Rozmowy nie na temat

otwieram restaurację (kilka projektów opracowało mi AI) jeden udostępniam. Wenuska dostanie zatrudnienie na zmywaku bo tam się najlepiej plotkuje, Herezja będzie jęczeć przy książce skarg i wniosków bo perydoli jak to wszyscy na nią donoszą jakby była pępkiem wszechświata, Korba ... Mi pasuje do babci klozetowej bo ma ciągłe problemy gastryczne i będzie miała blisko. NiMmotta bedzie wykidajłą (tylko na fizycznego się nadaje), Krzysiu będzie zapraszał gości i robił łapankę z ulicy, za barem Lucy (przynajmniej w alkoholizm nie wpadnę bo mi będzie żydzić) , szefową kelnerów będzie Blondi bo jak zamiecie bimbałami to będzie można datę urodzin do rachunków dopisywać. Pomidor na zimną kuchnię. Na gorącą pójdzie Dreszcz. Mefiu fiu na słodkie a Kornik będzie księgową ;) Pa

Otóż postanowiłem

zaczynamy konsumpcję dóbr wszelakich xD

Ebać to

niedomagającej wzrokowo mięcho masz mam nadzieję zaznaczone w sposób wyraźny, no chyba żeś dalton to pisz przerobie na kontrastowe cz/b ;)

Dla wenuski

edukacja kulinarna (peerelowski rumsztyk) a potem inna edukacja, bo trzeba dbać o młodsze pokolenia i ich rozwój :P

Najpierw

Dzień Dobry Witam Was Serdecznie Życzę Wszystkim Miłego Nastroju Zdrówka i Miłego Słonecznego Pełnego Szczęścia Dnia Pozdrawiam.

Dzień dobry 👋

przywieźli w końcu ;)

No i

I nie są groźne. Kto spotkał ten wie. Wkurwią mnie jaranie się rasą bo " rękę odgryzie sąsiadowi".

Mam takie
napisał   lip 01, 2023 00:38

Też chcę mieć jutro kaca:) chciaz po Jamesinie z lodem raczej go nie bedzie:)

I mnie Wiktoria smaka zrobiła...
napisał   cze 30, 2023 19:27

Jakieś rybki po fryzjerze były. Niestety tylko małe. A potem gotowanie. Botwinka i kapustka młoda. Może pora na jakiegoś drinka? Chociaż jutro od rana warto znowu z domu się ruszyć a nie siedzieć na ero

I dzień zleciał
napisał   cze 30, 2023 18:47

następna sesja na plaży :P

Robota skończona
napisał   cze 30, 2023 18:18

Wiecie co i jak...Wasze zdrowko..

napisał   cze 30, 2023 18:05

Podkład przed imprezą najważniejszy😂😂

Podkład 😜

Smacznej kawki ☕🍰 życzę i miłego wypoczynku po tygodniu pracy

Popołudniowa kawa 🤟

że już oddałem swój glos na eMimiaczkę w tym konkursie prężenia cycków i dup!!! Nie przypominajcie mi po kilka razy z rzędu, ja rozumiem skleroza ale, warto sprawdzić w wysłanych xD

WEEKEND!!! I na reszcie jest chłodniej. Fryzjer, potem basen i sauna, potem mały spacer po lesie za grzybami i wędkowanie ale to jutro bo dziś deszczowo:)

napisał   cze 30, 2023 08:45

W PIATEK WEEKENDU POCZATEK RADOSCI USMIECHU SLONECZKA SMACZNEJ KAWUSI ZYCZE WAM POZDRAWIAM NAJMOCNIEJ ☕

Dzień dobry 👋

zleci jak cholera ;)

Do rana
napisał   cze 29, 2023 22:18

można wrzucić zdjęcie muszelki, czy tylko żarcie, paragony i ewentualnie buty?🤪

Czy na portalu z założenia erotcznym
napisał   cze 29, 2023 20:08