Przez zasłonięte drzwi szafy zobaczyłam widok, który sprawił, że moje kolana prawie się ugięły. Zabiera ją do naszego łóżka! Niemal krzyknęłam, ale udało mi się zmusić do skomlenia, którego nie mogli usłyszeć. Ale inna część mnie zamokła i musiałam zobaczyć więcej.

Właśnie wtedy sięgnął na stolik nocny, wyciągając mój półsłodki olejek truskawkowy i polewając ciepłym płynem jej prawie zbyt cienkie ciało. Ona jęczy i jęczy, gdy jego dłonie wędrują całkowicie po jej ciele, od jej brzucha, rozprowadzając olej po udach do stóp.

Chichocząc, rozciąga swoje długie ciało, dłonie pchają zagłówek i przyciska do niego stopy. „Och, mój dobry Boże!” Ala krzyczy.

„Zastanawiam się, oni myślą, że ja poszłam właściwie gdzie?” Myślę o tym, gdy on pracuje nad jej stopami.

Mam wrażenie, że moje myśli wędrują w tę i z powrotem między „Dlaczego Dawid to robi?”, a „Tak! To wygląda tak gorąco i jestem po prostu trochę zboczona, że ​​to mnie tak podnieca”.

Potem upuszcza jej stopy, obiema rękami obejmuje jej piersi, łapie za sutki i rozciąga je prawie za bardzo!

Moje palce muszą tam zejść, rozlać te soki na moją łechtaczkę i wślizgnąć się do… och, czuje się tak ciepło i mokro. Zabawne, nie myślę o Dawidzie i Ali przez kilka sekund. Nawet nie patrzę!

Teraz David wsuwa cienkiego, długiego kutasa między jej piersi, jego głowę odchyla się do tyłu i zgrzyta zębami. Widzę pot od jego sprośnych ruchów spływających po plecach do pośladków.

Och… on zamierza w niej dojść… nie… Widzę, że próbuje się powstrzymać. (Znam go aż za dobrze). Tak, pochyla się do przodu, puszcza penisa, chwyta obiema rękami jej piersi, a następnie przesuwa palcami naoliwionymi na czerwono do jej małego otworu w brzuchu, przez włosy łonowe (które prawie pasują do jego truskawkowych palców) i w niej  już mokrą cipkę!

Moje palce zaczęły wchodzić i wychodzić z mojego otworu, z czasem do coraz większego tempa jego dwóch palców wpychających się w nią. Teraz jej plecy wyginają się, jakby zbliżała się do punktu kulminacyjnego… (Nie, nie; kiedyś powiedziała mi, że jej dojście zajmuje dużo czasu.) Dawid zatrzymuje się, myśli, że ona dojdzie i chce ją torturować trochę.

„Nie przestawaj!” ona krzyczy. „Mam zamiar dojść, proszę! Mocniej! Szybciej!”

„Nie, chcę, żebyś przez jakiś czas pozostała w tym stanie. Jesteś taka gorąca!”

Słyszę go dość wyraźnie, nawet gdy mam ciężki oddech. „CHCĘ WEJŚĆ W CIEBIE!” Dawid robi się zbyt głośny. Nasz sąsiad Tomek może usłyszeć.

Jej długie nogi rozciągają się w kierunku sufitu, szeroko otwarte zapraszają do siebie. “Zrób to! TAK! ” Szepczę cicho do siebie.

Jego plecy są zwrócone do mnie i faktycznie widzę otwór wielkości jej centymetra między jej nogami. Drażni się z nią, dając mi czas na zauważenie, jak jest mokra i otwarta. Dawid ma rację… Jest taka seksowna!

Cóż, nie bawi się za długo. Zbliża się do niej, prowadząc swoje 21 cm w kierunku jej „niezbyt ukrytej dziury”, wsuwając się w nią. Powoli widzę, jak jego pętak znów mi się odsłania… Dopóki nie widzę dolnej krawędzi główki penisa i wraca do niej. I wycofuje się, wchodzi, wychodzi, w…

“O NIE!?” niedowierzanie jest w jego głosie, a na jego twarzy, która do tej pory odchyliła się do tyłu, mogłem to zobaczyć! „M A J A!”

Dopiero w tej chwili zdałam sobie sprawę, że wychyliłam się w świetle pokoju. Dawid tam stoi. („Boże, sperma tryska z czubka jego sztywnego, pulsującego kutasa, tryskając nawet 50 cm przed nim). Wstrząs wrył mu się w błyszczącą twarz.

Sperma, pot i olej spływały teraz z jego kurczącego się kutasa. Przestraszył się i bełkocze: „M-maja, przepraszam…”, ale potem uśmiecha się, gdy zdaje sobie sprawę, że moja ręka jest w mojej spódnicy, że bawiłam się między nogami. Natychmiast jego męskość zaczyna drgać i wznosić się ponownie!

Spojrzałam na Alę (zdradziecką  sukę), która była całkowicie oszołomiona, jej podbródek zwisał na jej zaczerwienione i tłuste piersi, gdy patrzyła, jak padam na kolana. Chciałam zlizać słodkie soki z penisa Dawida.

Wkrótce znów był twardy i oczywiście jego pewność siebie powróciła wraz z erekcją i mnie podniósł! Teraz kładzie mnie na łóżku, rozkłada zarówno Ali, jak i moje nogi, i łapczywie liże i ssie obie słodkie cipki, podskakując między nimi.

Nagle Ala i ja trzymamy się za ręce, uśmiechamy się do siebie i delikatnie pieścimy się nawzajem po twarzy, szyi, piersiach i brzuchach. Dźwięki same w sobie są niemal zbyt erotyczne. Brzmi jak przerażony, ssący, gotujący się, pędzący, odległy potok, a my jęczymy i śmiejemy się, ze łzami prawie wypływającymi z naszych oczu, nie tylko z powodu napięcia seksualnego, ale także z uświadomienia sobie, że tyle radości może pochodzić z braku bycia zaborczym.

*

David wie teraz, że wszystko jest fajne, więc spokojnie podchodzi do telefonu na nocnej szafce, wybiera numer, a następnie mówi: „Tomek… Dawid tutaj, potrzebuję pomocy. Czy możesz od razu przyjść? … Dzięki, do zobaczenia wkrótce. ”

“Wszystko w porządku?” jego oczy spoglądają na mnie. Teraz na mojej twarzy jest uśmiech. (Nie wie, że od lat pożądam słodkich pośladków Tomka).

Odwracam głowę i patrzę na Alę. Ona się uśmiecha! Ona wie, jak się czuję. Wszyscy zaczynamy bełkotać na temat seksu, oleju truskawkowego, antykoncepcji… Nagle zdaję sobie sprawę, że od rozmowy telefonicznej minęło kilka minut.

„Dawid, lepiej załóż spodnie, żeby otworzyć drzwi. Mieszka po drugiej stronie ulicy. Odzywa się dzwonek w drzwiach.

„Pierdolić to” – mówi, idąc do drzwi.

Zaskoczony wyraz twarzy Tomka; spoglądając od blond głowy Dawida, blond włosów łonowych, czerwonej platynowej cipki Ali i mojego miękkiego brązowego krzaka; był absolutnie cenny!

„Cholera, co się dzieje? Mówisz poważnie? To miejsce pachnie burdelem, czy mogę dołączyć? Och, chcesz mojej pomocy…

Musiałam mu przerwać. “Upuść spodnie.” (Nie mogę uwierzyć, jak dziwnie się czuję. Hmmmm, też nie jest to wstyd. I nie jestem pijana.) „Jezu, jesteś nieogarnięty”. Nie myślę teraz, ponieważ pomagam mu się rozebrać, rzucając jego ubrania tak daleko, jak to możliwe, gdyby chciał zmienić zdanie.

Myślę jeszcze raz: „Penis Tomka jest tak duży, nie tak długi, jak Dawida, ale twardy i piękny. Czy moje usta pasują do tego. Tak… Hmmm, Boże, to takie miękkie, ale twarde. Co za paradoks.

Przepływa przeze mnie fala zmysłowych pragnień. Nigdy więcej myśli. Po prostu erotyczna radość. Ohhhhh…

Ponownie „TAK!” Ali wypełnia pokój.

Byłam tak zachwycona ciałem Tomka (tak różnym od Dawida), że zapomniałam o nich! Twarz Dawida jest teraz między nogami Ali, jej uda ściskają jego głowę, a następnie otwierają się szeroko, a następnie ponownie ściskają głowę.

„Och, och” pomyślałam „Tom zaraz skończy! Lepiej przestanę przesuwać usta nad jego ogromnym kutachem. Z moich ust wyskoczył jego penis.

Wstaję (trochę sztywno od tak długiego klęczenia), pociągam Tomka za mną i kładę  się na plecach obok Ali. W tym samym czasie Dawid klęka między nią i niemal gwałtownie uderza ją w cipkę. Tomek próbuje przepchnąć swojego penisa (jest prawie tak duży, jak mój nadgarstek) przez wargi mojej stosunkowo małej cipki. Rozsuwa moje kolana szerzej i ciasno wsuwa się w moje soczyste wnętrze.

„Boże, jestem tak napalona, że to wcale nie boli”. To ostatnia myśl, jaką mam, ponieważ energia przeskakuje z mojej cipki na czubek głowy. „O kurwa! Dochodzę. „EEEEK! Pierdol mnie mocniej !! Teraz pulsuje we mnie.

“TERAZ!!!” Tomek krzyczy… „Ahhhhh !!!”

Chłopaki harmonizują z lubieżnymi dźwiękami, moje wrzaski przeszywają przestrzeń. Co za grupa. Ala (trysnęła wcześniej) leżała tam śmiejąc się z naszej radości, tym samym dodając swój wkład do zespołu.

*

Jaką scenę musimy tworzyć. Wszyscy czworo byliśmy oszołomieni i spędziliśmy krótki czas trochę zawstydzeni, ale na chwilę nasyceni.

Wkrótce jednak Dawid chciał więcej smaku płynącego teraz z Ali i moich cipek.

“Maju, czy położyłabyś się na Ali dla mnie? Chcę was oblizać jednocześnie.”

Obie próbowałyśmy to dla niego zrobić. Na początku nieśmiali, patrzyłyśmy na siebie z uśmiechem, a potem zajęłyśmy pozycje.

Tomek przeniósł się do dużego krzesła w kącie i zaczął bawić się swoim grubym kutasem, z otwartymi ustami ze zdziwienia, oblizując usta, wyraźnie czując się bardziej napalonym niż kiedykolwiek w życiu.

Tymczasem oczy Dawida były zamknięte, leżał na brzuchu, liżąc od miękkich brązowych włosów między moimi nogami, aż po kręcony truskawkowy smak i kolor łechtaczki Ali.

Ala i ja wiłyśmy się i jęczałyśmy, a kiedy stało się to zbyt bolesne dla Tomka, jego fontanna trysnęła z jego członka, gdy trzymał ją tak mocno, jak to możliwe, aby jak najmniej z niej mogło uciec na krzesło i podłogę.

Później chciałam spędzić trochę czasu sam na sam z Tomkiem i zobaczyłam, że Dawid był zadowolony z tego, że jego usta obmywają cały płyn wypływający z otwartej dziury Ali. Znowu byłam zaskoczona, widząc tę ​​otwartą różową dziurę, gdy Dawid wycofał się po powietrze! Nigdy wcześniej nie widziałam, żeby inna para uprawiała seks, a tutaj byłam jedną czwartą grupy.

Czy życie nie jest dziwne?

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *