Przez kilka tygodni po wyznaniu Natalii doświadczyłem wielu emocji: strachu, niepokoju, ale przede wszystkim  zazdrości i podniecenia. Natalia czasami pisała, głównie krótkie, ale treściwe  maile. Często fantazjowałem o tym, co robiła ze swoim chłopakiem. Natalia  niezbyt szczegółowo opisywała swoje podróże z Mateuszem. Niepokój w końcu nieco osłabł.

Pewnego poranka otrzymałem świetną wiadomość, że wrócę do domu w sierpniu. Błagałem Natalię, aby pozwoliła mi obserwować ją i Mateusza podczas ich miłosnych igraszek. Wiedziała, że to mój fetysz. Trzy tygodnie przed moim powrotem do domu Natalia wysłała mi e-maila w którym napisała, że ​​Mateusz jest  niechętny. Oburzyl się taką propozycją. Pomimo zapewnień Natalii nie był przekonany, że da radę. Podejrzewałem, że Natalia chciała go widzieć nawet po moim powrocie. W końcu jakoś przekonała Mateusza. Wyobraziłem sobie, jak błaga go, by pozwolił mi oglądać ich nago.

Ustawiliśmy datę na Skype. Natalia wspomniała również, że byłoby gorąco, gdybym kupił jej seksowną bieliznę. Nie marnowałem czasu, wszedłem do Victoria Secret online i zamówilem najseksowniejszą bieliznę, jaką mogłem znaleźć, nie szczędząc żadnych kosztów.

Byłem dosłownie chory podczas oczekiwania na naszą „randkę”. Szczerze mówiąc, nienawidziłem tego. Natalua kazała mi obiecać, że nie będę się masturbować trzy dni przed naszym eksperymentem, więc kiedy nadszedł ten czas i kamera się włączyła, byłem bardzo podkręcony. Moja piękna Natalia siedziała z uśmiechem, ubrana w seksowną, krótką sukienkę i szpilki, które zdjęła, gdy usiadła na łóżku.

„Kocham twoją sukienkę” – powiedziałem.

„Mateusz też ją lubi. Nosiłam ją dla niego dzisiejszej nocy”. Poczułem ukłucie zazdrości i Natalia doskonale o tym wiedziała.

Po krótkiej pogawędce powiedziała: „Jesteś pewien, że się zgadzasz?”

„Jestem w 100% pewien”. Powiedziałem

„Więc myślałam o tym, co powiedziałeś, i rozmawiałam o tym z Mateuszem i… chcę tylko upewnić się, że jesteśmy po tej samej stronie”.

“Co masz na myśli?” Zapytałem.

„Chcę, żebyś wiedział, że cię kocham i nigdy cię nie opuszczę … Chcę, żebyś pamiętał o tym, kiedy będziesz nas obserwował”.

„Jasne” – powiedziałem.

Natalia kontynuowała. „Mateusz wie, że jest moim mężem i jedynym facetem, ale kiedy jestem z tobą – szaleje, więc kiedy jestem z nim, muszę go postawić na pierwszym miejscu. Nie zamierzam prosić cię o pozwolenie na wszystko. Muszę podejmować własne decyzje, co jest w porządku, a co nie. Wiesz, co mam na myśli?

„Tak” powiedziałem.

„Kiedy jestem z tobą, jestem twoja, oddaje się całkowicie … Ale kiedy jestem z Mateuszem, to oczywiste, że stosuję tę samą zasadę. Jestem jego żoną, i to się nie zmieni”

„Ok” powiedziałem.

„ Chcę, żebyś powiedział, że się zgadzasz,” zażądała Natalia. Czułem, że przygotowuje mnie do czegoś i bardzo mi się podobało.

„Zgadzam się” – powiedziałem zdecydowanie.

„Dobrze. W takim razie jesteśmy po tej samej stronie …”

„Czuję, że przygotowujesz mnie na coś nieoczekiwanego”.

„Po prostu dziś wieczorem zobaczysz mnie z nim po raz pierwszy w takiej sytuacji, no cóż… jest zupełnie inaczej niż wtedy, gdy jesteśmy razem,” powiedziała Nikki ze współczuciem.

