Sex forum dla par

Poznaj innych ludzi, którzy tak jak wy kochacie seks. Wymieniajcie się swoimi poglądami, a może nawet umówicie się na wspólne spotkanie i prócz rozmowy nieźle się zabawicie?

Hej dziewczyny szukamy koleżanki do trójkąta ze mną i moim chłopakiem w sobotę. Białystok i okolice ;*

Jak w tytule. Ugoscimy dziewczyne bi. Na czas pobytu udostepniamy mieszkanie. Do morza mamy 30 km.

napisał   maj 30, 2021 23:45

Znalazłam właśnie prawdziwy DIAMENT (!) tutaj..., nie piosenkę... Mam nadzieję, że mi wybaczy..., "zapożyczone": https://www.youtube.com/watch?v=ivL1IY5hZN0 Angel Canales - Dos Gardenias Dos gardenias para ti... con ellas quiero decir te quiero, mi vida, cariño. ponle toda tu atencion que seran de tu corazon y el mio Dos gardenias para ti. que tendran todo el calor. de un beso de esos besos que te di, y que jamas encontraras, en el calor de otro querer... a tu lado viviran, y te hablaran, hay como cuando tu estas conmigo y hasta creras. que te diran mami te quiero. pero si un aterdecer las gardenias de mi amor ay. se mueren. sera porque han adivinado que tu amor me ha traisionado porque existe otro querer ... pero si un aterdecer las gardenias de mi amor ay. se mueren. sera porque han adivinado que tu amor me ha traisionado porque existe otro querer porque existe otro querer (bis) Tak strasznie, bardzo mocno, chciałabym usłyszeć translację nie z Googl-a...... Życie to dar..., kocham... -- Nina

napisał   maj 25, 2021 23:28

A może by tak..., mmmmrrrrr... https://pl.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph6045167cbc725 (koniecznie głośno!) XOXO!

Witam, poznam miłą sympatyczną panią do niezobowiązujących spotkań.

napisał   maj 14, 2021 17:52

Perversja i wszystko co zboczone

Jakaś pani chętna na spotkanie w trójkąciku z moim ogierem??? :-) jestesmy fajna zboczona para która chętnie pozna jakaś fajna wariatke:-)

Co w majówkę robicie kto wpadnie domas

napisał   kwi 30, 2021 12:29

Zadbana para 36/38 Pani puszysta i piękna pszukamy Pana który lubi krągłości

NIE ŻYCZĘ SOBIE OCZERNIANIA MOJEJ OSOBY NA TYM FORUM!! WIADOMOŚCI TYPU "Poczytaj prostaku jak cie rozjezdżają na forum. Nawet twoje foto skopiowali. Co za brudny cham", "Czytam o tobie na forum, brudasie. Rzeczywiscie smierdzisz przez ekran.i ta glupota w oczach" ORAZ ZAMIESZCZANIA MOJEGO WIZERUNKU! OSOBY KTÓRE TO ROBIĄ NIE ZNAJĄ MNIE,A KIERUJE NIMI ZWYKŁA WREDNOŚĆ, ZJADLIWOŚĆ I CHAMSTWO! TYLE NA TEN TEMAT, SPRAWĘ KIERUJĘ DO ADMINA. Upublicznianie mojego wizerunku wizerunku bez mojej zgodny równoważy się z SPRAWĄ W SĄDZIE. Ci wszyscy którzy to właśnie teraz robią niech liczą się z pozwami do Sądu. nie jesteście anonimowi.

Co myślicie o wyjeździe do Chorwacji bez żadnej bielizny, strojów kąpielowych itp? 😉 Zmuszenibysmy byli do chodzenia po każdej plaży nago i wszędzie bez majtek pod spodem 😳 jakie miejsce polecacie? 😈

napisał   kwi 03, 2021 08:43

Zaprośmy atrakcyjna parkę z wymianą ktoś coś teraz?

napisał   mar 27, 2021 00:51

Witajcie szukamy kobiety lub pary do wspólnych spotkań. Jesteśmy normalnym małżeństwem i od jakiegoś czasu myślimy o tym. Mamy 46 i 45 lat i jesteśmy z Lublina.

napisał   mar 21, 2021 23:45

Pan na dziś Zakopane. Poszukujemy do trójkąta dyskretnego Pana mamy własne lokum

napisał   mar 20, 2021 17:28

Pokocham się z Twoją kobietą na Twoich oczach.

napisał   mar 20, 2021 01:36

Jesteśmy parą i szukamy realnej kobiety do 35 lat na spotkanie z nami.

napisał   mar 17, 2021 12:47

Znajdą się zdecydowane kobiety w okolicach Toruń /Inowrocław/Bydgoszcz? Czy zawsze trzeba $$$ zeby sobie po pukać?

Damy się zaprosić do app z jakuzzi, sauną... Kraków lub okolice.. Więcej w opisie lub PW.

napisał   mar 11, 2021 12:53

Teraz REAL Olsztyn w promieniu 150km spotkam się z Panią$ parą może być w klimacie Bi. Priv tylko realne osoby

Pare perwersyjna

napisał   mar 04, 2021 23:54