Rozmowy nie na temat

Jadę na weekend pożeglować na mazury. Może jest jakaś fajna dziewczyna tutaj, która chciałaby dotrzymać towarzystwa. Nocowanie na Łodzi lub w kamperze. W zależności od tego co bardziej będzie się podobało.

napisał   lip 20, 2023 13:45

Pytanie do zażywających snuza (saszetki nikotynowe). Jakie saszetki polecacie ? Chodzi mi o opcje smakowe, tak aby smak był najbardziej wyczuwalny. Ja polecę Bagz fruit, super czuć owoce, 8 mg daje kopa.

Snuz
napisał   lip 20, 2023 12:09

Nie którzy chwalą cię gdzie tylko mogą

Autoreklama

Kleszczy

Plaga

witam serdecznie w czwartek życzę miłego pogodnego dnia Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry 👋

Witam wszystkich serdecznie.Ostatnimi czasy nurtuje mnie pytanie odnośnie osób które mają profile na tym portalu.W swoich opisach mają różne treści i zainteresowania,typu sex flirt,spotkanie bez zobowiązań.Tym czasem takie spotkanie okazuje się być płatnym,a to jest zobowiązanie.Czy naprawdę na takich portalach nie ma normalnych,realnych ludzi,którzy z sexu czerpią po prostu przyjemność,a nie kasę?Tyle w temacie.Pozdrawiam.

napisał   lip 19, 2023 23:44

A jutro i pojutrze za kółkiem... ale Za to weekend w Stolicy to wynagrodzi na pewno. A potem w góry... lecz nie wysokie, ale Za to będzie doborowe towarzystwo:) I wszystko prawdziwe. A nie wymyslone jak co niektóry tutaj zamieszczaja

Dzisiaj tęcza..
napisał   lip 19, 2023 22:42

tutaj spore ilości koneserek/koneserów tego trunku... xD

ja wyczuwam

Sprzedam pralkę Bosch kolor biały 6kg wsadu 1200obr/min cyfrowy programator. Jedna wada: bęben się nie kręci😂

napisał   lip 19, 2023 21:22

A ja jutro jadę na wakacje;::)) Szpaki zjedza... będą miały mnóstwo jedzenia bo w tym roku aż krzaki się uginają

I się zaczęły
napisał   lip 19, 2023 16:33

będzie: "Z dumą donosimy, że w kolejnym konkursie Miss Polonia zwyciężyła kobieta" xD (info dla nieogara od moderacji: dziewczyna na zdjęciu nie istnieje, to wytwór AI które jak na razie nie rości sobie żadnych praw autorskich ani nie jest "osobą prawną" ) ;)

Już niedługo w Polsce

w środę miłego dnia - dobrej, smacznej kawki 🙂 Serdecznie pozdrawiam 🙂🙂🙂

Dzień dobry 👋

testowane 8 godzin przy słoneczku, ulewie i pizdziawie, nowy sprzęt wymiata ;)

Było

Chciałbym złożyć wam drogie panie jak i te tanie panie wyrazy współczucia gdyż jak czytam te wasze żale i pretensje to czasem nie wiem...czy się z nich śmiać czy płakać? Niemal każda z was tutaj żyje jak królowa na zamku, ze zwodzonym mostem która może odtrącać zaloty każdego adoratora z byle powodu. Bo nie był zbyt oryginalny, albo zdanie nie złożył z dostatecznej ilości wyrazów, albo popełnił błąd ortograficzny. Nic...tylko żyć w tym baśniowym świecie i nie umierać. Potem możecie sobie też publicznie ponarzekać jacy to mężczyźni są strasznie mało męscy, albo mało kreatywni choć w ogóle nie wspominacie o tym jak wam wirtualne życie na dekiel wali. No i lubicie się afiszować roznegliżowanymi zdjęciami na których są zwykle ujęte jedynie wasze dobre strony, a nie te gorszę, aby nie dostrzec pewnych mankamentów tych wirtualnych księżniczek. Z grubsza to reguła...choć jak w każdych regułach zdarzają się też pewne wyjątki.

napisał   lip 18, 2023 16:44

już tak chwalimy się paragonami, na szybko przeszperałam torebkę i oto mam i ja. W tle obłędnie truskawkowy scrub do ciała. Nie, nie mieszka na stałe w torebce, znalazł się w niej przypadkowo i najprawdopodobniej złośliwie, dokładnie w momencie, w którym był mi potrzebny 🙄

Skoro
napisał   lip 18, 2023 14:29

I w dodatku 80% wilgotnosci

Ciepelko
napisał   lip 18, 2023 12:17