– Cześć Karol – powiedziała mała blondyneczka, patrząc w jego kierunku, wyginając plecy w łuk, zmuszając swoje małe cycki do wsunięcia do przodu pod maleńkimi trójkątami czarnego materiału, które zakrywały jej brodawki, ale niewiele zrobiły, aby ukryć jędrne kopce jej świeżo rozwiniętej piersi. – Nie patrz teraz na mój tyłek – powiedziała z uśmieszkiem, gdy tańczyła przed jego przyczepą, a jej malutkie, jędrne pośladki były przecięte przez maleńkie stringi, które trzymały kolejny mały trójkąt materiału nad jej małym kopcem z przodu. Dziewczyna była drobna i gorąca, prawdopodobnie ważyła mniej niż 50 kg, a jej brązowe pośladkilśniły od lekkiej warstwy olejku do opalania, który wtarła przed wyjściem na basen.

– On na ciebie nie patrzy, dziewczyno – warknęła jej przyjaciółka w swoim pozornym dialekcie, wyższa krótkowłosa ruda, która była chuda i szczupła, z długim, jędrnym brzuchem i jędrnymi cyckami.

– On patrzy na nie – powiedziała, wyginając plecy w łuk, a spiczaste cycki lekko podskakiwały, gdy zatrzymywała się, by obrócić się trochę w stronę Karola. Dziewczyna miała krótko przycięte włosy z grzywką opadającą na oczy i była ufarbowana na seksowny mahoniowy czerwony kolor. Nosiła niski dół od bikini- również limonkowy zielony – który przejeżdżał przez jej biodra. Karol podziwiał limonkowy mostek bikini, gdy odwróciła się w jego kierunku.

– Wpadnijcie, jeśli będziecie spragnione na basenie, dziewczyny. Mam tu dla was zimne napoje, kiedy tylko zechcecie.

– Cóż, może teraz przystaniemy – powiedziała blondyneczka, odwracając się do Karola i rzucając wyzwanie swojej przyjaciółce, żeby poszła za nią. I zrobiła to, obie dziewczyny podeszły do przyczepy Karola, stojące przed nim, pokazujące swoje cycki i przechylające biodra na bok, aby lepiej pokazać kopce cipki pod ciasnym materiałem ich maleńkich spodni.

– Więc po prostu wejdźcie do środka, a ja zaopiekuję się wami obiema – powiedział Karol z uśmiechem, gdy lekko poklepał blondynkę w jeden z jej jędrnych pośladków i poprowadził ją przez frontowe drzwi.

– Wow, co za zboczeniec – powiedziała brunetka z chichotem , gdy szła za blondynką i Karol położył jedną dłoń na jej ramieniu, a drugą na jej klatce piersiowej, tuż pod jej cyckiem. Ale nie starała się unikać jego dotyku i weszła do chłodzonego pokoju.

Gdy tylko weszli, Karol przedstawił się i zapytał dziewczyny o ich imiona. „- Nie chcę, żebyśmy byli obcymi dla siebie – powiedział z uśmiechem, gdy jego oczy spojrzały na piersi.

– Jestem Kasia – powiedziała blondynka, wyciągając małą dłoń, żeby uścisnąć Karola, – a to moja przyjaciółka, Ola. Ola odchyliła się do tyłu, wygięła plecy w łuk, aby praktycznie wepchnąć cycki do twarzy Karola, i przytrzymała go za rękę, więc Karol musiał się pochylić prosto do jej klatki piersiowej, żeby ją ująć. Chętnie pochylił się i dmuchnął gorącym oddechem na jej spektakularne cycki, delikatnie trzymając ją za rękę…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *