– Czy mógłbyś podać moje wino, proszę?

– Jasne. Czy mam dolać… jeśli mogę to zrobić bez rozlewania na poduszkę?

– Dlaczego nie? To o wiele lepsze niż te okropne, bąbelkowe rzeczy, które piliśmy na przyjęciu. Co to jest?

„To właśnie my znawcy wina nazywamy„ czerwonym”.

– Dzięki, zanotuję to… Cieszę się, że zasugerowałeś nam ucieczkę.

– Czy nie martwiłaś się, że zwabię cię do mojego domku w lesie, zwabię cię do swojego łóżka i zrobię z tobą takie eskapady, na jakie tylko będę miał ochotę?

– Eskapady? Jesteś jakimś specjalizacją z języka polskiego?

„Nie, po prostu lubię między innymi słowa”.

“Jakie na przykład?”

– No cóż… dla przykładu seks.

„Seks dla przykładu nie brzmi zbyt interesująco. Wolę seks dla dwojga… lub więcej”.

“Wiesz co mam na myśli!”

“Czy nie wszyscy lubią seks?”

„Niektórzy bardziej niż inni, z mojego doświadczenia”.

– Chyba masz rację. W takim razie jestem „niektórym”, a nie „innym”, jak pewnie już się zorientowałeś, widząc, jak łatwo było mnie namówić na “eskapady”.

„Myślę, że to właśnie wtedy, gdy poprosiłaś mnie, żebym odpiął tył sukienki twojej druhny i ​​zasugerowałaś, żebyśmy zabrali ze sobą butelkę wina do łóżka, zacząłem coś podejrzewać. Jak kot, który ma nadzieję dostać mleko.”

“Fajnie … a czego więcej mógłby chcieć mężczyzna?”

– Cóż, posiadanie drugiej połówki nago to dobry początek.

„Wszystko w odpowiednim czasie. Najpierw porozmawiajmy więcej o tym, dlaczego lubimy seks”.

“OK, ty pierwsza.”

“Co chcesz wiedzieć?”

„Opowiedz mi o swoim pierwszym razie”.

„Seks dla przykładu czy w towarzystwie?”

“W towarzystwie.”

„Dobrze, pozwól mi sobie przypomnieć… Tak, to było wtedy, gdy moja ulubiona kuzynka Majka przyjechała do nas na lato. Obie właśnie skończyłyśmy liceum – nie śmiej się; późno do tego dojrzewałam! – i moi rodzice wysłali nas razem na biwak. Myślę, że chcieli, żebyśmy wyszły z domu na kilka dni, żeby dać im trochę spokoju. I założę się, że w tych okolicznościach nigdy nie wyobrażali sobie, że cokolwiek zrobimy. Żadna z nas nie mogła prowadzić, więc załadowaliśmy sprzęt kempingowy na rowery i pojechaliśmy około 10 km do parku narodowego, w którym znajdowały się bardzo odległe kempingi. Było późne popołudnie, kiedy rozbiliśmy nasz mały, dwuosobowy namiot nad strumieniem w drodze powrotnej do lasu i zdecydowałam się popływać. Będąc wtedy nieśmiałą, poszłam za krzak, żeby założyć bikini, ale kiedy wyszłam, była tam moja kuzynka, która stała nago i powiedziała: „Zwariowałaś? Nikt nas tutaj nie zobaczy”.

„Cóż, nigdy wcześniej nie widziałam prawdziwego nagiego człowieka na żywo, a przynajmniej nie odkąd się tym interesowałam. Widziałam oczywiście zdjęcia, ale prawdziwe, żywe ciało z krwi i kości, z bliska i osobiście? To mnie po prostu powaliło.

“Co zrobiłaś?”

– Chyba tylko stałam, gapiąc się i wyglądając głupio.

– A co ona zrobiła?

– Ach… Więc mój pierwszy raz był z dziewczyną. Jesteś zszokowany?

„Nie jestem zszokowany… Może zdziwiony. Zdecydowanie zaintrygowany i nie mogę się doczekać, by usłyszeć o niej więcej. Potrzebuję jednak kilku chwil, aby wyobrazić sobie całą historię, którą opowiadasz. Wyobrażałem sobie, że twój pierwszy raz musiał być z wysportowanym, osiemnastoletnim chłopakiem, a ty mi teraz mówisz mi, że to dziewczyna.”

– Powaliło Cię? Moi rodzice mogą być liberalni, ale nie są szaleni. Nigdy nie pozwoliliby mi wyjechać na kemping z chłopcem.

„Więc co stało się później? Nie, czekaj… Jakiego koloru były jej oczy?

– Wiesz, jesteś dziwnym mężczyzną. Wyobrażasz sobie nagą dziewczynę i chcesz poznać kolor jej oczu? Są brązowe, jak moje. Dlaczego chcesz wiedzieć?

„Cóż, jeśli znam jej kolor oczu, mogę odgadnąć kolor jej włosów i wyobrazić sobie, jak wyglądały jej włosy między nogami (co jest cudowne, nawiasem mówiąc)”.

– Było cudowne i nie mogłam oderwać od tego oczu. Były ciemne, kręcone i nie przycięte, a ja chciałam tylko schować twarz między jej nogami i wdychać zapach jej cipy. Ale potem odwróciła się i pobiegła w dół do strumienia i wskoczyła do środka z okrzykiem i potwornym pluskiem. Pomyślałam „Co do diabła?”, zerwałam swój kostium kąpielowy i pobiegłam za nią. Uczucie zimnej wody na moich sutkach i wargach mojej cipki było absolutnie fantastyczne; Pamiętam to do dziś. Mogłam zobaczyć nagie ciało Majki przez wodę, oczywiście niewyraźnie, z wyjątkiem sytuacji, gdy pływała na plecach, a jej piersi i cipka wystawały ponad wodę. Nigdy nie chciałam, żeby to się skończyło, nie tylko dlatego, że było tak cholernie dobre, ale także dlatego, że nie wiedziałam, co będzie dalej”.

“Co chciałaś, żeby się stało?”

„Byłam tak zdezorientowana. Nigdy wcześniej nie pociągała mnie dziewczyna – nie tak – ale chciałam tylko jej dotknąć, pocałować i poczuć na sobie jej ręce. W każdym razie wyszła z wody przede mną i obserwowałam mięśnie jej małego tyłka, kiedy wspinała się na brzeg i szła z powrotem w stronę namiotu. Byłam tak podekscytowana, że ledwo mogłam oddychać. Kiedy ją dogoniłam, leżała w słońcu na kocu, z ręcznikiem na biodrach. Zakryłam się własnym ręcznikiem i położyłam się obok niej. Uśmiechnęłyśmy się do siebie i poczułam, jak się rumienię, gdy zaczęła badać moje ciało. Nie było udawania – rażąco łaknęła mojej twarzy, szyję, ramiona, piersi, sutki i brzuch oczami, a potem po prostu zdjęła dwa ręczniki, które zakrywały nasze krocza i udawała, że to nie będzie seks. „Jesteś wspaniała”, powiedziała. „Mogę cię pocałować?” Pochyliła się nade mną, jej usta musnęły moje, kiedy jej pierś musnęła moje ramię, co wywołało falę uderzeniową przez moje ciało.

Poczułam, jak ciepły blask zaczyna narastać głęboko między moimi nogami, w przeciwieństwie do wszystkiego, co kiedykolwiek wcześniej tam czułam. Delikatnie wciągnęła moją dolną wargę między swoje, zanim włożyła czubek języka do moich ust. Nigdy wcześniej nie całowałam się ani nie byłam całowana w ten sposób i chciałam więcej. Sięgnęłam za jej głowę, wsuwając palce w jej gęste włosy i przyciągnęłam jej usta do moich. Nasze języki splotły się i eksplorowały. Kiedy delikatnie przygryzłam jej dolną wargę, jęknęła:

– Myślę, że jestem mokra, a co z tobą?

“Co masz na myśli?”

– W twojej pochwie, głuptasie.

„Nie wiem, ale to cudowne uczucie”.

“Czy kiedykolwiek…?”

“Co?”

– Wiesz… dotknęłaś się tam?

– Tylko za każdym razem, gdy sikam, głuptasie.

– To jest inne. Czy nigdy nie potarłaś łechtaczki?

“Tylko na moim siodełku rowerowym; myślę, że dlatego tak bardzo lubię jeździć… Nie śmiej się!”

– Cóż, uwierz mi, jest jeszcze lepiej z palcem. Sprawdź, czy jesteś mokra.

„Wow, tak! Nie wiedziałam, że to się stało”.

– To ułatwia sprawy, gdy mężczyzna wsuwa w ciebie swojego kutasa.

“Czy kiedykolwiek…?”

– Nie, jeszcze nie. Wszyscy chłopcy, których znam, są takimi dupkami. Ale lubię o tym myśleć, kiedy się masturbuję.

“Jak ty to robisz?”

“Pokażę ci, jeśli chcesz.”

„Najpierw pocałuj mnie jeszcze raz i potrzyj moje piersi, dobrze? To absolutne doskonałe uczucie… A teraz pokaż mi, co robisz”.

„Cóż, zwykle zaczynam od pocierania i szczypania moich sutków, co sprawia, że ​​stają się twarde i naprawdę mnie kręcą, ale jestem już daleko za tym etapem, więc przechodzę do głównego wydarzenia. Lubię przesuwać palcem między wnętrza ud z każdej strony mojej pochwy … w ten sposób … i pocieram boki łechtaczki … w ten sposób. Wtedy zwykle wsuwam czubek palca do pochwy … w ten sposób … i wsuwam i wyjmuję, wyobrażając sobie, że to twardy penis jakiegoś mężczyzny, który wsuwa się we mnie, powoli mnie ruchając. Teraz jestem naprawdę mokra – poczuj mnie.”

– Naprawdę? Na pewno nie masz nic przeciwko?

– Pamiętasz, to jest lekcja? Poza tym nie mogę się doczekać, żeby poczuć twoje palce między moimi nogami… No dalej.

– Majka, jesteś jeszcze bardziej mokra niż ja! Nie wiedziałam, że możesz się tak zmoczyć! I to jest cudownie.

“Nie przerywaj tego, co robisz.”

„Czy tak jest dobrze? Powiedz mi, co mam robić. Twoje wargi są takie miękkie i opuchnięte”.

– Wsuń we mnie palec, proszę. A potem wyciągnij go i pocieraj o moją łechtaczkę. Raz za razem… proszę.

“Majka…?”

“Co?”

– Czy mogłabyś… zrobić mi to też?

– Myślałam, że nigdy nie zapytasz. Przysuń swój tyłek trochę bliżej. Tak lepiej; teraz mogę do ciebie dotrzeć. Boże, z pewnością jesteś teraz wystarczająco mokra i spuchnięta. I miękka, śliska i ciasna.

– Maja, dlaczego nie jesteś tak ciasna jak ja, skoro obie nadal jesteśmy dziewicami?

– Teraz mnie zawstydzisz.

“Nie musisz mi mówić, jeśli nie chcesz.”

– Chcę ci wszystko powiedzieć, kotku. Pewnego dnia węszyłam – wiesz, po szkole, kiedy byłam sama w domu – i natknęłam się na wibrator mojej matki.

“I?”

„Wydawało się, że to zbyt dobra okazja, więc wypróbowałam go. Na początku nie mogłam go wykorzystać – był taki duży! – ale po chwili chyba trochę się poluzowałam i wślizgnął się we mnie”.

– Czy to nie bolało?

„Tylko na sekundę, ale wtedy byłam tak podniecona, że ​​prawie natychmiast doszłam. To nie był mój pierwszy orgazm, ale zdecydowanie najlepszy. Więc chyba odebrałam sobie dziewictwo”.

“Jeśli nadal będziesz to robić, myślę, że ja również dojdę.”

– Bardzo bym chciała. Chcę poczuć, jak twoja ciasna mała pochwa ściska mój palec.

„Ssij moje sutki, proszę! Och, to… to… to jest… Oooch!”

– Wow! Doszłaś, w porządku. Pozwól, że cię przytulę i pocałuję, podczas gdy ty opadniesz z powrotem na ziemię …

„Boże, to było absolutnie podkręcone, niesamowite! Myślę, że zaczynam rozumieć, o co tyle zamieszania”.

“Lepiej niż siodełko rowerowe?”

„Dużo, dużo lepiej! Kochałam każdą sekundę tego, co właśnie zrobiłyśmy. Czy możemy to powtórzyć… i wkrótce znów, proszę? I często?Myślałam, że umrę z podniecenia! Miałam ten obraz przebiegający przez moją głowę, przedstawiający długiego, twardego penisa, który rozciąga moje opuchnięte wargi, aby udać się tam, gdzie żaden mężczyzna nie był wcześniej. “

“Myślałam … Wiesz, co to z nas robi?”

“Lesbijki?”

– Lesbijki? Nie! Jesteśmy kuzynkami, które się całują!

– A potem robią trochę więcej- powiedziałam, uśmiechając się raczej z ulgą.

– Wow! To była niezła historia! Czy Maja też doszła?

„O tak! To było trochę później tego wieczoru, ale to już inna historia. Teraz muszę się wysikać. Mogę…?”

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *