Stały związek

Jak sprawić by twój związek był udany oraz jak sprawdzić czy wasze relacje są zadowalające? Kiedy zdecydować się przerwać związek, a kiedy się oświadczyć ? Przeczytaj sprawdzone porady.

Dam porady prawne.

napisał   lis 25, 2020 15:06

Może któraś kobieta się zainteresuje?

napisał   lis 22, 2020 14:31

Realną 30+ z trójmiasta chętnie poznam. Spotkanie do ustalenia.

napisał   lis 05, 2020 03:26

Kurczę mam małą zagwozdkę, dosłownie małą znalazłem pod pępkiem taki malutki pieprzyk i teraz nie wiem czy to jest mój penis czy tylko jasny pieprzyk:thinking_face: Proszę się tylko nie śmiać, nie mam dystansu i poczucia humoru:face_with_rolling_eyes: 100!

Witaj, mój drogi jeśli cenisz klasę, kulturę i piękno to świetnie trafiłeś. Jestem ekskluzywną młodą kobietą, zainteresuję Cię rozmową i czas w łóżku spędzimy bardzo przyjemnie. Dla urozmaicenia mogę zaprosić moja koleżankę do trójkąta. Wszystkim bajkopisarzom dziękuje i blokuje!

napisał   sie 12, 2020 09:20

Poznam Panie do układu sponorowanego woj lodzkie.tylko powazne oferty

Robie sondaż😃 Ciekawa jestem Waszych opinii na temat czasu jaki powinien mieć satysfakcjonujący seks. Jedna sesja 2 h czy może 8 h. ? Czy kobiety wolą długi i namietny seks gdzie musi byc czas na rozgrzewkę czy wystarczy parę minut ? Sama penetracja (mówiąc kolokwialnie ruchanko) jak długo powinno trwać według Was by bylo pełne spełnienie ? Znam osoby, którym wystarczy 30 minut do szczescia ale i takie dla ktorych seks jest celebracją i po pierwszym orgażmie dopiero zabawa się zaczyna. A więc Panowie i Panie ciekawa jestem Waszych opinii jak długo według Was powinien trwać lub.trwał😊 wspaniały seks , a też Waszych nadzwyczajnych doświadczen w długosci uprawianego stosunku. ? (Prosze nie odnosic sie do żadnych miar czy norm. Jak uważacie wg siebie😊)

https://www.telegraph.co.uk/women/sex/truth-women-go-sex-long-term-relationships/

....że jest tu ktoś na stały związek? A żeście głupie.... podrywka, seks, zaliczenie - na to możecie liczyć

napisał   kwi 10, 2020 02:49

Szukam kobiety która nauczy kompletnie zielonego jak dobrze zadbać o płeć piękną ;)

napisał   mar 09, 2020 10:23

Poznam kobietę ,która ma chce znajomości na dłużej

napisał   sty 19, 2020 17:35

Czy ktoś mie polubi? Mam dość samotności.

napisał   lis 19, 2019 15:33

dużo ludzi narzeka: "zamknięte nie powinno tak być" "otwarte jak to przy niedzieli pracować,do kościoła przecież trzeba iść" większości z tych wymienionych nie stać na normalne życie (taki kraj można powiedzieć) ,ale na ero wszyscy zadowoleni ,tutaj powinno się przeprowadzić ankietę społecznościową , dziewczyny pracują 24h (niektóre) ,inni się bawią i klikają cały dzień ,a marudzą ,że pracy nie ma (dziewczyny mają przecież) ,i tak mnie ciekawi ,czy życie bez wykwintności to droga do smutku ,bo przecież mówi się "kto biednemu zabroni bogato żyć " ,można by tu dużo pisać ,żeby wyjaśnić sens tej dyskusji ,ale pytanie końcowe - CZY MY POLACY JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI ? byłem w różnych krajach ,biednych i bogatych ,ale w Polsce ludzie są wyjątkowo gburowaci i wyglądają (miny i zachowanie ) jakby ich spotkał jakiś "zły dotyk"

to chyba bliskie prawdy ,bo czemu służą te miny z wysuniętymi wargami ,czasami w wersji tragicznej -GLONOJAD

Chętnie bym poznał mila Pnia do wspólnej zabawy. Sex spotkan

Szukam na stałe kobiety która chce mieć dzidziusia. Chce zeby byla otwarta i zboczona. :)

Chętnie poznam miłą osóbkę niezobowiązująco.Najpierw kawa-jeśli się sobie spodobamy -JEDZIEMY

Ruszamy z moją hot-narzeczoną nad morze. Może jakaś sex-przygoda jej się przytrafi:)

Jak to możliwe, że na portalu randkowym wręcz niemożliwe jest znalezienie kobiety do spotkania twarzą w twarz...? Wiadome jest po co zakłada się tu profil i jakie korzyści powinien przynosić, natomiast brutalna prawda jest taka , że po "propozycji spotkania" nic się nie dzieje, zbywanie kolejnymi wiadomościami w stylu "musimy się lepiej poznać" ; "nie za szybki jesteś" ; "nie spotykam się z obcymi"...Jaki sens pisać cały dzień, tydzień, miesiąc bez widocznych rezultatów, dowartościowując przy okazji jakąś damę. Wychodzę z założenia że najlepiej jest się spotkać "na kawę / spacer / rower/ etc." i zobaczyć jak będzie się rozmawiać i spędzać razem czas. Po drugiej stronie klawiatury często pojawia się "ZONK" i strach przed poznaniem kogoś nowego i obcego. To nie GG żeby tylko pisać bezcelowe wiadomości, chwaląc biust lub "kasię".. można przecież wymienić kilka (5-10) wiadomości i w końcu się umówić na realne spotkanie a nie robić z tego wywiad na 250 wiadomości, które mogą być totalną bzdurą i fikcją.Co o tym sądzicie? Prawda czy mit?

1Szukam miło czas 2 będę miał z kim spać w jednym łóżku mam duże

napisał   cze 05, 2019 23:41