Mmmm, chcę zajść w ciążę, kochanie.

Wiem, że jesteś tylko moją małą księżniczką, ale chcę tak mocno wyruchać tę ciasną małą cipkę. Chcę przygwoździć twoje małe ciało i walić cię tak mocno, jak tylko potrafię. Chcę wbić mojego grubego kutasa głęboko w twoją ciasną małą cipkę.

Och kurwa.

I wiesz, że nie możesz nic zrobić, żeby to powstrzymać, jeśli cię pieprzę, chcę cię pieprzyć tak bardzo kochanie i wiem, że będziesz krzyczeć tak głośno dla mnie, krzycząc tak głośno, bo ten kutas jest taki wielki w tobie. Rozciągam twoją cipkę otwartą i nawet jeśli będziesz krzyczeć z bólu mówiąc “tatusiu muszę przestać”.

Ta cipka będzie dla mnie kapać soczkami.

Jesteś tak cholernie mokra dla tatusia bo kochasz kiedy tata cię pieprzy i kiedy jestem na tobie, wbijam w ciebie tego kutasa tak mocno, jak potrafię, usłyszysz mnie jęk, usłyszysz, jak mówię ci sprośne rzeczy, usłyszysz, jak mówię ci, że jesteś małą, brudną dziwką, usłyszysz, jak bardzo kocham twoją ciasną, małą cipkę i jak jest owinięta wokół dużego kutasa tatusia.

O tak.

Usłyszysz, jak się pochylam i szepnij ci do ucha, że ​​chcę cię zapłodnić, że chcę wejść głęboko w twoją ciasną małą cipkę tak głęboko i włożyć kochanie w Ciebie.

Kurwa, kurwa!

Chcę wejść w ciebie tak bardzo kochanie. To wszystko, co tatuś kiedykolwiek chce ci zrobić, a ty tego chcesz, czyż nie jest to prawda, księżniczko?

Chcesz tego? czy chcesz, żeby tatuś Cię zapłodnił? Chcesz, żeby tatuś strzelił głęboko w twoją małą cipkę? Chcę usłyszeć, jak krzyczysz do tatusia, żeby włożył w ciebie dziecko, podczas gdy ty krzyczysz jęcząc, wiesz, że to zawsze doprowadza mnie do szaleństwa.

Muszę usłyszeć, jak to mówisz Chcę usłyszeć moją córeczkę, jak błaga.

Kurwa.

Zaraz dojdę w tobie kochanie.

Tatuś cię zapłodni.

O kurwa.

Tak błagaj o kutasa tatusia błagaj o spermę tatusia.

O tak, tak.

Jesteś taką dobrą małą dziewczynką, sprawiasz że mój kutas czuje się tak cholernie dobrze w tobie, kochanie.

Dojdę dla ciebie. Chcę tak mocno dojść, a Ty masz brudną małą cipkę. Kurwa tak, Twoja cipka. Oh kochanie. Dochodzę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *