Profesor opierał się o ścianę przede mną, obserwując mnie, jak się uczę. Spojrzałam w górę i zobaczyłam, że jego oczy płoną. Nagle zdałam sobie sprawę, że w ogóle nie patrzył na moją twarz. Podążałam za jego spojrzeniem i spojrzałam w dół, by zobaczyć, dokąd prowadzą jego oczy. Luźny dekolt ześlizgnął się w dół i odsłonił moją lewą pierś. Szybko się poprawiłam. Moja twarz zrobiła się czerwona od zażenowania. Nie odważyłam się spojrzeć mu prosto w oczy. Minęło kilka minut, zanim ponownie zaczęłam robić zadania. Jak zwykle, kiedy utknąłem w obliczeniach, pochylił się nad moimi plecami i zaczął pokazywać mi, jak to rozwiązać. Przyłapałam go na tym, jak gapił się na moją odsłoniętą klatkę piersiową. Nagle pokrywa jego pióra leniwie dotknęła mojego sutka. Zamarłam. Bez stanika ten dotyk był zbyt intymny. Próbowałam się trochę cofnąć, ale moje krzesło było uwięzione między profesorem a stołem. W ogóle tego nie zauważył. Wciąż tłumaczył mi zadanie. Poczułam kolejny ruch jego pióra przy moich piersiach, tylko tym razem działo się to za każdym razem, gdy pisał działania. Końcówka pióra sunęła po papierze, podczas gdy krawędź jeździła po moim sutku z każdą kolejną napisaną cyfrą. Przeszły mnie dreszcze. Ostra nakładka szturchała mój sutek, przez co moje ciało czuło się dziwnie. Odchyliłam się trochę, mając nadzieję, że to uczucie się skończy. W ten sposób poruszyłam się w taki sposób, że cała jego ręka została przyciśnięta do mojej prawej piersi. Siedziałam nieruchomo, gdy profesor powoli przyciskał rękę do mojego ciała, gdy pisał w moim zeszycie. Dreszcze przebiegły mi po plecach.. Robił to celowo. Nawet przez ubrania jego duża, krzepka ręka poczuła moje zimne ciało.

Tak, to było bardzo przerażające i nieoczekiwane, ale w głębi duszy cieszyłam się, że mój nauczyciel tak subtelnie dotyka mojego młodego ciała. Przedtem byłam tylko z moim byłym chłopakiem i zszokowało mnie, że nawet coś tak prostego jak dotknięcie przez starszego mężczyznę zaczynało mnie podniecać. Pochyliłam się mocno do przodu, kładąc ciężar mojej prawej piersi na jego ręce. Pióro wysunęło się z jego dłoni, a jego palce leżały uwięzione pomiędzy moimi cyckami a zeszytem. Moje serce próbowało wyskoczyć z klatki piersiowej. Nigdy nie zrobiłam nic tak szalonego. Nigdy nawet nie przyszłoby mi na myśl, że wykonam taki ruch w kierunku nauczyciela, który był 25 lat starszy ode mnie. Jego ręka ruszyła się, dłoń odwróciła się do góry i złapała za moją pierś. Delikatnie westchnęłam. Jego wielka, tłusta ręka zaczęła równomiernie masować moją pierś, powoli ją pompując. Odetchnęłam, gdy jego druga ręka dołączyła do zabawy. Usiadłam na krześle, a mój nauczyciel matematyki stał za mną z rękami ugniatającymi moją zaokrągloną klatkę piersiową. Poczułam, jak jedno z jego owłosionych ramion wsuwa się pod sukienkę przez ogromny dekolt. Jęknęłam, gdy ścisnął mój sutek między grubymi palcami.

 Jego kutas stawał się coraz twardszy z każdym kolejnym ruchem. Przechyliłam głowę do tyłu i jęknęłam, gdy jego druga ręka dołączyła do zabawy. Z moimi dużymi piersiami w swojej starzejącej się ręce, przyciął oba sutki i pociągnął za nie mocno. Zrobiły się gorące z bólu, gdy elektryzująca przyjemność ogarnęła moje ciało. Moje dłonie powędrowały w górę do piersi, pojękując chwytałam jego dłonie, które ściskały moje piersi. Grube ręce odsunęły się, pozostawiając bolące i sztywne piersi. Odwracam się do niego z oczami pełnymi rozkoszy. Dłonie nagle zaczęły mnie dotykać, podnosząc mnie z krzesła ku sobie. Stałam z nim twarzą w twarz, z zasłoniętymi oczami, zaczerwionymi policzkami, rozchylonymi ustami i jedną z moich piersi wystającą z sukni jego żony. Złapał mnie za talię jedną ręką, a drugą garść mokrych włosów.

