Siedzieli w trójkę przy stole. Wszyscy właśnie skończyli pracę i, jak to zwykle robili, umówili się na typowo męskie spotkanie przy piwie. Jak zwykle najstarszy z nich opowiadał o swoim najnowszym podboju. Marek często umawiał się z różnymi kobietami, przeważnie na jedną noc.

Nie szukał nigdy czegoś bardziej poważnego niż przygodnego seksu, którym mógł się pochwalić kolegom. Adrian z kolei był jeszcze prawiczkiem. Oczywiście nie mógł się do tego przyznać w towarzystwie, gdzie co chwila ktoś się chwalił udaną nocą.

Po prostu nie mógł. Często musiał wymyślać coś na poczekaniu i mimo, że brzmiało to dosyć niezgrabnie, to jak na razie nikt niczego nie podejrzewał.

– I słuchaj…miała ogromne piersi, którymi zaczęła masować mojego penisa…  – powiedział Marek, przykuwając jego uwagę. W miarę jak kontynuował opowieść Adrian czuł, że jego członek napiera coraz bardziej na rozporek.

W historii Marek nie szczędził szczegółów, a wyobraźnia prawiczka działała bardzo dobrze w tamtym momencie. Poczuł, że nie wytrzyma dłużej. Poszedł do łazienki opłukać twarz zimną wodą. Spojrzał w lustro i zauważył, że jest cały czerwony, a jego oddech jest ciężki. Rozejrzał się wokoło niepewnie.

W toalecie było pusto i brudno, jak to zwykle bywa w publicznych miejscach. Wszedł do jednej z kabin i zamknął się. Ściany były pełne rozmaitych podpisów pijanych  nastolatków oraz rysunków, najczęściej przedstawionych organy rozrodcze.

Adrian klnął na siebie w myślach, jednak zamknął oczy i otworzył rozporek. Chwycił swojego penisa w dłoń i zaczął zataczać kółka wokół główki członka. W jego wyobraźni klęczała przed nim naga kobieta z ogromnymi piersiami, które poruszały się delikatnie obijając się o siebie za każdym razem jak lekko się poruszyła.

Trzymała dłoń na jego penisie i powoli zaczęła nią poruszać w górę i w dół. Mężczyzna zaczął odczuwać przyjemność. Kobieta po dłuższej chwili pocałowała go w sam czubek, a następnie włożyła głęboko do ust. Adrian chwycił ją mocno za włosy i nakierowywał.

Słyszał jak dławi się jego penisem, jednak wsadzał go coraz głębiej. W końcu ją puścił. Usiadł na toalecie, a ona na nim okrakiem. Pocałował ją mocno, wpychając do środka język. Jedną ręką chwycił ją za pierś oraz ścisnął.

Wydała z siebie jęk, który podniecił go jeszcze bardziej. Wszedł w nią gwałtownie i od razu zaczął energicznie poruszać biodrami. Jej piersi podskakiwały za każdym razem, obijając się od siebie, wydając dźwięk zbliżony do klaskania.

Po toalecie roznosił się donośny jęk oraz jego sapanie. Przyśpieszał i wchodził coraz głębiej. W końcu poczuł, że jest bardzo blisko i wykonał ostatnie pchnięcie, po czym spuścił się w jej wnętrzu, wydając głośne westchnięcie.

Otworzył oczy i siedział chwilę w bezruchu. Jego fantazja powoli się rozmywała, zostawiając go samego w toalecie. Nagle usłyszał otwierające się drzwi. W panice szybko zapiął spodnie oraz spuścił wodę w toalecie. Kiedy wrócił do kolegów wszyscy czekali na niego.

– No w końcu! Teraz kolej na Twoją historię Adi – powiedział lekko wstawiony kolega, podając mu piwo.

Tagi:

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *