– Zapraszamy Was do siebie.

– Teraz?

– Jesteśmy już blisko. Nie możemy się doczekać kolejnego kroku.

– Z przyjemnością przyjdziemy do Was. Nie mogę się doczekać, żeby kontynuować z Jolą.

Po chwili byliśmy na miejscu, w salonie. Jola wzięła rękę żony i pociągnęła ją na środek podłogi przed nami i pocałowała ją w pełni w usta. Obserwowaliśmy jak języki naszych żon tańczyły i dokuczały sobie nawzajem w ustach. Ręce Joli poszły za plecy Karoliny i powoli podniosły jej sukienkę, odsłaniając wspaniałe długie nogi i piękny tyłek. Jola kontynuowała podnoszenie sukienki, aż do jej głowy, pozostawiając ją stojącą w staniku, stringach i wysokich obcasach. Wyglądała zdumiewająco, gdy Jola powoli obracała ją jak eksponat z nagrodą dla męża do podziwiania. Teraz kolej na nią, by się rozebrać i zrobić dla mnie pokaz. Kiedy Darek i ja obserwowaliśmy nasze piękne żony paradujące przed nami w swojej bardzo seksownej bieliźnie, dziewczyny kazały się nam rozebrać. Nie chcieliśmy, więc zrobiły to za nas. Zostaliśmy z nogawkami na kostkach i pulsującymi kutasami pod bokserkami. Nasze żony klęczały przed nami z psotnym uśmiechem. Gdy kobiety patrzyły na siebie, ponownie rozkazały nam się rozebrać. Rozczarowany, ale bardzo podekscytowany tym, co miał przynieść wieczór, szybko się rozebrałem, gdy Darek zrobił to samo, oboje usiedliśmy i patrzyliśmy, jak nasze żony klęczą na podłodze przed nami. Pochyliły się ku sobie i namiętnie pocałowały, gdy ich dłonie badały się nawzajem. Zdjęły staniki i zaczęły ssać sutki. Mój kutas pulsował, gdy patrzyłem, jak moja żona czerpie ogromną przyjemność z uwagi innej kobiety. Jola spojrzała mi prosto w oczy, gdy odciągnęła majtki Karoliny na bok, aby odsłonić jej gładką cipkę. Jej uśmiech powiedział mi, że celowo drażni się, gdy jej palce rozchyliły pożądane przez moją żonę nabrzmiałe wargi sromowe, aby pokazać, jak mokra jest. Obserwowaliśmy, jak wsunęła jeden, a potem dwa palce głęboko w cipkę żony, która głośno wciągnęła powietrze w ekstazie, gdy palce Joli penetrowały jej gorącą, mokrą cipkę. Wyglądała, jakby była w punkcie kulminacyjnym, gdy Jola zatrzymała się i powoli wycofała palce z mokrej cipki mojej żony. Podała je mężowi, który chętnie ruszył do przodu i wyssał je do czysta. Następnie przeniosła rękę z powrotem do gorącej, mokrej cipki Karoliny i znowu poślizgnęła się. Tym razem trzymała palce przed nią i obie kobiety uwodzicielsko lizały i ssały jej soki, gdy obserwowały nas. Jola wstała i pomogła Karolinie wstać, a następnie poprowadziła ją za rękę do drzwi. Darek zwrócił się do mnie i po prostu wskazał, że powinniśmy iść za nim. Nie potrzebowałem drugiego zaproszenia, więc poszliśmy za kobietami na górę do ich sypialni. Obie kobiety były już zupełnie nagie, gdy weszły na bardzo duże łóżko.

            Darek i ja byliśmy również całkowicie rozbierani, gdy spacerowaliśmy po łóżku i patrzyliśmy, jak nasze żony całują się namiętnie, badając się rękami nawzajem. Mój kutas pulsował mocno, gdy patrzyłem, jak Jola owija nogi wokół mojej nagiej, seksownej żony i angażuje ją w kolejny głęboki, namiętny pocałunek. Byliśmy zapalonymi widzami, gdy obserwowaliśmy, jak nasze żony eksplorują się nawzajem z intensywną żądzą. Jola przesuwała dłońmi po plecach Karoliny i mocno chwytała jej pośladki w obie dłonie. Spojrzała na nas stojących u stóp łóżka, i rozłożyłam pośladki mojej żony, aby w pełni odsłonić jej spuchniętą cipkę na nasze niecierpliwe spojrzenie. Moja żona właśnie spojrzała na nas przez ramię z psotnym uśmiechem na twarzy i wygięła plecy w łuk, odsłaniając gładką, gorącą cipkę. To zaproszenie, na które czekaliśmy i byliśmy zbyt chętni, aby je przyjąć. Darek spojrzał na mnie, a ja po prostu uśmiechnąłem się i kiwnąłem głową z aprobatą. Tak mnie podnieca obserwowanie, jak moja żona cieszy się naszym wyzwolonym stylem życia, a kiedy on wystąpił naprzód i potarł swojego kutasa między wargi cipki mojej żony, mój penis pulsował mocno w oczekiwaniu. Jęczała, gdy powoli wsunął swojego penisa głębiej w jej gorący, mokry tunel miłosny. Spojrzałem, jak główka znikała między jej opuchniętymi wargami sromowymi i centymetr po centymetrze, jego penis penetrował głęboko w niej. Cichy jęk zdradził jej ogromną przyjemność, gdy przycisnął się do jej tyłka.

Jola wyciągnęła do mnie rękę, a kiedy przeniosłem się na szczyt łóżka, wzięła mojego twardego kutasa do ręki i przyciągnęła mnie do siebie. Spojrzałem na moją żonę z głową na piersi Joli i zamkniętymi oczami, rozkoszując się intensywnym uczuciem, jak Darek rucha ją powoli od tyłu. Spojrzała na mnie i uśmiechnęła się, kiedy ukląkłem na łóżku z moim pulsującym kutasem centymetr od twarzy Joli, która delikatnie pocałowała czubek mojego sztywnego kutasa, a następnie uwodzicielsko polizała moją spermę, gdy spojrzała mi w oczy. Jej palce zacisnęły się wokół mojego trzonu i ręka poruszała się powoli w przód i w tył. Karolina obserwowała jak Jola pocierała mojego penisa bokiem policzka, a następnie miękkimi ustami. To było wszystko, co mogłem zrobić, żeby się powstrzymać i nie dojść na jej twarz. Kiedy  w końcu wzięła mojego kutasa do ust, musiałem chwilę zatrzymać jej głowę. Już miałem eksplodować, gdy poczułem, jak jej ciepłe, miękkie usta przesuwają się po pulsującym trzonie. To w połączeniu z obserwowaniem, jak Darek powoli pieprzy moją żonę od tyłu, prawie mnie wykończyło. Po tym, jak moje podniecenie opadło na kilka chwil, Jola zobaczyła, że ​​jestem gotowy. Delikatnie zatańczyła językiem wokół głowy mojego fiuta. Karolina spojrzała na mnie, gdy wsunąłem szyb głębiej w ciepłe, przyjazne usta. Jej ręka pchnęła mnie na tyłek, gdy patrzyła, jak mój penis znika między rubinowymi czerwonymi ustami Joli, a potem zwolniła, gdy znów się odsunąłem. Moja żona nadal zachęcała mnie, by powoli pieprzyć usta innej kobiecie, podczas gdy jej mąż nadal pieprzył ją od tyłu. Po kilku minutach zobaczyłem Darka w punkcie kulminacyjnym. Nie chcąc dojść za wcześnie, wyciągnął swojego twardego kutasa z mokrej cipki Karoliny i położył go wzdłuż szczeliny między jej pośladkami. Jola spojrzała na sztywnego penisa Darka, cały mokrego i lśniącego. Lizała od podstawy aż do końca. Oblizała wargi i skomentowała, jak słodka jest moja żona, a następnie wzięła go głęboko w usta. Kiedy tylko wyssała go do czysta, odwróciła się do mnie i jeszcze raz wzięła mnie do ust, poruszając głową w tę i z powrotem. Karolina podniosła wzrok i patrzyła, jak Jola na zmianę zasysa mojego fiuta, a potem męża. Przesunęła się w dół, całując i liżąc, aż jej głowa znalazła się między nogami Joli. Położyła dłonie za jej kolanami i podniosła je, aby w pełni odsłonić swoją gładką, gorącą cipkę. Jęki ekstazy narastały, gdy zręczny język Karoliny penetrował i lizał jej gorącą, mokrą cipkę. Z mocnym uściskiem mojego sztywnego, pulsującego kutasa w jednej ręce i jej męża w drugiej zauważyliśmy, że oddech Joli zmienia się w krótkie, gwałtowne westchnienia i biodra podnoszące się, by mocniej przycisnąć swoją cipkę do ust Karoliny, która trzymała obie dłonie na jej pośladkach, aby wciągnąć jej cipkę na swój jędrny język, gdy Jola osiągnęła drżący orgazm.

Obserwowaliśmy, jak Jola pocierała nasze pulsujące kutasy po obu stronach twarzy, gdy jej orgazm przedzierał się przez drżące ciało. Powoli punkt kulminacyjny opadł i opadła z powrotem na łóżko. Staliśmy po jej obu stronach, głaszcząc nasze twarde kutasy, gdy obserwowaliśmy, jak Karolina powoli całuje i liże jej ciało. Jola próbowała własnych soków na ustach Karoliny, gdy obie kobiety obejmowały się ramionami i nogami w namiętnym uścisku. Po pocałunku i lizaniu dookoła dolnej części pleców Karoliny, Jola rozłożyła jej nogi  kolanami i ustawiła się między jej nogami. Twarz Joli była przyciśnięta do wspaniałego okrągłego tyłka Karoliny i patrzyliśmy, jak jej język liże i sonduje, powodując, że ona z trudem łapie powietrze. Między jękami i westchnieniem przyjemności zauważyła nas, gdy staliśmy po jej obu stronach. Wyciągnęła rękę, przyciągnęła mnie do siebie i wzięła mojego pulsującego kutasa do ust. Dałem znak Danowi, aby zrobił krok do przodu po drugiej stronie, a ona wzięła jego kutasa. Spojrzałem, jak moja żona po raz kolejny wzięła szalejącego twardego faceta głęboko w usta.

Jola wzięła mnie za rękę i pociągnęła w dół łóżka, aż stałem tuż za nią. Kiedy spojrzałem na jej piękny okrągły tyłek skierowany ku mnie, nie miałem wątpliwości, czego ona chce. Nogi miała szeroko rozłożone, gdy spojrzała mi przez ramię prosto w oczy. Wygięła plecy w łuk, by odsłonić się bardziej, gdy poczuła, jak mój pulsujący kutas naciska na nią. Oparłem mojego twardego kutasa między jej cudownymi pośladkami. Dotyk jej miękkiej skóry na mojej gorącej, pulsującej końcówce spowodował, że jęknąłem głośno. Pozostali spojrzeli na mnie przez ramię, gdy wsunąłem głowę mojego szalonego twardego kutasa w górę i w dół między pięknymi, okrągłymi pośladkami. Rozkoszowałem się tym uczuciem, gdy głowa mojego kutasa przesuwała się między soczystymi, mokrymi wargami żony tego drugiego mężczyzny, podczas gdy jednocześnie trzymał swojego kutasa głęboko w ustach mojej. Nie mogłem się dłużej powstrzymywać. Położyłem głowę mojego fiuta przy wejściu z niecierpliwością oczekującej jej cipki i nagle pchnąłem do przodu. Z każdym pchnięciem mojego sztywnego penisa w gorącą, mokrą cipkę, jej twarz mocno napierała na tyłek mojej żony. To z kolei sprawiło, że Karolina za każdym razem, gdy uderzyłem o wspaniały tyłek Joli, brałą kutasa Darka głębiej do ust. Nie chciałem jeszcze kończyć, więc zwolniłem i zatrzymałem się. Mój kutas został głęboko schowany i czułem, że pulsuje w niej. Mocniej przycisnęła się do mnie i oparła głowę na plecach Karoliny.

            Robię się tak napalony, ​​gdy patrzę na nią z innym mężczyzną, kobietą lub obojgiem. Ona i ta para czują to samo. Mając tę ​​myśl w głowie, zachęciłem Karolinę do poruszania się, aby Darek mógł rozkoszować się jej urokami. Gdy była już w pozycji z rozłożonymi nogami, pochyliłem się, by pocałować ją w usta. Kiedy się całowaliśmy, Jola również się pochyliła i skończyło się tlącym pocałunkiem w trzy strony, który trwał, dopóki Darek nie ustawił się między nogami Karoliny. Jola oparła głowę na jej brzuchu, wzięła kutasa męża w dłoń i drażniła jej mokrą cipkę. Kiedy kogut Darka został zalany sokami, Jola wzięła go do ust i ssała do czysta, zanim ponownie przyłożyła go do warg Karoliny. Delikatnie pocałowała jednocześnie penisa i cipkę. Twarz Joli znajdowała się kilka centymetrów od penisa jej męża, gdy oboje obserwowaliśmy, jak znika w gorącej, mokrej cipce mojej żony. W tym samym czasie przeleciałem jego żonę od tyłu.

            Erotyzm patrzenia, jak inny mężczyzna pieprzy się z moją żoną, kiedy ja pieprzę się z jego żoną, był tak bardzo satysfakcjonujący, a spojrzenie na twarze naszych żon było oczywiste, że czuły to samo. Tylko patrzyliśmy na siebie i słuchaliśmy jęków naszych żon, kiedy pieprzyliśmy je coraz mocniej i szybciej. To była scena czystej żądzy. Nie uwierzyłbyś, że spotkaliśmy się kilka godzin temu. Nie minęło dużo czasu, zanim moja żona głośno jęczała, a jej oddech był krótki. Darek też zaczął ją pieprzyć coraz mocniej i szybciej, a ja patrzyłem jak jej ciało się napina. Podniosła swoje biodra na spotkanie i wiedziałem, że osiągnęła bardzo intensywny orgazm, jak pociągnęła go w dół na nią i owinęła nogi mocno wokół niego.

Chwyciłem biodra Joli i wbiłem mojego kutasa mocniej i głębiej w nią i patrzyłem, jak moje biodra trzaskają o jej wspaniały okrągły tyłek. Praktycznie krzyczała, gdy osiągała drżącą kulminację. Jej ciało mocno wepchnięte z powrotem przeciwko mnie. Odwróciłem się, aby zobaczyć moją żonę obserwującą mnie z dużym zadowolonym uśmiechem na jej twarzy i innym człowiekiem leżącym na niej. Jego kutas wciąż był w niej. Oboje leżeli w zadowoleniu.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *