– Cześć mamo!

– Cześć kochanie, jak się czujesz? – odpowiedziała, podchodząc i przytulając mnie. Nie mogłem już patrzeć na nią tak samo. Kiedyś widziałem w niej tylko moją piękną mamę, ale teraz widziałem w niej seksowną i perwersyjną kobietę, z którą chętnie sam bym się zabawił.

Poszła na górę, żeby się przebrać z ubrań służbowych. Naprawdę się denerwowałem, ciągle zadawałem sobie pytania typu: „co, jeśli ułożyłem stringi w niewłaściwej kolejności?” lub „czy torba była we właściwym miejscu?”. 20 minut później zeszła na dół z małym uśmieszkiem na twarzy, miała na sobie niebieskie dresy i białą bluzkę na ramiączkach. Zacząłem twardnieć, gdy zobaczyłem, że postanowiła nie zakładać stanika. Widziałem, jak jej ładne okrągłe sutki przebijają się przez jej koszulkę.

Kiedy weszła do kuchni, aby ugotować obiad, nie mogłem przestać patrzeć na jej dupę. Jej dresy przykleiły się do jej ładnego okrągłego tyłka, mogłem nawet zobaczyć zagniecenie, w którym znajduje się jej pęknięcie między pośladkami.

– Co chcesz na obiad, kochanie?

Chciałem jej mokrą cipkę na obiad, ale wiedziałem, że szanse na to nie były wyjątkowo duże. 

– Poproszę grillowany ser.

– Nie ma problemu, kotku.

Po kilku minutach przyszła z dwoma talerzami z grillowanymi serami i usiadła obok mnie na kanapie. Zjedliśmy razem obiad, oglądając telewizję.

– Byłeś wcześniej przypadkiem w moim pokoju?

– Nie. A dlaczego? – Zacząłem się denerwować. – A czemu pytasz? Coś się stało? 

– Nie, pytam bez powodu, tylko część mojego dywanu była mokra i zastanawiam się, co tam się mogło stać.

– Och – odpowiedziałem bezwiednie. Trochę mojej spermy musiało spaść i pobrudzić dywan. Skończyliśmy jeść grillowany ser, mama wstała i zabrała nasze talerze do zlewu. 

– Chcesz obejrzeć jakiś film?

– Jasne – odpowiedziałem. Wybrała komedię romantyczną i podeszła do odtwarzacza DVD, stanęła na czworakach i pochyliła się twarzą do odtwarzacza, dając mi niesamowity widok. Włożyła płytę do środka, obejrzała się do tyłu i spojrzała na mnie, potrząsnęła tyłkiem i zachichotała.

Wstała, podeszła do mnie i przytuliła się do mojego ciała. Jej ręka przesunęła się w dół, blisko mojego penisa, który był już twardy jak skała. Byliśmy mniej więcej w połowie filmu i jedyne, o czym mogłem myśleć, to twarde sutki mojej mamy na mojej klatce piersiowej. Nagle na ekranie pojawiła się scena seksu, a mój kutas zaczął wybrzuszać się przez koc. Szybko zrobiło się znów zabawnie w filmie, a moja mama roześmiała się i podniosła rękę z mojego uda, tylko po to, by położyć ją po chwili z powrotem na mojego kutasa. Zatrzymała się i spojrzała na mnie, ale moje oczy skupiły się na jej dłoni na moim kutasie.

Zacząłem robić się jeszcze twardszy i poczuła to, ale ku mojemu zdziwieniu nie poruszyła ręką. Znowu zaczęła oglądać film, a ja nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje. Po tym, jak wyszedłem z szoku, że moja własna matka trzyma mojego sztywnego kutasa, objąłem ją i złapałem za cycka. Był tak kształtny i jędrny. Mama nie zareagowała, zupełnie mnie zignorowała, więc zacząłem go ściskać. Przesunęła się trochę, a ja zsunąłem rękę w dół z jej piersi do jej cipki. Wciąż oglądając film, włożyła rękę pod koc i delikatnie chwyciła mojego kutasa. Zastanawiałem się, dlaczego nie zaczyna ruszać ręką. Podniosłem rękę i włożyłem ją pod materiał jej spodni dresowych. Drgnęła i szybko wzięła rękę z mojego penisa i wyciągnęła moją rękę ze swoich dresów. 

– To jest złe – wykrzyknęła.

– Mamo…

– Tak?

– Co jest w tym takiego złego? No nie przesadzaj.

Wyraz zdziwienia pojawił się na jej twarzy.

– Cóż… to… to jest po prostu złe. – Wydawała się być stanowcza. Wiedziałem, że muszę szybko ją odzyskać.

– Mamo, nikt nie musi wiedzieć – szepnąłem i położyłem z powrotem na niej dłoń i potarłem jej cipkę przez jej dresy.

– Co… co ty wyprawiasz? Mmm… – powiedziała łagodniejszym tonem i jęk wyrwał się z jej ust. Włożyłem rękę pod jej majtki i zacząłem pocierać jej cipkę bezpośrednio moimi palcami.

– Och… mamo, jesteś taka mokra! 

Odchyliła głowę do tyłu i zamknęła oczy. 

– Mmmm… mmm… włóż we mnie… swoje palce… Och, kochanie! – Położyła dłoń na moim kutasie i zaczęła pocierać go w górę i w dół. – Masz takiego dużego, och kochanie… mmmm… 

Wyjąłem dłoń z jej spodni i polizałem palce, a następnie włożyłem ją z powrotem i wsunąłem dwa palce w jej mokrą cipkę. 

– Och… mój kochany… mmmm… tak, kochanie… och… – Mamo… zaraz… dojdę… – wysapałem, a mama przestała ruszać ręką. Moja ręka wyślizgnęła się, gdy mama sturlała się na ziemię. Włożyła mojego kutasa do ust. To było wspaniałe, była w tym tak dobra. Drugą ręką sięgnęła dookoła i zaczęła głaskać mój odbyt.