Sex forum

Sex forum na portalu randkowym Erodate.pl to ciekawe tematy i gorące dyskusje dla osób w dowolnym wieku, o dowolnych poglądach i preferencjach seksualnych. Seksowne zdjęcia rozpalą twoją wyobraźnię, a śmieszne obrazki rozładują napięcie. Do swoich wpisów na forum możesz też dodać ankiety – zadać pytanie i poznać zdanie innych użytkowników. Ale możesz też po prostu porozmawiać – jesteśmy pewni, że sex czat dobrze ci zrobi.

Czy jest możliwość zlokalizowania lub zablokowania oszustki wyudziła pieniądze i niewywiazuje się z obietnicy mam jej nr tel i nr konta jakieś podpowiedzi.

napisał  

Czemu nie można wykupić usługi na 90 dni?

napisał  

Duże piersi, małe piersi, dziurki (jedną lub obie). Piszcie

napisał  
Tematy: LGBT forum

Tak czy nie?

napisał  

Witam Czy ktoś zna takie miejsce w Szczecinie 😉❓

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

w tej Warszawie to nawet koszy na śmieci nie ma!!wypiłem kawę i z kubkiem jechałem metrem z Młocin do Kabat,bo nie było gdzie wyrzucić!! taka wiocha.. Gorący apel do ''wiarszawiaków'' , macie prąd,tramwaje,metro,bieżącą wodę w Wiśle ,to może zrobicie kolejny krok w rozwoju i zakupicie kosze na śmieci w metrze? ja wiem ,że to jest bardzo poważna decyzja ale może spróbujecie? My ''krakusy'' trzymamy za was kciuki i życzymy powodzenie w tych ciężkich chwilach.. Jestesmy z Tobą Warszawo!!!

Chętnie spotkam się z parą

napisał  
Tematy: Sex grupowy

Hej chciałbym spróbować 1 raz analu szukam dziewczyny z lubuskiego Wlkp i kujawsko pomorskie zapraszam priv

napisał  
Tematy: Sex analny

Chętnie się pobawię z panią

napisał  
Tematy: Seks telefon

zasponsoruje spotkanie

Szukam dojrzałej Pani dla prawiczka bardzo chętnie puszystej

chetni na dzisiaj priv

napisał  

Cześć dzień dobry. 24 letni chłopak pozna miłą pani do potajemnych spotkań opartych na dyskrecji i zaufaniu. Liczy się dobra zabawa i oczywiście dyskrecja bo bez tego ani rusz.. Wiem i wygląd nie ma znaczenia liczy się to co masz w głowie i jak podchodzisz do sprawy.

napisał  

Poszukuje fajnego faceta do 35 lat na teraz Warszawa

napisał  

Czy ktosc nosi nie bez powodu

napisał  

Dlaczego zawsze gdy dodam jakieś nowe zdjęcie albo filmik to 70-80% odwiedzających mój profil jest męskiej płci a pozostałe 20% jest kobietami...

napisał  

Poznam osoby w Niemczech

napisał  

Chcialem zapytac w jaki sposob usunac konto na stronie ?:)

napisał  

mam konto VIP a nie mogę pisać wiadomości? dlaczego tak?

napisał  

Czy znajdę jakaś panią lub i więcej pań do spędzenia miłego wieczoru jutro w Zakopanem i pogadania o głupotach wieczorem, spaceru, drinka lub czegoś innego. Zrobienie głupot w miejscach publicznych jak najbardziej wchodzi w grę 😝

napisał