„Więc mówisz, że będę zazdrosny”.

„Ahhhh, zaufaj mi … będziesz zazdrosny. Mateusz powiedział, że upewni się, że będziesz cierpiał z zazdrości”, uśmiechnęła się.

„Chcę być zazdrosny” – powiedziałem. „To mnie podnieca, pamiętasz?”

„Chcesz zobaczyć, co mam dziś założyć dla mojego chłopaka?” – zapytała. Lekko odepchnęła aparat stopą do tyłu. (Nie będę zdradzał dlaczego subtelny ruch jej stopą tak bardzo mnie podniecił, ale uznałem, że jest to trochę upokarzające, jak gdybym tam był, a ona odpychała mnie swoją stopą.)

Zdecydowanie – powiedziałem.

Nati powoli rozpięła sukienkę. Pod nią była zupełnie naga. Zauważyłem, że ogoliła swoją cipkę. „Mateusz lubi mnie gładką i wilgotną” – powiedziała. Włożyła małą bransoletkę na kostkę, którą tak bardzo kocham na jej ciele. Potem wzięła cienki srebrny naszyjnik, zdjęła obrączkę, włożyła ją na łańcuszek i owinęła wokół szyi. Wtarła balsam w nogi, ręce i jędrne, duże piersi. Nie spieszyła się, upewniając się, że jest idealna dla swojego chłopaka. Wzięła maleńką parę białych, koronkowych majtek, które jej wysłałem, i włożyła je na pupę.

“Podoba Ci się ?” Natalia uśmiechnęła się. „Dziękuję za bieliznę. Może kiedyś pozwolę ci się nią cieszyć, ale dzisiaj należę do niego”.

Moja twarz zaczerwieniła się, byłem wkurzony.

Natalia uśmiechnęła się z pogardą. „Ach! Denerwujesz się. To takie słodkie.” Potem dodała poważniej: „Zobaczymy, czy Mateusz podoła”..

Serce mi waliło.

Ona kontynuowała. „A jeśli będzie mógł, to zobaczysz, że ma mnie tej nocy całym sobą.”

“Mam na myśli … “

“…bez prezerwatywy.” Powiedziała.

„Więc tego właśnie ode mnie chcesz?” Zapytałem.

„Chcesz obedrzeć mnie z godności?” Nati zachichotała. „Nie. Mam już to, czego chciałam”, zaśmiała się ponownie.

Wyjąkałem. „To jakaś gra?”

„Dziś wieczorem postaram się, żebyście wytrysnęli. Oboje. Kto spuści się pierwszy, przegrywa”.

„Co masz na myśli mówiąc „przegrywa”? Przegrywa co?”

“Kontrolę.” Powiedziała Natalia. „W tej chwili, kiedy w to wejdziemy, nie ma już odwrotu. Mateusz jest moim mężem, chce żebyś widział jak mnie pieprzy i raz na zawsze się od nas odczepił, więc jeśli to zaczniemy to nie będzie już chwili na ucieczkę”.

„Ok”, powiedziałem, nie będąc pewny, dokąd to zmierza.

„Więc dzisiejszy zwycięzca będzie mógł sprawdzić siebie. Jeśli wstrzymasz wystrzał spermy, dopóki Mateusz nie skończy, wtedy możesz powiedzieć, kiedy i jak często będziemy się bzykać. Z drugiej strony, jeśli przegrasz, bo nie możesz utrzymać kontroli nad sobą, to zostaję z Mateuszem na zawsze.

Słuchałem, ale nie wierzyłem w jej słowa. Stawia na szali swój związek dla jakiejś głupiej gry. Martwiło mnie to i podniecało zarazem.

„Naprawdę masz dużą przewagę” – powiedziała Natalia. – Będzie mnie pieprzył, gdy ty po prostu będziesz się masturbował. Więc masz o wiele większą kontrolę.

“Zgoda.”

„Dobrze, więc umowa?” Powiedziała Natalia.

“Dobrze. Umowa stoi.” odparłem niechętnie.

Właśnie wtedy rozległo się pukanie do drzwi. Natalia włożyła krótki szlafrok, aby ukryć swoją „niespodziankę”.

To był jej mąż. Natalia pocałowała go. „Mam nadzieję, że jesteś gotowy.”

Serce mi waliło.

Nati poprowadziła Mateusza za rękę i usiedli na łóżku. Kamera znajdowała się u stóp łóżka, więc mój punkt widzenia obejmował jej ładne, zgrabne stopy. Patrzyłem na parę siedzących tam, uśmiechających się do kamery ludzi trzymających się za ręce. Punkt obserwacyjny był dla mnie upokarzający – ja u jej stóp u stóp, czułem się jak pies. Nati wciąż miała na sobie szlafrok. Odsunęła kamerę stopą do tyłu subtelnym ruchem, co ponownie mnie podnieciło.

“Co tam, koleś?” Mateusz uśmiechnął się pogardliwie. „Jesteś pewien, że chcesz zobaczyć jak posuwam moją żonę?”

“Tak, oczywiście.” – pewnym głosem odpowiedziałem.

„Gościu, muszę być szczery. Nie mogę uwierzyć, że chcesz oglądać mnie i moją gorącą żonę i pozwalasz nam to robić na Twoich oczach. Ale nie narzekam, to nowe doświadczenie” Był pewny siebie.

„Naprawdę ją lubię. Dzięki za dzielenie się waszą prywatnością, stary”.

Natalia żartobliwie klepnęła go po ramieniu.

“Czy mu powiedziałaś?” Zapytał Mateusz

„Co” – zapytała Natalia

“Co mi powiedziałeś.” Mateusz spojrzał na kamerę. „Czy wiesz, co powiedziała mi Natalia? Powiedziała mi że, jest bardziej napalona niż my dwaj”.

“Stop!” Wrzasnęła.

„Nie powiedziałaś tego?” Zapytał Mateusz.

„Przestań” – drażniła się Nikki. Powiedziała. Nie byłem pewien, czy już to słyszałem …

Mateusz odwrócił się, pocałował Nati w usta i powiedział: „Tęskniłem za tobą, kochanie”.

„Też za tobą tęskniłam,” powiedziała Nati. Potem odwróciła się w stronę kamery.

„Czy to sprawiło, że byłeś zazdrosny? Widzisz jak go całuję?” zapytała.

“Tak.” Powiedziałem.

„Dobrze. Chcę, żebyś był zazdrosny. To twoja ostatnia szansa na wycofanie się. Wszystko w porządku?” Zapytała słodko.

„Jestem wykurwiście zazdrosny ok” ? powiedziałem. „Chcę się tylko upewnić …” W tym momencie w połowie zdania Natalia ponownie postawiła stopę na boku aparatu, jakby chciała powiedzieć: „Naprawdę nie dbam o to co sądzisz, jest już za późno, pieprzmy się”. W tym samym momencie objęła szyję Mateusza i zaczęła się z nim zabawiać, jakby nie widziała go od miesiąca. Nie potrafię powiedzieć, jak upokarzające było to, że przerwała mi w połowie zdania i całkowicie skupiła uwagę na mężu. Całowali się głęboko, namiętnie. To był bardzo zmysłowy pocałunek niczym między kochankami – nie dwiema osobami, których miłość się wypaliła. “Naprawdę za tobą tęskniłem” – powiedziała Mateuszowii.

Po długim pocałunku oboje spojrzeli w kamerę i uśmiechnęli się. “Nadal ok?” drażniła się.

Natalia uklękła, powolnym ruchem wyciągnęła penisa Mateusza i oznajmiła: „Mam małą niespodziankę”

Zaczęła ssać jego wielkiego drąga co chwilę spoglądając w kamerę. Złość rozsadzala mnie od środka, jednocześnie wzbudzając we mnie ogromne podniecenie. Wyobraziłem sobie, że jestem na miejscu jej męża. Penis stał mi na baczność, musiałem zacząć go pocierać. Masturbowałem się patrząc na moją ukochaną, która bez onieśmielenia robiła loda mężowi. Zamknąłem oczy i poddałem się. Dochodząc wykrzyknąłem: “starczy”!

Po czym zrzuciłem swoją kamerkę na ziemię.

Nigdy więcej nie odezwałem się do Natalii.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *