Masturbacja bez tajemnic

Masturbacja to przede wszystkim domena młodych chłopaków, którzy mają swoje potrzeby, ale nie mają ich z kim zaspokajać. Kiedy masturbacja staje się niebezpieczna, a kiedy może polepszyć nasze życie seksualne?

Szukam dojrzałej Pani dla prawiczka bardzo chętnie puszystej

Czy znajdę jakaś panią lub i więcej pań do spędzenia miłego wieczoru jutro w Zakopanem i pogadania o głupotach wieczorem, spaceru, drinka lub czegoś innego. Zrobienie głupot w miejscach publicznych jak najbardziej wchodzi w grę 😝

napisał  

Jako młody mężczyzna miałem wypadek, nie ja pierwszy i nie ostatni i nic nadzwyczajnego by w tym nie było gdyby nie fakt że, po wstrząśnięciu mózgu bardzo szybko się podniecam i długo mi stoi. Niejednokrotnie muszę się sam zadawalać bo nie jestem wstanie funkcjonować, w chodzeniu mi przeszkadza. Wystarczy ładna kobieta, teksty ..., i ta przeklęta wyobraźnia która ujawnia się w najmniej oczekiwanych monetach

napisał  

Niniejszym ogłaszam inicjatywę zbiórki na dziwkę dla naszego forumowego kolegi. Uważam, ze może pomóc ;-P

napisał  

Miałem wczoraj piękny dzień, kupiłem sobie chomika. I klatkę onemu kupiłem i kółko. I siadłem sobie z boczku, patrząc jak biedne stworzonko zapie*dala na swoim kółku, nie widząc wyjścia, ani drzwi klatki w której się znajduje. Strata czasu?? Być może, ale jaka pouczająca ;) Temat zamieściłem w topiku wspólna masturbacja, bo idealnie ostatnią atmosfer oddaje

napisał  

Biała trucizna, białego człowieka. Zycie bez, jest możliwe. A Wy, robicie jakieś Noworoczne Postanowienia?

napisał  

Aktywność użytkownika/użytkowniczki na forum/hotline/ankietach, automatycznie eliminuje ją/jego z listy potencjalnych partnerek/partnerów. Prawda-li to? ;-P

napisał  

Zapraszam Panów i Panie na spotkanie ze mną moja Pani wyjechała wiec teraz działam sam prosze pisac na priv.

napisał  

Chętna kobietę na flirt, zabawe, seks spotkania, romans, pieszczoty, cyber sex, numerek;) zapraszam chętne Panie :*

Brakuje mi starego formatu Forum, beż pisma obrazkowego, bez skretyniałych emotek ale za to z merytoryczną napierdalanką do utraty krwi czasami. Znaczy, chyba za mocno mnie ten czas posunął... BTW, wiem, że to se ne wrati, tyle że szkoda.

napisał  

Tak , dzisiaj postanowiłam rozstać się z kabaczkiem od Aldony z drugiego piętra. Był ze mną od lipca. Poległ z ręki pleśni i popularności. Ma być cisza , bo jestem smutna.

napisał  

Chetnie zwale sobie konia na kamerce do końca.chetne panie zapraszam

napisał  

golenie mężczyzn

Witam serdecznie wszystkie ładne dziewczyny . Zapraszam chętne i napalone dziewczyny na wspólną zabawę na kamerce face to face cam2cam tylko poważne propozycje . Lubie patrzeć jak dziewczyna się masturbuje i prowokuje swoim wyglądem i głosem .

Na dziś :-) pilnie poszukiwana pani, ts, she chetna rozwiązać pewną zagadkę :-) a później znów zawiązać w międzyczasie oporowo ssającm. Co sądzicie o takim sposobie na przyjemność?

Hej, jest ktoś tutaj zamieszkujący okolice tj. popowice Strzegomska Legnicka?

Cześć. Ku przestrodze Panów którzy czasami lubię pooglądać na kamerce Panie. Nie polecam https://www.erodate.pl/uzytkownicy/3087679 rozbiera się prawie połowę czasu. Nie przedłuży nawet 30s. Ewidentne walenie głupa że to ja się nie skupiłem. A i co chwile zmiana pozycji by szybciej zleciał czas na nic nie robieniu.

Witam chętnie się spotkam z Panią Katowice Zabrze Gliwice możliwośc pomocy finansowje

Wie ktoś może jak sie robi transmisje?

napisał