Nazywam się Michał i jestem biseksualny. Oto historia o tym, jak zostałem dziwką i obciągarą. 

Moja mama wielokrotnie przyłapała na tym jak waliłem sobie konia, ubrany w jej bieliznę. Za każdym razem wywracała tylko oczami i wychodziła z pokoju. Mój ojciec, który jest o wiele starszy od niej, miał atak serca i od trzech lat nie wstaje z łózka. Mama urodziła mnie w wieku 40 lat i bardzo dobrze się opiekowała zarówno nim jak i mną, oraz całym domem. Aktualnie ma 55 lat i nosi babcine okulary. Jest niska, ma ładne kształty i świetny tyłek na który wszyscy zwracają uwagę. Oprócz niego, ma również wielkie piersi które zawsze chcą uciec z biustonosza. 

Mama nie jeździ autem, więc polega na sąsiadach którzy podwożą ją w różne miejsca. To trójka braci, Jacek, Robert i Paweł, którzy też są po pięćdziesiątce, wspólnie mieszkają, i każdy z nich ma swoje auto. Mama jeździ na zakupy około trzy razy w tygodniu i zawsze któryś z nich jest chętny żeby jej pomóc. Mieszkają blisko nas, nad stawem na który czasami chodzę na ryby. 

Pewnej niedzieli poszedłem tam z kumplem Tomkiem. Kiedy zarzuciliśmy wędki, Tomek wyjął z plecaka gazetkę z porno i zaczęliśmy ją przeglądać. Kolega przeszedł na sam tył magazynu, gdzie ludzie wysyłali do opublikowania swoje własne zdjęcia. Wskazał na starszą panią obciągającą wielkiego kutasa i powiedział, że wygląda trochę jak moja mama. Miał rację, a w dodatku kobieta nosiła identyczne okulary. 

– To przecież jej tyłek! – powiedział Tomek.

Znowu miał rację- na to wyglądało. Nadal myślałem że to ktoś inny, dopóki nie zauważyłem małego wytatuowanego motylka którego mama miała na lewym ramieniu. To naprawdę dało mi do myślenia, ale nie przyznałem tego koledze. 

– Wróć do strony numer dwa, tam jest więcej jej zdjęć. – powiedział.

Tak było. Jedno ze zdjęć pokazywało głównie owłosione plecy kolesia który ją posuwał, a na drugim sperma wypływała z je bardzo owłosionej cipki. Wiedziałem że to była moja mama, ale nie miałem pojęcia kim był ten facet.

Kiedy spojrzałem spoza gazety, zauważyłem że szorty Tomka są wybrzuszone, i że właśnie pocierał przez nie swojego penisa. Generalnie chłopak był o rok starszy ode mnie ale chodziliśmy do tej samej klasy. Był atletycznie zbudowany i trochę wyższy niż ja. 

– Staje mi przez patrzenie na to. – powiedział, zdejmując gacie. 

Jego wielki penis wyskoczył z majtek i sterczał prosto do nieba. Podziwiałem go ukradkiem przez moment, kiedy zdejmował koszulkę przez głowę. 

Odrzucił ubrania na bok, wszedł do jeziora i zanurkował do wody. 

– Mam nadzieję że ta cholernie zimna woda mi pomoże. – krzyknął do mnie. 

Nie siedział w niej długo, ale jego członek nadal był na wpół twardy kiedy wyszedł na brzeg. Usiadł z powrotem obok mnie, na ubraniach, ale jego penis znowu zesztywniał. Chłopak rozejrzał się wokół i zaczął sobie walić. Wręczyłem mu magazyn i powiedziałem żeby się nie krępował. 

Odwrócił stronę i naszym oczom ukazało się zdjęcie na którym z cipki mamy wypływała sperma. Masując kutasa, powiedział:

– Mój Boże, uwielbiam stare dobre owłosione cipki. Widziałeś ją kiedykolwiek nago? 

– Nie. – odparłem. 

– Wyruchałbyś ją, gdyby ci pozwoliła? 

– Jasne że tak! – odpowiedziałem bez namysłu, śmiejąc się. 

Chłopak walił sobie jak szalony, a na jego dłoń spływało mnóstwo preejakulatu. Spojrzał na mnie badawczo i zapytał:

– Czy myślisz, że twoja mama chciałaby mi obciągnąć? 

Po chwili, zapewne dlatego że się na niego gapiłem w milczeniu, dodał:

– A ty, chciałbyś mi obciągnąć? 

Popatrzałem na niego z desperacją w oczach, a on odwzajemnił spojrzenie. Zabrał rękę z penisa, a ja natychmiast wziąłem do buzi ile tylko się dało. Tomek stęknął, złapał mnie za głowę i zaczął go we mnie wpychać w odpowiednim dla siebie tempie. Ssałem go i lizałem, a kiedy poczułem że członek wszedł mi do gardła, to rozbryznął w środku spermę. Pulsował we mnie przez długi czas, po czym chłopak wyciągną go na zewnątrz. Siedzieliśmy przez chwilę, ciężko oddychając i próbując dojść do siebie. 

– Muszę już wracać do domu. Do jutra. – powiedział po chwili Tomek. 

Poszedł sobie, a ja wyjąłem penisa ze spodni, zamknąłem oczy i zwaliłem sobie na myśl o obciąganiu jego pały. Do rzeczywistości przywrócił mnie męski głos, który powiedział:

– Chcesz possać jeszcze jednego? 

Otworzyłem oczy, spojrzałem w górę i zobaczyłem Jacka, jednego z braci-sąsiadów. 

Koleś był wielki, szeroki i owłosiony, oraz miał duży brzuch. Spod niego zwisał najgrubszy penis jakiego widziałem w całym swoim życiu. Miał z 25cm, ale był co najmniej tak szeroki jak puszka piwa, z wielką purpurową żołędzią. Jego jądra również były duże i owłosione, i zwisały nisko pod brzuchem. 

Usiadłem wyprostowany, a on podszedł do mnie i bez pytania oparł penisa o moje usta. Buzia otworzyła się jakby bez mojej kontroli, a wtedy słony kutas wepchnął mi się do środka, i zacząłem go lizać. Facet musiał robić małe przysiady, żeby we mnie wchodzić. Zaczął mówić o tym że moja buzia jest ciepła w środku, że ssanie pały dobrze mi idzie, i że zwykle ma bardzo dużo spermy kiedy dochodzi. Zapytał, czy wszystko połknę. Przytaknąłem, a on powiedział:

– To się przygotuj! 

Koleś przytrzymał moja głowę z zanurzonym w niej penisem, i zaczął pompować we mnie słoną, gorącą spermę. Było jej tak dużo, że wypłynęła kącikiem ust. Jacek sięgnął mi do gardła i lekko je pomasował, dzięki czemu pomógł mi ją przełknąć. Po ostatnim wystrzale, powiedział żebym się wstrzymał. Wycofał śliskiego penisa ze środka, wytarł mi go w twarz i powiedział:

– Pokaż mi, otwórz buzię. 

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *