Sex forum

Sex forum na portalu randkowym Erodate.pl to ciekawe tematy i gorące dyskusje dla osób w dowolnym wieku, o dowolnych poglądach i preferencjach seksualnych. Seksowne zdjęcia rozpalą twoją wyobraźnię, a śmieszne obrazki rozładują napięcie. Do swoich wpisów na forum możesz też dodać ankiety – zadać pytanie i poznać zdanie innych użytkowników. Ale możesz też po prostu porozmawiać – jesteśmy pewni, że sex czat dobrze ci zrobi.

Hej szukam fajnej i otwartej kobiety do spotkania w ukladzie 2k+1m. Info na prv

napisał  

Spotkanie jeszcze dziś? Może teraz?

napisał  

"Kobieta na siłowni jest seksowniejsza niż laski w klubie" Strasznie mi sie podobaja dziewczyny ktore kochaja sport. Może dlatego, że zadbane dziewczyny wygladają seksi gdy ćwiczą a może dlatego, że mają podobną pasje (?) Tak czy siak olbrzymi plus dla aktywnych ! Same profity ^^

Witam czy znajdzie się chętna Pani do regularnych spotkani w klimacie femdom? Chodzi mi o sesje ale związek w tym klimacie też biorę pod uwagę :)

napisał  
Tematy: BDSM forum

Poznam panią na potajemne spotkania

napisał  
Tematy: Sex online

Według danych statystycznych w Polsce jest milion kobiet więcej niż mężczyzn. Zła wiadomość jest taka, że gdyby rozdzielić po równo (ma być sprawiedliwie, jasne?) to każdemu starczyłoby na zaledwie 6% drugiej żony ;)

Kobieta z braku bolca to dostaje pierdolca

napisał  
Tematy: Sex pozycje

"Mężczyzna powinien przede wszystkim patrzeć na wnętrze kobiety." Kuba Rozpruwacz To jak to jest z tymi powierzchownymi "przygodami". Warto?

napisał  
Tematy: Pierwszy raz

jak usunac Konto

napisał  

Czy sa tu realne osoby a nie fejki masakra

napisał  

zapraszam mile panie na kamerke

napisał  

Panie lubicie Tak?

napisał  
Tematy: Sex pozycje

Kto tak lubi

napisał  
Tematy: Sex pozycje

Buziaki 😘

napisał  

Wracam z Danii... Tydzień w pl. Czy jest jakaś chętna Pani żeby miło spędzić parę dni?

napisał  
Tematy: Sex pozycje

Szukam dziewczyny na staly uklad. Prosze pisac na priw

napisał  

Szukam dziewczyny na spotkania ja mieszkam kolo Warszawy

napisał  

Jeżeli chcesz spędzić miło czas, porozmawiać o wszystkim i zaznać trochę ciepła i uczucia, nie krępuj się, napisz. Pełna dyskrecja, bez oceniania i wnikania w życie prywatne. Nie tanio, ale warto ☺😊

napisał  

Chce mi się:)

napisał