Fetysz seksualny

Fetysz jest dobry na wszystko! Kręcą cię fetysze? Masz związane z tym fantazje seksualne? Podziel się nimi z innymi, przeczytaj o doświadczeniu innych użytkowników naszego sex forum.

Nie mogę napisać hota, czy mam bana? 😂

napisał  

Poszukuję na stały układ dziewczyny z okolic Dębicy $$$

napisał  

Fajna , młoda para lubiąca ostrą zabawę na poziomie szuka chętnego Pana do zabawy w 3 kącie

napisał  

Zaproszę koleżankę na parę dni do siebie. Mam lokum proszę o pw

napisał  

Jak to jest że w najnowszych fotach są same fiuty? Pewnie u panów same cycki i waginy. A przecież ludzie wklejają inne zdjęcia. Admiństwo robi wszystkich w chuja. (te foty są z netu?) :joy:

napisał  

Poznam kobietę do regularnych spotkań z mojego miasta. Mam mieszkanie. Zależy mi na tym aby przede wszystkim rozmowa miała miejsce i to w pierwszym rzędzie. Musi być chemia, nie chcę mechanicznej relacji.

Pierwszy raz Witam jestem tu w sumie z desperacji. Nie miałem okazji jeszcze przeżyć swojego pierwszego razu. Jeżeli jest tutaj jakąś kobieta która by mi w tym temacie pomogła prosił bym o kontakt. Byłbym bardzo wdzięczny. ❤️💋😭😭😭 (zdjęcie z mojego profilu)

Całe 0 jest tutaj realnych kobiet. Ba nawet chętnej do pogadania o byle czym. Jestem bardzo oczytany, mam dużą wiedzę, i co z tego jak rozmówczyni brak. :(

Poznam dziewczynę do normalnych bardziej i mniej tematów. Niekoniecznie z mojego miasta. :) Chciałbym w końcu kogoś tutaj poznać najlepiej lubiącą czytać książki :)

Zapraszam na priv panie z Kielc :D Może jakieś spotkanie ;)? Wiek nie gra roli

ja pies do sprzatania pranaia gotowania oraz szmata do butow podlogi

Hej hej poszukuje dziewczyny na stały układ do trojkacika

napisał  

Witam Szukam kobiety na dzisiaj spotkanko od 10 do 14 mam wolne mieszkanie więcej informacji udzielę w priv Szczecin

Szukam dojrzałej Pani dla prawiczka bardzo chętnie puszystej

chetni na dzisiaj priv

napisał  

Czy znajdę jakaś panią lub i więcej pań do spędzenia miłego wieczoru jutro w Zakopanem i pogadania o głupotach wieczorem, spaceru, drinka lub czegoś innego. Zrobienie głupot w miejscach publicznych jak najbardziej wchodzi w grę 😝

napisał  

Hej! Poszu­kuje kobiet do wspól­nych cało­noc­nych zabaw przy drinku winie itp. nie ukry­wam że mam już dość mało­la­tek które wymię­kają po godzi­nie i odma­wiają posłu­szeń­stwa w związku z tym poszu­kuje kobiety która wie czego chce i potrafi się bawić zapra­szam na Priv! Poz­dra­wiam