Odsunęliśmy się od siebie z uśmiechami na twarzach. Powiedział mi, że jestem niesamowita i zapytał, czy naprawdę chcę doprowadzić do szału jego brata. Przyznałam, że definitywnie dojrzałam już do zerwania z nim i zakończenia tej farsy.

Poszliśmy na górę do sypialni i celowo nie zamknęłam drzwi. Położyliśmy się powoli na idealnie pościelonym łóżku. Całowaliśmy się delikatnie, a nasze podniecenie gwałtownie rosło. Nasze pocałunki stały się bardziej namiętne i wkrótce zdarliśmy z siebie nawzajem ubrania, rozpaczliwie rozpinając guziki i drapiąc odsłonięte ciało.

Wyciągnął swojego penisa, był większy niż jego brata i był całkowicie ogolony z wyjątkiem niewielkiej ilości włosów łonowych na miednicy. Był po prostu piękny, a jego skóra była gładka i opalona. W tej chwili przypominał mi greckiego boga.

Miałam na sobie białą letnią sukienkę, podciągnął ją i zdjął przez głowę, po czym zsunął moją białą jedwabną bieliznę. Całował moje małe różowe sutki, ssał je i gryzł jednocześnie, a ja głośno jęczałam. Następnie wsunął dłoń między moje nogi i mocno zacisnął usta na moim sutku. Droczył się z moją łechtaczką celowo nie dotykając jej, przesuwał ręką po mojej wydepilowanej gładkiej cipce, by ostatecznie, kiedy nie mogłam już więcej znieść, zaczął pocierać moją łechtaczkę.

Jego kutas był twardy jak skała, gdy bawił się moją łechtaczką. W końcu popchnął mnie na plecy na łóżko, a jego twarz znalazła się między moimi nogami. Rozchylił moje wargi sromowe i przycisnął swój ciepły, miękki język do mojej łechtaczki, jednocześnie wkładając we mnie palec. Nigdy wcześniej nie czułam takiej przyjemności. Mój chłopak nigdy nie zadowalał mnie ustami, a ten facet czerpał radość z każdej sekundy dawania mi przyjemności. Z uśmiechem na ustach słuchał mojego ciała. Tak bardzo pragnęłam mieć go w sobie, aż czułam fizyczny ból podniecenia.

Byłam mokra, białe prześcieradło przyklejało się do mojej skóry. Doprowadzał mnie do orgazmu, ruchy jego języka trafiały w idealne miejsce, jęczałam w ekstazie. Wiedział dokładnie, co robi i obojgu nam sprawiało to ogromną radość. Piwa, które wypiliśmy wcześniej, powodowały lekki szum w naszych głowach, co sprawiało, że wszystko było jeszcze bardziej ekscytujące i jeszcze bardziej przyjemne.

Moje ciało drżało i zanim się zorientowałam, osiągnęłam jeden z najlepszych orgazmów w całym moim życiu. Szczytowałam całym ciałem, a mój orgazm był tak gwałtowny, że pomyślałam, że mogę już szczęśliwie umrzeć.

Kiedy w końcu mój orgazm dobiegł końca, odsunął głowę od mojej cipki, a jego wargi i broda lśniły od moich soków. Oboje uśmiechnęliśmy się do siebie.

Położył się, a ja usiadłam i zaczęłam zbliżać się do jego twardego, pulsującego kutasa. Zatrzymałam się jednak na chwilę, abyśmy mogli złapać oddech. Po chwili usiadłam na nim okrakiem i zaczęłam powoli zsuwać się na jego kutasa. Spojrzał na mnie zaskoczony i powiedział, że jestem bardzo ciasna. Zaczęłam się głośno śmiać, bo przypomniało mi się, że jego brat nigdy tego nie powiedział, a nawet mówił, że jest odwrotnie. Potrząsnął głową i powiedział mi, że moja cipka jest piękna. Zaczęłam szybko poruszać się w górę i w dół.

Złapał mnie za biodra, to było niesamowite. Jego kutas był o wiele większy niż jego brata, strasznie mnie podniecał. Czułam się, jakbym była na szczycie świata. Ten mężczyzna uważał, że jestem piękna i wszystko, co robiłam, było dla niego niesamowite.

Nasze ruchy stawały się coraz szybsze, pochyliłam się do przodu, a on przesunął palcem wskazującym po moim tyłku. Złapałam jego dłoń i pomogłam mu wepchnąć palec w moją dupę, a on głośno jęknął.

Usłyszeliśmy czyjeś kroki. Modliłam się, żeby to był mój chłopak. Kroki były coraz bliżej sypialni. Ktoś zapukał, a następnie otworzyły się drzwi, oboje zamarliśmy. Ku mojej radości w drzwiach pojawił się mój chłopak.

Wyglądał na tak zszokowanego, że stał nieruchomo, patrząc na scenę przed sobą. Jego idealna dziewczyna rucha jego starszego brata. Jego wielki kutas w jej ciasnej różowej cipce. Stał i tylko na nas patrzył. Przyłapał nas na pieprzeniu się, ale mieliśmy to gdzieś.

Po kilku sekundach Marek zapytał go, czy mógłby zamknąć drzwi wychodząc i oboje wybuchnęliśmy śmiechem. Jednak on w dalszym ciągu stał bez ruchu. Powoli wróciliśmy do zabawy, a mój chłopak na nas patrzył. Jęknęłam, zaczęłam poruszać się coraz bardziej intensywnie i właśnie wtedy usłyszałam zamknięcie drzwi.

Pchnięcia stały się szybsze, a jego palec wbił się głębiej w mój tyłek i wtedy oboje doszliśmy. Pozostaliśmy w tej pozycji przez chwilę, potem się ubraliśmy i wróciliśmy na imprezę. Nigdzie nie widziałam mojego chłopaka, ale chyba zdał sobie sprawę, że to już koniec. Zanim wyszliśmy z imprezy pogadaliśmy chwilę ze znajomymi. Nigdy więcej nie widziałam żadnego z nich, więc nie mogę powiedzieć, czy kiedykolwiek mu wybaczył, ale jestem bardzo dumna z tego, co zrobiłam i wcale tego nie żałuję.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *