Kiedy wsiedliśmy do taksówki, byłam bardzo świadoma tego, że rąbek mojej obcisłej sukienki podjeżdżał mi po nogach tuż poniżej pośladków. Pod pozorem pomocy przy wejściu, położył rękę na moim biodrze, żeby mnie uspokoić. Poczułam, jak muska krzywiznę mojego pośladka i jakoś przypadkowo jego długie palce dotknęły zbyt wąskiego krocza moich majtek. Do tego czasu byłam mokra i nie było mowy, żeby nie poczuł wilgoci, która przedostała się przez cienką satynową tkaninę, tworząc mokrą plamę. Majtki były całkowicie niewystarczające w powstrzymywaniu wilgoci, a dotykanie palcami materiału i ocieranie się o nagie, nabrzmiałe ciało było gorące i irytujące. Czułam się drapieżna i ledwo mogłam się opanować, ale posłuchałam jego wskazówki, gdy mówił mi dobranoc w holu hotelu, żeby sprawdzić jego wiadomości w hotelowym biurku. Byłabym znowu tylko ja i mój orgazm, spędzając trochę czasu.

Ku mojemu zaskoczeniu zadzwonił później tej nocy.

“Obudziłem cię?”

„Nie, nie mogłam spać, trochę pracowałam”.

– Byłaś dziś taka gorąca, dokuczając mi bezlitośnie.

“Drażniłam cię?” Zaprzeczyłam. – Nie zrobiłem czegoś takiego. A co z tobą?

– Nie okłamuj mnie, Moniko. Czas odwzajemnić przysługę. Rozłóż nogi i sięgnij w dół między nimi. Pozwól, aby twoje palce dotarły do ​​połączenia między udami i powiedz mi, co tam znajdujesz.

Prawie zamknęłam oczy, gdy dotarłam do wciąż wilgotnego krocza. “Moje majtki, jak się okazuje.”

– Opowiedz mi o nich. Wcześniej były dość mokre.

– Wciąż takie są, Jacku. Czuję, że twoje palce nie pomogły.

– Zasłużyłaś na to, ocierając się o mnie w ten sposób, kobieto – powiedział. “Głaszczę swój trzon. Nie mogę go nie walić, jest teraz tak cholernie twardy, gdy myślę o tobie. Wciśnij materiał swoich majtek między wargi cipki, kochanie. Popchnij trochę materiał, przesuń go wzdłuż tych mokrych, mokrych ust. Powiedz mi, jakie to uczucie! ”

„Tkanina jest bardzo śliska, całkowicie przemoczona. Krok jest bardzo wąski i obszyty koronką, a koronka trochę mnie łaskocze i nie robi nic, żeby zatrzymać sok. Moje wnętrza ud są nim umazane.”

„Wiem – czułem, że ten materiał jest cienki jak szept wiatru. Równie dobrze możesz nie nosić majtek, ale są bardzo gorące. Odsuń teraz materiał, Moniko. Zanurz palce w swoim… jak nazwać to miejsce między twoimi udami?”

Przerwałam trochę, zanim odpowiedziałam, ciesząc się, że poprawiłam nastrój. „Moja cipa, Jacek. Moja cipka. Jak głęboko powinnam włożyć palce?”

Słyszałam, jak wciągnął powietrze…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *