‘Światło słoneczne wpadające przez częściowo zasłonięte zasłony obudziło Asię. Obstawiała, że było około 7:00 rano. To palce Jarka a ją obudziły. Delikatnie głaskały jej cipkę. Tak jak kilka godzin wcześniej, teraz pobudzał ją do seksu po raz kolejny. Zerżnął ją już trzy razy. 

Pierwsze dwa w krótkim odstępie czasu. Za pierwszym razem, gdy ją pieprzył, doszedł dosyć szybko. Wiedziała, że to było spowodowane ogromnym podnieceniem. Często tak się działo za pierwszym razem. Ale nie była rozczarowana. Osiągnęła już kilka orgazmów. Pierwszy od razu jak tylko wszedł w nią. Doszła, gdy rozciągnął jej bardzo ciasną pochwę. Doszła również wtedy, gdy po raz pierwszy poczuła, że jego nasienie znajduje się w niej. Było coś podniecającego w czarnym człowieku, który wypełnia jej łono. 

Nawet nie wycofał się z niej za pierwszym razem. Pozostawał twardy, głęboko w niej przez krótki czas, zanim znów zaczął ją pieprzyć. Równie szybko doszła za drugim razem. Jego ręce sięgały pod jej pośladki i mocno ją do niego ciągnęły. 

– Kocham Cię pieprzyć – powiedział. 

Asia płakała, gdy osiągnęła kolejny orgazm. Drugim razem wytrzymał znacznie dłużej.

Potem pocałowali się, przytulali i usnęli w swoich ramionach. Obudziła się zaraz po tym jak poczuła jego kutasa naciskającego na jego cipkę. Leżała na boku, a on wciskał się w nią. Przyciągnął jej nogę do klatki piersiowej i lekko podniósł drugą, aby zapewnić sobie lepszy dostęp. Jęknęła delikatnie, gdy jego wypukłość weszła w nią. Robił to dla własnej przyjemności. To było prawie tak, jakby jej ciało było dla niego jedyną przyjemnością. Lubiła to. Szczypał jej sutki i masował ją, jak się pieprzyli. Orgazm po orgazmie, a potem poczuła jak jego sperma wypełniła ją po raz kolejny.

Jarek  przygotowywał ją na kolejne pieprzenie. W pokoju było już jasno. Leżała na plecach, a on doprowadzał ją do gotowości do seksu. Spodziewała się, że wejdzie w nią, ale tego nie zrobił. Miał coś innego na myśli. Kiedy zaczął obracać ją na brzuch i podnosić biodra, szybko zorientowała się, że będzie brał ją na pieska. Uwielbiała to.

Szybko wszedł w nią od tyłu, chwycił mocno za biodra i zaczął zadawać jej mocne pchnięcia. Od czasu do czasu sięgał po garść jej włosów i ciągnął za nie. Kilka razy została spoliczkowana. Jednak największą przyjemnością dla niej były słowa, których używał. Podobało jej się, gdy nazywał ją dziwką. Szczytowała Zanim skończył z nią, była wyczerpana, a gdy pociągnęła ją za kołdrę, zasnęła, gdy jego nasienie zaczęło z niej tryskać. 

Obudziła się trzy godziny później. Znów ją dotykał. Czuł niedosyt, ale ona była obolała.  Nigdy nie bolała ją cipka po seksie, ale tym razem tak. Pamiętała, że nigdy nie została zerżnięta przez nikogo tak dużego jak Jarek, ani tak często w tak krótkim czasie. Wyczuł jej powściągliwość i zapytał, czy coś jest nie tak. Opowiedziała mu wszystko, a on szczerze przeprosił. Pocałowała go czule i powiedziała, że jest w porządku.

– Nigdy nie miałam tak wielkiego i męskiego jak Ty – wyjaśniła, jak wzięła jego twardość do ręki.

Znowu był twardy, a ona przeniosła się w dół łóżka pod kołdrę i wzięła go do ust. Jęczał, gdy jej usta zawijały się wokół jego kutasa. Mogła wypróbować swoje umiejętności oraz smak jego soków. Szybko wpadła w rytm ssania go i masturbacji w tym samym czasie. Głośne jęki i drgawki ciała pokazywały jej, że był gotowy do szczytowania, a ona przygotowała się do zmieszczenia jego nasienia w  ustach. Nigdy wcześniej nie połykała, ale tym razem to zrobiła. Wyssała z niego wszystko. Znowu wspięła się na górę łóżka z pod kołdry i pocałowała go.

– Kocham Twój gust – powiedziała mu.

Zauważyła, że wydaje się być zajęty i patrzy na drzwi do sypialni. Asia odwróciła się i zobaczyła Marka stojącego tam. Jego usta były otworzone, a w spodniach pojawiło się wybrzuszenie.

– Ja. . . . ja. . . chciałem tylko zapytać, czy chcesz filiżankę herbaty.

Asia uśmiechnęła się do niego.

– Proszę – powiedziała mu, zanim zajrzała do Jarka.

– To samo dla mnie.

– Dwie herbaty proszę.

Jarek  powiedział po tym, jak Marek zamknął za sobą drzwi:

– Myślę, że bolało go, gdy widział Cię pod kołdrą.

– Nie słyszałam drzwi. Jak długo się przyglądał?

– Kilka minut.

– Miał ciężki okres czasu.

Jarek  ją przytulił.

– Zawsze tak się dzieje, gdy widzą, że ich żona podoba się innemu mężczyźnie.

– A Ty?

Jarek  uśmiechnął się.

– Muszę przyznać, że dostaję dodatkowe bodźce. Pieprzyć przed nim jego żonę jako pewien dreszczyk emocji.

Asia pocałowała go, a potem wstała z łóżka i poszła do łazienki. Kilka minut później Jarek  dołączył do niej pod prysznicem. Suszyli się w sypialni, kiedy Marek wrócił z tacą na herbatę. Asia widziała, że wygląda na trochę roztrzęsionego, gdy położył tacę na toaletce.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *