Jej palce zaczynają mnie podnosić. Jej kciuk delikatnie naciska na moją łechtaczkę, poruszając się powoli w kółko. Drugą ręką pieści moje udo. Jęczę z zachwytu.

Jej kciuk przyspiesza.

– Dobrze się bawisz, Elu? – pyta Alex. Mogę tylko jęczeć w odpowiedzi.

Alex traktuje to jako zachętę do wsunięcia swoich palców wskazujących i środkowych w moją gorącą cipkę. Wślizgują się łatwo, a ona nie traci czasu na ich przenoszenie. Jej palce tańczą w mojej pochwie, dodała trzeciego, nawet nie wiem kiedy. Myślę, że moje jęki stają się coraz głośniejsze, dyszę i zbliżam się do orgazmu.

– Zamknij…- udaje mi się jęczeć.

Alex zastępuje kciuk językiem, co spycha mnie z krawędzi.

Moje ściany zaciskają się wokół palców Alex, które nadal się poruszają i uderzają w mój punkt G. Jej język wciąż chciwie dotyka mojego pąka, gdy gorąca sperma wypływa z mojej cipki.

– O Boże, Alex! … Tak! … O kurwa! … Tak! Tak! … Mmm … Aahh! Aleex!

Alex pomaga mi przetrwać orgazm i delikatnie wyprowadza mnie z tego poziomu przyjemności.

Jestem pokryta cienką warstwą potu, ale to nie powstrzymuje Alex przed całowaniem mnie w udo. Alex wyjmuje ze mnie palce i liże je do czysta, wciąż utrzymując kontakt wzrokowy. Następnie całuje mnie w usta i czuję cierpkość mojej spermy na jej języku.

Moje dłonie obejmują policzki Alex, kiedy się całujemy.

– Twoja kolej, Alex – mówię, mrugając.

Wciąż pod nią, całuję ją. Moje dłonie pieszczą jej tors i sięgam za jej plecy, aby zdjąć jej stanik. Jest to prosta, siateczkowa braletka, która na niej wygląda niesamowicie, ale niestety nie mogę całować jej piersi w ten sposób.

Odpinam ją i odrzucam na bok, po raz pierwszy podziwiając jej małe, jędrne piersi.

– Jesteś taka piękna – szepczę.

– Jestem stara i najwyraźniej nie tak piękna jak ty, Elu – odpowiada Alex.

– Hej, spójrz na mnie! – Siadam, unoszę jej podbródek i dziobię usta. – Patrzę na najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietę, jaką znam, i wszystko, na czym teraz mi zależy, to sprawienie, by czuła się dobrze. Teraz usiądź i zrelaksuj się, kochanie.

Siadam na niej okrakiem i całuję. Pocałunek pogłębia się pośpiesznie, gdy staram się przekazać całą pasję, jaką czuję. Rozstajemy się tylko po to, by złapać oddech.

Powoli i delikatnie całuję ciało Alex, aż stanę przed jej sterczącymi piersiami. Idealnie pasują do mojej dłoni, uświadamiam sobie, kiedy je biorę. Jedną zaczynam ugniatać, a drugą całuję. Ciche westchnienie wydobywa się z ust Alex. Patrzę w górę i widzę ją z zamkniętymi oczami, otwartymi ustami i rękami za głową.

Lekko gryzę jej sutek, a Alex wydaje cichy jęk.

Przełączam się na drugą pierś i zaciskam usta na jej piersi, wciągając ją do ust tak głęboko, jak tylko się da. Alex sapie, po czym tym razem jęczy głośniej. – Och, Elu…

W dalszym ciągu liżę i całuję jej klatkę piersiową, wszędzie, gdzie mogę położyć usta, i udaje mi się wyciągnąć kilka jęków od Alex.

Całuję w dół, aż dochodzę do paska jej bojówek.

– Czy mogę? – Pytam delikatnie.

Alex kiwa głową, a ja rozpinam jej spodnie. Teraz klęczę na ziemi, Alex siada na skraju kanapy. Podnosi swoje ciało, tylko na tyle, żebym zdjęła jej spodnie…

Kiedy to robię, zaczynam całować i lizać jej lewą nogę. Nie spieszę się z uwielbieniem jej miękkiej bladej skóry: najpierw jej kostkę, potem goleń, potem kolano (szybkie lizanie za kolanem kradnie chichot Alex), potem udo. Kiedy zbliżam się do jej gorącego rdzenia, widzę, jak Alex wije się i przechodzę do drugiej nogi.

Kiedy składam pierwszy pocałunek na jej prawej kostce, Alex wierci się i jęczy z irytacji. – Nie drażnij mnie, Ellie, proszę…

Uśmiecham się, ale nie spieszę się.

W końcu, kiedy docieram do jej krocza, Alex lekko rozwiera nogi, pozwalając mi uzyskać lepszy dostęp. Zapach jej skarbu jest odurzający i przyciąga moją twarz do niej. Trzymając jej wzrok, zdejmuję jej bieliznę (czarną kulotkę podszytą koronką) i przykładam ją do nosa.

Obie jęczymy w tym samym czasie, kiedy czuję zapach Alex.

Patrzę na nią jeszcze przez kilka sekund, ciesząc się intymnie widokiem seksownej kobiety. Zaciskam usta i wdycham delikatnie jej cipkę, sprawiając, że drży.

Moje własne ciało trzęsie się z pożądania, które czuję, jak narasta we mnie, zaledwie kilka minut po moim niesamowitym orgazmie.

Składam delikatny pocałunek na jej łechtaczce. Alex jęczy.

Całuję jej wargi sromowe. Alex jęczy.

Kilka sekund później i kilka okrążeń mojego języka, ona bezpośrednio jęczy i chrząka. Wiem, że dobrze się bawi, ponieważ jej jęki stają się coraz częstsze, a jej dłonie znalazły moją głowę i zaplątały się we włosach, przybliżając mnie do jej rdzenia.

Mój język przesuwa się powoli w górę i w dół jej szczeliny, naciskając głębiej z każdym pociągnięciem. Jestem odurzona jej smakiem. Jęczę, a wibracje mojego głosu powodują, że Alex też jęczy.

Mój język zaczyna się teraz poruszać szybciej. Moje ręce obejmują jej talię i chwytam jej tyłek. Uścisk Alex na moich włosach nasila się.

Zostawiam lewą rękę na jej pośladkach, prawa przesuwa się do przodu. Dwa palce wsuwają się głęboko w aksamitną mokrą cipkę Alex.

Mój język pracuje teraz szybciej na jej łechtaczce. Naciska trochę mocniej niż wcześniej i powoli nabiera tempa. Zerkam na Alex i widzę, jak odrzucona do tyłu głowa, ale jej ręce wciąż są splecione w moich włosach, przyciągając mnie do siebie.

Soki Alex płyną coraz łatwiej. Jej nogi zaczynają drżeć, kiedy podnosi się do orgazmu, a jej ściany zaciskają się wokół moich palców. Alex jęczy i uderza biodrami w moją twarz.

Nagle krzyczy, a strumień gorącego nektaru wypływa z jej cipki.

Czuję, że robię się mokra, kiedy masuję cipkę Alex, pomagając jej osiągnąć orgazm.

Kiedy jej ciało w końcu się rozluźnia, zdejmuję palce z niej i delikatnie oblizuję jej wargi sromowe, starając się ją oczyścić. Następnie zamykamy oczy i robię to, co ona: do czysta oblizuję palce. Alex jęczy z zachwytu.

Wstaję i siadam na niej okrakiem, całując ją w czoło. Czuję jej skórę bezpośrednio przy mojej i rozluźniam się w jej ramionach.

Alex wzdycha, zadowolona. Jej dłoń kojąco drapie mnie po głowie i składa miły pocałunek na mojej szyi.

– Łóżko? – Pytam.

– Mhmm – to krótka odpowiedź Alex.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *