Natychmiast jęczała i wygięła plecy w łuk, całkowicie podnosząc tyłek z łóżka, gwałtownie się waląc… Od razu doszła. Trochę ją palcowałem, najpierw powoli wchodząc i wychodząc. Powiedziałem: „Więc to cię kręci, wiedząc, że widział twoje cycki, prawda?”

Na początku powiedziała „nie”, ale wiedziałem, jak bardzo jest przemoczona i jak się spuściła, niemal od razu, jak tylko moje palce weszły w jej cipkę. W końcu przyznała, że ​​była podniecona, im więcej o tym myślała. Zapytała, czy oszalałem na punkcie tego wszystkiego i czy naprawdę wierzyłem, że bawi się swoim kutasem, myśląc o zobaczeniu jej piersi? Znowu położyłem jej rękę na moim kutasie. Tym razem zapytałem ją, czy czułem się tak, jakbym był na to zły. I powiedziałem jej, że jestem pewien, że właśnie to robi.

W odpowiedzi powiedziałem jej, żeby zdjęła piżamę i uklękła. Gdy tylko znalazła się w tej pozycji, bez problemu wsunąłem mojego fiuta. Mam średnią długość, ale mam grubego kutasa. Ale nie możesz tego powiedzieć. Zacząłem ją ostro pieprzyć, wbijając mojego kutasa w jej przemoczoną cipkę. Im szybciej pieprzyłem, tym bardziej tego chciała. Byłem gotów spermować znacznie szybciej, niż chciałem. Emocje związane z tymi wydarzeniami były większe niż mogłem powstrzymać. Wyciągnąłem jej cipkę i zastrzeliłem ogromny ładunek! Od jej tyłka aż po włosy. Wydawało się, że nie mogę przestać dochodzić.

Po tym, jak oboje w końcu odzyskaliśmy opanowanie, zaczęliśmy o tym ponownie mówić. Zapytała mnie, czy jestem pewien, że nie przeszkadza mi mój najlepszy przyjaciel, który ogląda cycki jego żony. Zapewniłem ją, że nie, to naprawdę podnieciło mnie, wiedząc, że je widział. Potem dodałem: „Może w następny weekend upewnimy się, że rzuci na nie więcej spojrzeń”.

Chciała wiedzieć, co mam na myśli. Powiedziałem jej, że jej pidżama oczywiście działa, więc założy je ponownie, a ja będę  „przypadkowo” zrzucał kilka kart ze stołu, a ja byłem pewien, że zrobi to samo. Jeśli chciała, żeby zobaczył ją z góry, zasugerowałem, żeby wykorzystała wymówkę, że karty są śliskie i trudne do podniesienia z podłogi. To dałoby mu trochę więcej czasu, by mógł przyjrzeć się jej piersiom. Powiedziała: „Zobaczymy. Pomyślę o tym.”

Oboje wiedzieliśmy, nie ma wątpliwości, że będzie bardziej niż gotowa do następnego weekendu.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *