Na szczęście dla Jacka miałam tego wieczoru dobry nastrój na przygodę i ryzyko, więc kiedy zasugerował powrót do jego domu (dosłownie około 100 metrów dalej), nie wahałam się. Chciałam się pieprzyć.

Gdy weszłam do jego pokoju, poczułam jego mocną rękę na moim ramieniu, nawet gdy zamykał drzwi. Obrócił mnie dookoła, jego lewa ręka przesunęła się na moje ramię, a jego prawa ręka przeczesała moje włosy po lewej stronie mojej twarzy. Pochylił się i pocałował mnie ciepło, a mój oddech odebrał odurzająca bliskość.

Byłam trochę wstawiona, ale to było nic w porównaniu z zawrotami głowy, które czułam, gdy mnie całował, jego język wślizgnął się zmysłowo między moje usta i napotkał mój własny.

Szybko poczułam na sobie jego dłonie, przesuwające się po moich piersiach, gdy poczułam, jak twardnieją mi sutki. Czując, jak jego dłoń wędruje po mojej spódnicy i ślizga się po moich pokrytych nylonem nogach, jego palce śledzą temperaturę mojej cipki w moich majtkach i rajstopach.

Moja głowa była już zmiażdżona, gdy prowadził mnie do tyłu, krok po kroku, gdy się całowaliśmy i po kilku takich krokach poczułam materac jego łóżka na moich nogach. Nie zatrzymał się, delikatnie popchnął mnie z powrotem na łóżko, więc „upadłam” na tyłek.

Gdy to zrobił, przysunął się jeszcze bliżej mnie i zaczął ściągać moją bluzkę. Nie tylko nie sprzeciwiłam się, ale pospieszyłam go, unosząc ręce, żeby mógł je szybko zsunąć.

Wciąż mnie całował, zręcznie sięgając dookoła i jedną ręką odpiął mój stanik i rzucił go na podłogę.

To była moja pierwsza chwila świadomości tego, co się dzieje. Byłam tutaj w sypialni faceta, którego poznałam kilka godzin temu i do czasu, gdy dotarłam do tego miejsca, nawet nie widziałam właściwie jego pokoju, siedząc na jego łóżku, z dużymi cyckami i twardymi sutkami, pełny pokaz dla niego.

Zarumieniłam się na szkarłat, gdy cofnął się o krok, żeby dobrze się przyjrzeć, tym bardziej, gdy wypowiedział nasze pierwsze słowa, odkąd weszliśmy do pokoju,

“Wow, ależ piękne cycki!”

Na początku byłam zszokowana jego szorstkim językiem, patrząc na niego uśmiechniętego, śmiałam się nerwowo, ale jednocześnie nie starałam się ukryć, byłam podekscytowana, że jestem jego obiektem pożądania i bardzo chciałam zobaczyć, co zrobiłby następnie, więc po prostu siedziałam tam, z cyckami na zewnątrz, patrząc, jak je podziwia.

Nie marnował zbyt wiele czasu i to, co zrobił, było tym, co myślałam i miałam nadzieję, że to zrobi, całkowicie przejął kontrolę.

Grzebał w mojej spódnicy, co początkowo go pokonywało, ponieważ nie mógł znaleźć suwaka. Pomogłam mu i tak szybko, jak to zrobiłam, praktycznie zerwał go ze mnie i rzucił na podłogę. Ledwie łapiąc oddech, wyciągnął rękę i ściągnął moje rajstopy, nawet nie staczając ich z moich nóg, tylko zrywając je ze mnie…

Oboje zauważyliśmy, że cały czas mu w tym pomagam, unosząc pośladki, aby zsunąć rajstopy, a potem posłusznie złączyłam nogi, chwyciłam moje majtki dłońmi po obu stronach i ściągnęłam je z siebie.

Moje ubrania były rozrzucone na jego podłodze, moja cipka była mokra i odsłonięta. Jacek mnie nie rozebrał, rozebrał do naga.

Usłyszałam niski pomruk Jacka, gdy zrobił kolejny mały krok w tył, by przyjrzeć się całkowicie nagiej kobiecie na łóżku. Znowu miałam chwilę wstydu z gorącymi policzkami, gdy zobaczyłam, jak patrzy na mnie, obiektywizuje mnie, ale uwielbiałam to. Spojrzałam na jego spodnie i zobaczyłam o wiele większe wybrzuszenie niż wcześniej. Też mi się podobało.

Zrobił krok bliżej i rozłożył moje nogi na łóżku. Spodziewałam się, że po prostu wejdzie na mnie i przypnie do łóżka, kiedy na mnie wsiadł, ale tego nie zrobił, zrobił kolejny krok do tyłu.

Spojrzałam na niego, prawie drżąc z pożądania. Czułam się całkowicie odsłonięta i zawstydzona, nadal byłam niedoświadczoną i nieco nieśmiałą (tak pomyślałam!) dziewczyną, ale kiedy spojrzałam na niego, wiedziałam dokładnie, co robi, patrzył na mnie jak na gwiazdę porno, albo model z żurnala.

W głowie płynęło mi pożądanie, kiedy byłam tak odsłonięta, a mój umysł mówił mi, że powinnam być zła na to, nie byłam tu tylko dla jego rozrywki, ale każdy, kto mnie zna, wie, że moje pożądanie i pragnienie zawsze mają pierwszeństwo.

Daleka od wstawania i wychodzenia stamtąd, spojrzałam Jackowi w oczy, gdy zobaczyłam, jak wpatruje się w moją cipkę. Zaskoczyłam się, przejmując niewielki stopień kontroli, wsunęłam prawą rękę między nogi i zaczęłam przesuwać palce przez fałdy mojej cipki, zatrzymując się na mojej łechtaczce, moje nogi zaczęły się chwiać z przyjemności.

„Kurwa, to takie gorące, wiedziałem, że jesteś brudną dziwką…” powiedział Jacek, patrząc na mnie. To też mnie trochę zaskoczyło. W tamtym momencie mojego życia nie sądziłam, że jestem dziwką, ale pocierając łechtaczkę o jego łóżko, nie miałam zbyt wielu powodów do kłótni.

Jacek zaczął się rozbierać, szybko, gdy bawiłam się sobą, moje palce były mokre i lepkie. Spojrzałam na niego. Kiedy spadła mu koszula, zobaczyłam wspaniale wyrzeźbioną klatkę piersiową i falujące bicepsy, które wzmogły moją żądzę, ale teraz byłam w szczególnej potrzebie, desperacko chciałam zobaczyć jego kutasa.

Zobaczył, że patrzę na jego spodnie, było oczywiste, czego chcę. Zrzucił buty i jednym, czystym „szarpnięciem” zsunął spodnie i szorty. Niemal z komicznym akcentem, jego gruby kutas wyskoczył ze spodni, gdy wrócił do pozycji pionowej i położył ręce po obu stronach bioder, aby pozwolić swojemu penisowi agresywnie wskazywać na mnie, prawie popisując się tym. To był wprawdzie bardzo efektowny kutas. Był dość duży, ale też imponująco gruby, z pewnością najładniejszy kutas, jakiego kiedykolwiek widziałam.

Zakładam, że wciąż patrzył na moją cipkę, nie wiem, ponieważ byłam praktycznie zahipnotyzowana, czułam, że moje oczy są rozszerzone jak spodki, gdy patrzyłem bez przepraszania na jego penisa, był większy niż kiedykolwiek. Chciałam to potrzymać, ssać i oboje wiedzieliśmy, że to zrobię. Musiałam spróbować i pamiętać o oddychaniu.

Podszedł do łóżka, a ja głośno jęknęłam z przyjemności, gdy zobaczyłam, jak jego kutas tańczy w prawo i w lewo w rytm jego chodu. Kiedy zbliżył się do mnie i na pełnym autopilocie, usiadłam i złapałam jego penisa.

Zapomniałam, że on tam naprawdę był, kiedy zafascynowana chwyciłam jego penisa. Pamiętam, jak myślałam, jak fizycznie gorący był jego kutas, wydawał się jak rozgrzany pręt w mojej dłoni. Pamiętam też, jak nie mogłam dopasować moich palców dookoła jego trzonu.

Nawet nie patrząc na niego, zaczęłam wyciągać jego napletek w górę i ponad trzonem i główką jego penisa. Czując jego ciepłą męskość, gdy tęsknie patrzyłam na grubą głowę w kształcie gładkiej kopuły, gruby trzon żyłkowaty i zdeterminowany, jego jądra wydawały mi się ogromne, wiszące wyczekująco między jego nogami.

Niemal zahipnotyzowana bawiąc się zabawką, przesunęłam usta do główki jego penisa i przejechałam językiem po jego głowie, przykładając usta do jego członka, pozwalając, by głowa wsunęła się do moich ust, chowając zęby i upewniając się, że jego kutas poczuł uwielbienie moich warg i ust.

Fale pożądania ogarnęły mnie, gdy zaczęłam ssać jego kutasa. Nie sądzę, żeby był to świadomy wybór. Gdy tylko to zobaczyłam, byłam zdecydowana, że kutas Jacka spędzi dużo czasu w moich ustach. Zaczęłam robić mu najlepsze ssanie kutasa, na jakie mogłam się zdobyć i pamiętam, że byłam naprawdę zdenerwowana. Mógłby być przyzwyczajony do bardziej doświadczonych kobiet, czy będzie oczekiwał lepszego loda, niż mogę dać, czy będę w stanie go zadowolić?

W tym momencie nie musiałam się jednak martwić. Jacek cofnął się i w efekcie wyciągnął swojego penisa z moich ust.

“Możesz to zrobić później, będę cię pieprzyć!” – powiedział tak od niechcenia, tak rzeczowo.

Znowu poczułam się lekko urażona. Miałam ochotę nazwać go bezczelnym draniem i wyjść. Jego bezpośredniość i szorstkość w sypialni pozornie kłóciły się z uprzejmym słodkim gadułą z przyjęcia. Jednak nie miałam nawet czasu na myślenie. Jacek zrobił to, o czym myślałam, że zamierza zrobić wcześniej, podszedł do mnie, pchnął mnie płasko na łóżko i dosiadł.

Moje nogi zwisały lubieżnie z krawędzi łóżka, ciało Jacka było teraz całkowicie między moimi nogami. W ciągu kilku sekund spojrzałam w dół i zobaczyłam, że Jacek ściska swojego penisa i patrzyłam, jak wskazuje nim wejście do mojej cipy.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *