Rozmowy nie na temat

już tak chwalimy się paragonami, na szybko przeszperałam torebkę i oto mam i ja. W tle obłędnie truskawkowy scrub do ciała. Nie, nie mieszka na stałe w torebce, znalazł się w niej przypadkowo i najprawdopodobniej złośliwie, dokładnie w momencie, w którym był mi potrzebny 🙄

Skoro
napisał   lip 18, 2023 14:29

I w dodatku 80% wilgotnosci

Ciepelko
napisał   lip 18, 2023 12:17

Witam o poranku Wspaniałego pełnego pięknych chwil dnia oraz smacznej kawusi życzę Pozdrawiam cieplutko 🌹🌼😃

Dzień dobry 👋

Niestety bez talerzy i paragonów 🤷

Na dobranoc
napisał   lip 17, 2023 23:05

..i tak jest mniej

Snieg w kazdym badz razie ne pada…
napisał   lip 17, 2023 16:41

w czeluściach internetowych...

Znalezione

Bo jakoś forum się wyludniło. Pustka,żenujące tematy topików. A swoją drogą jak radzicie sobie z seksem w te upalne dni? Przeczekać? Trochę szkoda tych wakacyjnych chwil. Chętnie poczytam ciekawe sugestie. Ps.ja nie usuwam żadnych postów,ktoś odwala krecią robotę.🤔 ☀️☀️🌹

Przeżyliście ten tropikalny weekend?
napisał   lip 17, 2023 08:21

W letni poniedziałek zycze wam milego I pięknego pogodnego poniedziałku I calego nowego tygodnia

Dzień dobry 👋

Witam poznam kobietę do miło spędzenia czasu i nie tylko

napisał   lip 17, 2023 02:46

do następnej sesji gotowy, AI z tego co widać znacznie ułatwia robotę ;)

Storyboard

Szukam partnerki na wspólne wakacje. Miejsce i czas do ustalenia 🙂

napisał   lip 16, 2023 21:20

warsztaty robienia gały ;) https://ckm.pl/lifestyle/influencerka-poprowadzi-warsztaty-z-masazu-czlonka-i-rytualu-spalenia-wstydu-i-winy,27056,1,a.html xD

ma cztery łapy, wesoły ogon i pysk kudłaty.

Miłość ❤️

Jestem super facetem jak jestem trzeźwym , ale chciałbym być tak na zawsze . Szukam kobiety która mi w tym pomoże . Odwdzięczę się oddaniem i miłością .

napisał   lip 16, 2023 16:37

Kto poratuje alkoholika ? Jakieś pomysły , bo ja już nie mam. Szukam miłej kobiety która zechce mi pomoc w walce

napisał   lip 16, 2023 16:32

wszystlim mówię wam w tak upalną słoneczna niedzielę pogode życzę miłego pięknego dzionka i pysznej kawy 😃☕

Dzień dobry 👋

Życie

Matematyka
napisał   lip 16, 2023 00:53

pozbyć się piasku i idziemy pobrykać ;)

Teraz tylko