Agresywnie opuścił usta na moje. Jego śliski język przecisnął się między moimi pulchnymi, miękkimi ustami, wykorzystując moje zaskoczone westchnienie. Jego gruby zarost zsunął się na moją twarz, gdy wepchnął swój długi, śliski język głębiej w gardło. Ciepło gromadziło się między moimi drżącymi nogami, gdy jego brutalne usta pożerały moje. Gwałtowne dłonie obmacywały mój delikatny tyłek. Wciskałam moje ciało w jego pyzaty, stary brzuch piwny. Wielkie dłonie szybko pracowały nad sukienką jego żony, zrywając ją ze mnie. Jego ostre, głodne oczy pożerały mnie. Spojrzałam na niego oszołomiona, napalona i przestraszona. Pojawił się diabelski uśmiech na jego twarzy.

– Usiądź na biurku, dziecko.  

Szybko podeszłam do stołu i usiadłam z nogami zwisającymi po bokach. Podszedł do mnie, zdejmując przy tym koszulę i spodnie. Stał naprzeciwko stołu w swoich bokserach. Złapał mnie w pasie. Czułam jak jego gorący kutas pulsował przy mojej cipce. Odchyliłam głowę do tyłu i jęczałam. Jego usta opadły na moją szyję całując i gryząc. Przybliżyłam jego usta bliżej mojego głodnego ciała, nieświadomie w połowie głodna dotyku dużo starszego mężczyzny. Moje ciało stawało się coraz gorętsze.

– Taki miękki. Taki ciepły. Grzeszny.

– Pyszna. Taka młoda.

Jęczałam i poruszałam jego kutasem dopóki nie wziął do ust moich sutków. Chciałam go coraz bardziej. Jego usta ssały moje opuchnięte sutki jak dziecko głodne mleka. Moje bezsensowne jęki zamieniły się w ostry okrzyk przyjemności, gdy nagle mnie ugryzł. Przyjemność ogarnęła moje ciało. Zaczęłam go błagać o więcej i mocniejsze ruchy.

– Proszę!!!

Pociągnął mnie za nogi i usiadł twarzą w twarz z moją mokrą cipką. Zapomniałam, że nie miałem na sobie majtek, że zostały w jego pokoju. Uśmiechnął się do mnie zza moich nóg.

– Twoja wilgoć moczy mój stół.

Ugryzłam się, siedząc tam odsłonięta i drżąca.

– Zapomniałem, jak wygląda młoda cipka, a Ty wyglądasz na przemoczoną przez swoje słodkie soki.

Jego słowa przyprawiały mnie o dreszcze. Ciepło płynęło w moim ciele, próbując uciec przez pulsujące między nogami.

– Czego pragniesz dziecinki? – zapytał, klęcząc pomiędzy jej nogami.

– Dotknij mnie.

Pocałował mnie w udo. Jego język dotarł do delikatnej skóry. Drażnił moje ciało.

– Musisz poprosić.

– Dotknij moją cipkę.

– Widzę, że mała dziwka z Ciebie, która błaga o dotykanie cipki.

Wziął swój palec i delikatnie przejechał po mojej wilgoci. Pragnęłam tego. Łapiąc jego rękę, wepchnąłem jego gruby palec w moją kapiącą wilgoć. Wślizgnął się do środka bez żadnego wysiłku. Całe moje ciało drżało. Nagle przekręcił palec. Jęczałam, gdy moja cipka zacisnęła się wokół niego. Szybko wepchnął jeszcze dwa grube palce do środka. Krzyczałam z rozkoszy. Podniecenie sprawiło, że stałam się agresywna, gdy rżnął moją cipkę. Zostałam ukarana przez mężczyznę w wieku mojego taty. Ulotna myśl sprawiła, że krew mi się zagotowała, gdy zaczęłam szlochać bardziej.

– Spójrz na siebie. Patrz, jak Twoja chciwa dziura połyka moje palce. Minęło tyle czasu, odkąd rżnąłem taką cipkę.

Sapiąc z odchyloną głową, kołysałam w rytm jego ruchów. Jego ręce przemoknięte moimi sokami. Jęczałam. Moje oczy otworzyły się, gdy poczułam, że język pana rozrywa moją cipkę. Stymulowanie jej wprowadziło mnie w szał gorącego pożądania. Podniosłam głowę jęcząc i płacząc.

Przeraziłam się, gdy zobaczyłam sąsiada stojącego obok, patrzącego na kutasa w mojej cipce. To jego widziałam, gdy wchodził do swojego domu w deszczu. Dokładnie widział moje rozłożone nogi i starszego mężczyznę o co najmniej dwie dekady. Tego faceta z żoną i dziećmi, który czcił mnie między nogami. I błagałam o więcej. Zauważyłam, że sąsiad miał rękę na swoim grubym kutasie, który zaczynał wypuszczać pierwsze soki. Ogień w moich żyłach spłonął wraz z podnieceniem. Ten facet doszedł oglądając mojego starszego nauczyciela jedzącego moją nastoletnią cipkę. Z głośnym jękiem, doszłam z palcami i ustami mojego nauczyciela, bawiącego się ze mną. Profesor wstał, wylizując moje soki ze swoich szerokich palców. Zdjął bieliznę i ustawił swojego kutasa przy moim oczekującym wejściu.

– Poczekaj.

– Połóż się na tym biurku. Chcę Cię dojechać.

Profesor uśmiechnął się, gdy położył się na biurku, a ja się nad nim czołgałam. Zapewniłam go, że nie potrzebuje prezerwatywy, bo miałam dni niepłodne. Zgodził się. Zbyt świadomy obserwowania przez sąsiada, wspięłam się na mężczyznę i powoli pocierałam głowę jego tłustego kutasa w mojej cipce. Wślizgnęła się główka kutasa do środka. Profesor jęknął i ustąpił mi, trzymając ręce na mojej pięści. Powoli, ale pewnie, centymetr po centymetrze brałam kapiącego mokrego kutasa do środka. Nie mając czasu do stracenia, usiadłam na nim. Krzyk wyrwany z moich ust wypełnił pomieszczenie. Cały mój brzuch był pełny. Profesor zaczął kołysać biodrami, gdy dyszałam mu na kolanach. Jego duże dłonie zaczęły masować moje ciało, by mnie dalej odprężyć. Po chwili zaczęłam odbijać się w górę i w dół, budując tempo i rytm w miarę jak dochodziłam. Jego biodra poruszały się w górę, gdy zaczęłam go ujeżdżać.

Rzuciłam okiem za okno i zauważyłam, że sąsiad przyspieszył. Profesor brał mnie w różnych pozycjach na biurku. Pozwolił mi się ujeżdżać, potem przewrócił mnie i nadal ruchał w stylu misjonarskim. Ciągle zanurzał we mnie swojego grubego kutasa. Szeptał mi do ucha, jaką byłam dobrą dziewczynką. Moja młoda cipka była o wiele smaczniejsza i bardziej mokra niż jej żony. Było ciaśniej w przeciwieństwie do jego żony, która rozluźniła się po porodzie. Chwalił moje młodzieńcze krągłości, a mnie brał od tyłu, na czworakach, na pieska. Wlał we mnie gęsty gorący płyn, wypełniając moje wnętrza spermą. Ciepło wypełniło mój brzuch, kiedy on ciągle pompował mnie. Sięgnął w dół i zaczął szczypać moją łechtaczkę przy każdym swoim pchnięciu. Wkrótce doszłam po raz drugi tej nocy. Leżałam tam wyczerpana, mój mózg próbował ocenić sytuację. Spojrzałam za okno, by znaleźć sąsiada, który czyści się chusteczką. Uśmiechnęłam się. Zadowoliłam dzisiaj dwóch mężczyzn.

Mój były chłopak był pierwszym człowiekiem, z którym byłam i pieprzył mnie tylko dwa razy. Ledwie i nigdy nie było tak intensywnie jak tym razem. Dzwonek telefonu nagle sprawił, że wróciłam na ziemię. To był mój telefon. Zaczęłam się bać, przerażony zegarem, który pokazywał, że jest 21:00. Godzinę później niż powinnam być w domu! To była moja mama. Odebrałem telefon, próbując wymyślić wiarygodną wymówkę. Wyglądała na złą. Nagle telefon został wyrwany z moich rąk. Profesor rozmawiał z moją mamą.

– Dobry wieczór pani. Tak, tak, córka nadal jest w moim domu. Na zewnątrz jest burza, ona i trzech moich innych studentów utknęło w moim domu. Ale proszę się nie martwić, moja żona jest bardziej niż szczęśliwa, że może dla nich gotować i pozwolić im zostać na noc. Moje bliźnięta są podekscytowane, że będą miały więcej przyjaciół do zabawy na noc. Mam nadzieję, że nie jest pani zła. To naprawdę niemożliwe, żeby ktokolwiek wyszedł w tej burzy.

Przeszły po mnie dreszcze. Jego palec zaczął mnie penetrować, gdy znalazł się w cipce. Moje wnętrzności znów zaczęły się nagrzewać.

– Tak, oczywiście. Ma ze mną zajęcia jutro po szkole, więc jutro wieczorem wróci do domu, cała i zdrowa.

Moje oczy otworzyły się szeroko na jego słowa. Nie było jutro szkoły. Planował mnie rżnąć do jutra wieczorem. Moje wnętrze krzyczało z niedowierzania i szczęścia.

– Dobranoc pani.

Zakończył rozmowę, gdy spojrzał mi w oczy i włożył palec do ust. Palec z obiema zmieszanymi kumulacjami. Wskoczyłam na jego kolana, atakując jego usta, podczas gdy prowadziłam jego nieporęczne, szorstkie ręce w kierunku moich czerwonych piersi. Przez resztę nocy, która nas czekała, nie wyobrażałam sobie tak upojnej nocy. Ale to historia na inny raz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *