzmi to prawdopodobnie dość zaskakująco, ale wstępny research zdradził mi pewien ciekawy, mocno skrywany sekret - są ludzie, którzy autentycznie nie lubią seksu. Nie lubią, nie pragną, unikają. Nie mówi się o tym głośno, bo współczesny świat seksem stoi, więc ciężko teraz ujawnić światu, że są tacy, którzy tego nie chcą, a wręcz nie cierpią. Co gorsza, jak się okazuje takim ludziom żyje się trudno - spróbuj znależć partnera, którzy zaakceptuje, że w zasadzie nigdy nie będzie szansy na igraszki w sypialni...Ciekawi mnie wasze zdanie - a może jest tu ktoś kto właśnie dokładnie tak czuje, ale ujawnienie tego wiąże się z ostracyzmem i niechęcią i przede wszystkim brakiem zrozumienia...?

napisał  

Witam szukam Chetnej Pani na spotkanie