Rozmowy nie na temat

No może dwa , ... Trzy też będzie git . Zdrówko .. Pszeniczne👍

Jedno nie zaszkodzi ..
napisał   lip 06, 2023 20:57

Niestety pada ale to nic w sumie takiego. Wymyśli się odpowiednie zajęcia do pogody:)

No i mamy weekend::))
napisał   lip 06, 2023 16:53

Z niesmakiem obserwuję jak karczuje się morwy które przed pół wieku sadziła moja babka, wycina drzewa w których gniazdowały kruki, niszczy żeremia bobrów a wszystko w imię komfortu zmotoryzowanych. Rzuciłoby się jakąś klątwę, ale czy coś może zaszkodzić im bardziej niż oni sami? Pozostaje mi mieć nadzieję, że chociaż mokradła pozostaną mokradłami.

Wiedźmy są dziś niepocieszone.
napisał   lip 06, 2023 13:50

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH W CZWARTEK I ŻYCZĘ WSPANIAŁEGO DNIA. MILUTKO POZDRAWIAM

Dzień dobry 👋
napisał   lip 06, 2023 04:03

Dawno tu nie zaglądałam, więc postanowiłam że wpadnę pozdrowić was znad stron dystopijnej "inwazji jaszczurów" Karela Capka.

Tęskniliście?

W 2023 roku Dzień Łapania za Biust przypada na 5 lipca (środa). 5 lipca obchodzone jest kolejne nietypowe święto – Dzień Łapania za Biust. W tym dniu mężczyźni zapraszają swoje wybranki do wspólnego świętowania.

Dzień lapania za Biust
napisał   lip 05, 2023 13:23

3 kg, wyjdzie 4,5 litra nalewki 50-60% xD

Poziomy...

Jak to u Nas wygląda, lepiej czy gorzej ?

Proszę ..
napisał   lip 05, 2023 12:34

świętujemy... xD

Otóż

witam serdecznie w słoneczną środę życzę powodzenia smacznej porannej kawy pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry 👋

Co łokej 😜https://youtu.be/68-hVK0dixY 😜

napisał   lip 04, 2023 23:33

... mojej ulubienicy Kloty?

Hej, polecicie jakieś fajne miejsce w Zakopanem gdzie można fajnie się pobawić?

Wszystko inaczej smakuje , jeśli chodzi o mnie to mniej kalorycznie jem ,lżej . Nie wiem jak będzie dalej .. No i to też nie moja pora , ale cóż ! Podane na gotowca .

Lato ..
napisał   lip 04, 2023 08:00

witam serdecznie we wtorek i życzę smacznej porannej kawy i pysznego ciasteczka oraz serdecznie wszystkich pozdrawiam

Dzień dobry 👋