Rozmowy nie na temat

otworzyła lokal w sąsiedztwie?

Która z Was

Poszukiwana miłośniczka pieszego chodzenia po górach tudzież tras rowerowych w otoczeniu przyrody. Najlepiej rejon Dolnyśląsk :)

Góry, rower
napisał   lip 24, 2023 17:48

Witam Czy ktoś pamięta dziewczynę, która miała login czarna mamba? I jeszcze tam kilka innych nazw,nie pamiętam, bo kilka lat minęło. Czasem udzielała się na hot, więc może ktoś pamięta. Zmarła, w wieku 41 lat.

napisał   lip 23, 2023 21:54

Kto zaliczył w ten weekend maraton BARBENHEIMER?

napisał   lip 23, 2023 21:32

... po kilku dniach nieobecności wchodzę na ero, żeby przeczytać kilkanaście wiadomości od facetów, którzy najwyraźniej nie umieją czytać, święcie wierzą (przy czym wiara ta nie jest w mojej ocenie NICZYM poparta), że nagle zmienię swoje zainteresowania, przestanę szukać kobiety, kopnę swojego Mężczyznę tam, gdzie Jego plecy tracą swoją szlachetną nazwę i rzucę się im w ramionach, naiwnie liczą na to, że hasło, że znają kobietę, która na pewno mi się spodoba, ale najpierw musiałabym porozmawiać i spotkać się z nimi,to moja wewnętrzna Marylin przestaje być Monroe, a zaczyna być Mansonem 😜

Kiedy...

Skurwiel hipnotyzuje 🔥

🔥🔥🔥
napisał   lip 22, 2023 21:59

Hejka są wakacje wiadomo nikt nie chce siedzieć sam poznam ciekawe a przedewsystkim realne osoby. Kturej nie chcą zamulać wieczorami. Sam mogę pochwalić się dość sporym dosfiadczeniem w różnych spotkaniach. Lecz głównie chodzi o to żeby się spotkać nie koniecznie na sex zapraszam wszystkich zainteresowanych a może uda się zorganizować jakąś imprezę pozdrawiam ciepło Adam

napisał   lip 22, 2023 18:23

Mam dwa wolne bilety na dzisiejszy koncert męskie granie w gdańsku. Jakieś chętne dziewczyny?

napisał   lip 22, 2023 15:39

dziki indyjski ryż i jagnięcina na łostro...

Ok, zaczynamy

Kawa ? Herbata ? Ciastko ?

U mnie o 17.30? Mam butelkę whiskey i klimatyzowany lokal, a potem się zobaczy. Możliwości jest mnóstwo:)

napisał   lip 22, 2023 13:36

Moja dzisiejsza darmowa siłka😅😂 Przyjemne z pożytecznym 😜 Plus dwóch moich najwierniejszych kibiców🤣🤣🐶🦊

Cały dzień zabawy 🤪

Mózg faceta to jedno z najdoskonalszych urządzeń na świecie, pracuje nieprzerwanie 24h na dobę przez 365 dni w roku.... Dopóki nie zobaczy fotki gołej dupy...

Móżg

Jak nazywacie swojego penisa, rozmawiacie z nim? Ja na mojego mówię: Ray Liotta, Patryk Patryk zawsze ze mną w chuja w leci. Mówię do niego, że jak taki będziesz, to wsadzę Cię do wora, a on na to, że ma dwa.

Zastanawiam się... ...skąd te przekonanie, że to jakaś atrakcja i ktoś będzie chciał stale finansować tzw stały układ? Jeśli kogoś już na to stać, to może podejść do tego pragmatycznie i właściwie za każdym razem mieć inną.

napisał   lip 21, 2023 17:20

Stał przede mną w sklepie młody chłopak i było widać że wstydzi się kupić prezerwatywy. Wyszlam i ot pojawił się w przeglądarce taki mem 😁

Na poprawę humoru

znaczy kaszubskie smarowidło, chleb pieczony na zamówienie i ogórasy własne... Wszystko w temacie ;)

Kaszebe...

Piękny wschód nad Bałtykiem. Teraz tylko do stolicy trzeba dojechać. A jutro Gniazdo piratow:)

I doplynął:)
napisał   lip 21, 2023 05:53

Poznam dziewczynę,która zmieni moje życie na dobre. Będzie miała pomysły, będzie potrafiła je realizować,pomoże w dokończeniu budowy pięknego domu( w sensie energii i dobrej rady), a potem w nim zamieszka ze mną. Szukam kogoś niezmanierowanego i pogodnego. Z pomysłami na fajne życie, które u boku debili umyka stracone bezpowrotnie.

napisał   lip 21, 2023 05:38