Rozmowy nie na temat

Widzę po osobach zaglądających na mój profil,że większość to analfabeci🤣🤣. Czytać nie umieją,albo im się nie chce. Konta bez zdjęć traktuje jak fejk konta i będę blokował. Pozdrawiam wszystkich normalnych i odważnych,posiadających swój wizerunek😎

napisał   lip 26, 2023 19:32

Jestem przewodnikiem sudeckim z nadania PTTK. Jeśli jest tutaj Pani zakochana w górach, przyrodzie, chętnie przygotuje traskę na wspólny treking. Znam dobrze historię sudetów.

Przewodnik
napisał   lip 26, 2023 15:19

jest na odwrót xD

Tutaj

i tylcie z tego wszyscy... xD , kfra chyba się uzależniłem od tej potrawy :P

Bierzcie

serniczek :P, przejebane z tymi budami z żarciem na jarmarku...

jeszcze tylko

no to co... po drinku, baczewski +cola? 😁

napisał   lip 26, 2023 00:51

Uwielbiam to forum. Nigdzie w sieci nie ma takiego zagęszczania mitomanii, toksycznych użytkowników, księżniczek, urew i stulejarzy. Może na starym wykopie była podobna atmosfera, ale nie ten poziom co tutaj. Kocham was ❤️

napisał   lip 25, 2023 18:30

Zapraszam chętną Panią na rozmówki głosowe. Tematyka dowolna. Potrafię odnaleźć się w wielu dziedzinach więc nie powinno być problemu nawiązać sprawny dialog. Pozdrawiam i liczę na odzew 😙

napisał   lip 25, 2023 18:28

Zaproszę do hotelu chętną Panią na przytulasy Kielce i okolice

napisał   lip 25, 2023 17:08

a właściwie dwie: 1. No i nawyzywał, mnie, napisał, że mam wielkie dupsko, wiszące cycki i fotki sprzed 10 lat... Elita: a to cham, menda, niech sperydala, dziwki mu nawet nie chcą dać bo ma mordę jak rozjechany koala... 2. Piszę do kobiety, nie zgodziłem się tam na coś i zwyzywała mnie... Elita: to dzisiaj jest jakiś dzień przegrywów? Nie jesteś w guście, twoje posty są dziecinne... KURRRRTYNA xD

Taka sytuacja

Zaproszę do hotelu chętną Panią na chwilę relaksu Kielce i okolice

W celu redukcji zbędnych cm w obrębie pasa, poszukiwana jest towarzyszka tej niedoli , w celach motywujących-dopingujących.

napisał   lip 25, 2023 12:57

mamy to, znaczy będzie ukontentowana aktywna :P

No dobra

wylądowały xD, teraz coś z tym trzeba będzie podziałać ;)

Owoce

ktos chetny? nie było czarnego daniela, baczewski? może być?

napisał   lip 25, 2023 03:17

uświadomcie mnie proszę, jak to tu jest, prawie każda czeka na swojego królewicza a jak sie cos napisze to odrazu 500/h, hmmm, dziwne? nie wiem...

napisał   lip 25, 2023 03:14

...to trzeba aż takich zabiegów by się wycofać z jakiegoś nieudanego spotkania czy randki?

Czego to ludzie nie wymyślą???
napisał   lip 24, 2023 20:55

otworzyła lokal w sąsiedztwie?

Która z Was

Poszukiwana miłośniczka pieszego chodzenia po górach tudzież tras rowerowych w otoczeniu przyrody. Najlepiej rejon Dolnyśląsk :)

Góry, rower
napisał   lip 24, 2023 17:48