Prawdopodobnie zauważyliście wiele zdjęć erotycznych z Rosji na stronach internetowych. Jako nastolatek w Rosji byłem częścią tej sceny, ale niestety moja rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i musiałem zostawić za sobą niesamowitą okazję.

Mój udział w rosyjskim biznesie erotycznym nie był zaplanowany. Zaangażowany w to był ojciec przyjaciela i to dzięki niemu znalazłem pracę w niepełnym wymiarze godzin bez wynagrodzenia, ale z innymi dodatkami. A teraz posłuchajcie mojej historii.

Gdy miałem osiemnaście lat, przeprowadziliśmy się ze wsi do Moskwy. Nawiązałem nowe znajomości, ale życie w mieście było dla mnie trudne. W szkole poznałem Jurija, z którym miałem kilka zajęć, w tym wychowanie fizyczne. Właśnie w szatni, Yuri zauważył mojego fiuta. Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ponieważ w mojej starej szkole nie mieliśmy szatni, a chłopcy zawsze rozbierali się przed sobą.

Moskwa miała być miejscem, w którym mój wielki kutas miał zapewnić mi przyszłość.

W końcu Jurij zapytał mnie, czy mógłbym pomóc ojcu w pracy. Nie wiedząc jaka to praca, poprosiłem Jurija o wyjaśnienia. Powiedział mi, żebym spotkał się z nim w jego mieszkaniu tego samego dnia, a on wyjaśni mi wszystko. 

Mieszkanie Jurija było o wiele ładniejsze niż większość, które miałem okazję zobaczyć. Było większe i modniej wyposażone. Yuri i ja znaliśmy się na tyle dobrze, że gdy pojawił się w filmie dla dorosłych, nie byłem zaskoczony. Obejrzeliśmy go przez chwilę, a potem powiedział że jego ojciec wyprodukował to wideo. 

Uśmiechnąłem się i zapytałem, czy jest to praca, którą chciał mi zaproponować. Yuri skinął głową i powiedział: 

– Z twoim kutasem możesz być wielką pomocą w interesach.

Tego wieczora ojciec Jurija wrócił do domu i zostaliśmy przedstawieni sobie. Wiedział, że Yuri zaprosił mnie do udziału w filmie, więc uśmiechnął się i traktował mnie bardzo przyjaźnie. Jego firma ma nową koncepcję rynku wideo i chcą nowej twarzy do pomocy. Kogoś bardziej niewinnego i młodego.

Znalazł już rosyjskie żony potrzebujące gotówki. Zaoferował im bardzo duże pieniądze, jeśli pozwoliłyby się przelecieć przez młodego mężczyznę z ogromnym kutasem. Coś w rodzaju sceny MILF. Tak to nazywamy w Ameryce. 

W każdym filmie pojawi się inna kobieta, totalna amatorka, która wyraziła zgodę na filmowanie. Skrypty mogą się nieco różnić, ale każdy z nich koncentruje się na tym, jak żony po raz pierwszy robią takie rzeczy za pieniądze.

Pytacie czy zainteresowała mnie ta oferta? Żartujecie? Byłem mega podekscytowany słysząc o planie. Najpierw tata Jurija chciał dokładnie sprawdzić, czy mój kutas jest w dobrym stanie i nadaje się do jego celów. Dostaliśmy nowe wideo do obejrzenia i poprosił, żebym wyciągnął kutasa ze spodni i zaczął się nim bawić. Ważne było, aby wiedział, że wykonuję rozkazy, więc postąpiłem zgodnie z wytycznymi i dałem z siebie wszystko. Mocno poruszałem tymi 28 centymetrami, a po około 10 minutach doszedłem i wyrzuciłem z siebie strumień spermy, który rozprysnął się po ekranie telewizora. Tata Jurija. Kazał mi się zgłosić pod wskazany adres w następnym tygodniu.

Poszedłem w wyznaczone popołudnie, wszedłem do małej recepcji z biurkiem i krzesłami, a kobieta w średnim wieku wprowadziła mnie do innego dość dużego pokoju z ładną sofą i łóżkiem. Ściany były udrapowane materiałem, a na statywach ustawione zostały trzy kamery. 

Tata Jurij wszedł i uścisnął mi rękę. Za pół godziny przyjedzie pierwsza żona. Chciał mi opowiedzieć o tym filmie. Chcieli zachować amatorskie uczucie widza, więc nie dał mi zbyt wiele wskazówek. Ona przyjedzie, oni sfilmują jej rozbieranie się i nasze spotkanie. On stał za kamerą i w razie potrzeby udzielał wskazówek. 

Do kamer podeszło dwóch mężczyzn. Włączyli muzykę, otworzyli butelkę wina, a recepcjonista zabrał mnie do jednego z bocznych biur i kazała się rozebrać. Po prostu tam stała i patrzyła, jak to robię.

Pierwszy raz stałem nagi przed starszą kobietą, co sprawiło, że mój penis od razu reagował. Dała mi znak, żebym poszedł do łazienki, a kiedy już znalazłem się w środku, dotknęła mojego fiuta i włożyła go do umywalki, gdzie dokładnie go wyszorowała. 

Prawie doszedłem! Stwardniał w mgnieniu oka i chciał eksplodować, gdy poruszała nim w górę i w dół. Zatrzymała się, zanim sprawy zaszły zbyt daleko. Wypuściła go z rąk i podarowała mi szlafrok. Usłyszałem, jak otwierają się drzwi i zdałem sobie sprawę, że właśnie przyszła żona. Sekretarka kazała mi poczekać w biurze, a sama wyszła, by dołączyć do pozostałych. Po około piętnastu minutach wróciła i kazała mi wejść do studia.

 Na kanapie była moja „randka” i wyglądała całkiem ładnie jak na starszą kobietę. Mój kutas wciąż był gotowy, ale schowany pod szlafrokiem. Tata Jurija przedstawił mnie Mii i poinstruował, żebym usiadł obok niej. Wyglądała na zdenerwowaną i nie nawiązywała kontaktu wzrokowego ze mną, gdy się dosiadłem. 

Właśnie tego chciał reżyser – nerwowe spotkanie, które pokazało, że żona jest zmartwiona. Tata Jurija odezwał się spokojnym głosem: 

– Jest tu, żebyś na nią popatrzył. Czyż ona nie jest ładna? Nie chcesz, żeby się rozbierała? Spójrz na jej śliczną twarz. Jest cała Twoja, synu.

Byłem zszokowany jego bezpośredniością, ale zrobił się jeszcze odważniejszy.

– Założę się, że chce zobaczyć Twojego kutasa. Pokaż jej go. Wstań i zdejmij szlafrok. 

Zrobiłem zgodnie z jego poleceniem. Mój kutas zwisał w dół, ale był gruby i ociekał nitką spermy, która ciągnęła się w kierunku podłogi. 

Potem odezwał się do Mii: 

– Nie to Ci obiecaliśmy? Jesteś zadowolona z jego penisa?

Mia wpatrywała się prosto w mojego kutasa z otwartymi ustami. Celowo kołysałem biodrami, aby mój kutas poruszał się na boki. Mia wyglądała na zahipnotyzowaną.  patrzyła na prawdopodobnie największego penisa, jakiego kiedykolwiek widziała. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *