Rozmowy nie na temat

Smacznej kawki ☕🍰 życzę i miłego wypoczynku po tygodniu pracy

Popołudniowa kawa 🤟

że już oddałem swój glos na eMimiaczkę w tym konkursie prężenia cycków i dup!!! Nie przypominajcie mi po kilka razy z rzędu, ja rozumiem skleroza ale, warto sprawdzić w wysłanych xD

WEEKEND!!! I na reszcie jest chłodniej. Fryzjer, potem basen i sauna, potem mały spacer po lesie za grzybami i wędkowanie ale to jutro bo dziś deszczowo:)

napisał   cze 30, 2023 08:45

W PIATEK WEEKENDU POCZATEK RADOSCI USMIECHU SLONECZKA SMACZNEJ KAWUSI ZYCZE WAM POZDRAWIAM NAJMOCNIEJ ☕

Dzień dobry 👋

zleci jak cholera ;)

Do rana
napisał   cze 29, 2023 22:18

można wrzucić zdjęcie muszelki, czy tylko żarcie, paragony i ewentualnie buty?🤪

Czy na portalu z założenia erotcznym
napisał   cze 29, 2023 20:08

Rosół i kotlety mielone ziemniaki oraz kapusta młoda 👍😋

Obiadek 🤟

i niestety fikcja goni fikcję. Seks za kasę dostępny od ręki, ale realne kobiety nie za pieniądze i z którymi można wymienić kilka zdań bez spiny to niestety rzadkość, więc nie ma sensu za to płacić. I to by było na tyle w tym momencie.

napisał   cze 29, 2023 07:47

Jeszcze dzisiaj trzeba przerwać jakoś w pracy i weekend:)

Dobrze ze juz czwartek
napisał   cze 29, 2023 06:57

W czwartek życzę miłego dzionka i smacznej kawy pozdrawiam serdecznie wszystkich

Dzień dobry 👋

Administracja chyba nie ma poczucia humoru. Żarty są różnego rodzaju, czarny humor to też humor ;)

Co je Miś Uszatek na kolację? Pora na dobranoc 🥳

Na dobranoc .

zakisiłem ogóra xD

Na szybko

Iść na trening poturlac się po macie. Czy jakoś inaczej spędzić czas. Ot dylemat

napisał   cze 28, 2023 16:47

wszystkich do oddania głosu na uda co czynią cuda 😃 Codziennie możesz dać 1 lika https://www.erodate.pl/uzytkownicy/6367033

dla przypomnienia xD

otóż

Najdroższe pijam alkohole.

Pytanko
napisał   cze 28, 2023 10:07

paragonu brak, sprzedają tylko na FV :(

Otóż zakupy....

Kawa duża dla wszystkich i życzę miłego dnia 🤟

Dzień dobry 👋