Karolina wiedziała, co planowała przez cały czas, kiedy zaprosiła Mateusza i Zuzie na wino i gry. Niemniej jednak zaplanowała noc pod łagodnym przebraniem. Kiedy para pojawiła się u jej progu, zaprosiła ich do środka.

– Mogę wziąć wasze płaszcze?

– Jasne. Na dworze jest tak zimno.

Tak ciepło tutaj, pomyślała. Karolina upiekła pyszności, aby podzielić się z przyjaciółmi, a także kilka gier: Scrabble, Taboo i Twister.

– Chcecie zagrać?

Mateusz natychmiast odpowiedział, że nie lubi Scrabble, gry, w której ona była bardzo dobra. Po tym, jak wygrał z niemożliwym marginesem, Karolina zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby spowodować kłopoty. Ziewając i przeciągając, zapytała:

– A może coś, co sprawi, że krew zacznie płynąć? Twister zawsze sprawia, że ​​wszystko jest interesujące!

Przegrywając, Zuzia szybko skorzystała z okazji, by zmienić tempo. Mateusz, jednak niezbyt elastyczny, postanowił kręcić.

– Lewa stopa na niebieskie! Prawa stopa na żółte!

W tym momencie dziewczętom udało się dokładnie zaplątać. Wyczuwając możliwość żółtej prawej stopy, Karolina „przypadkowo” uderzyła w pierś Zuzi. Nieco zaskoczona Zuzia nie zwracała na to uwagi.

– Prawa ręka na zielone!

Karolina skorzystała z okazji, przesuwając prawą rękę wzdłuż wewnętrznego uda Zuzi w drodze do zielonego pola. Zuzia zachichotała, tym razem odpowiednio odnotowując akcję szczupłej brunetki. Truskawkowa blondynka postanowiła zabawić się przy następnej rozmowie:

– Prawa ręka na żółte!

Natychmiast poruszyła prawą ręką, aby pieścić piersi Karoliny w drodze, nawiązując kontakt wzrokowy. Widziała intencję jej działań w swoich zielonych oczach, płonących.

– Lewa stopa na niebieskie!

Tym razem Karolina wykonała prawdziwy ruch, przesuwając nogę między Zuzi nogami, umieszczając ją bliżej niższej dziewczyny. Prawą rękę z zielonego Karolina przesunęła prosto na jej nogę, nie poddając się tym razem. Wyczuwalne było, że gra nie jest już celem, Mateusz powiedział: lewa stopa na pomarańczowe, tylko po to, aby zobaczyć, co dziewczyny na podłodze zrobią. Zuzia uniosła usta do Karoliny, pieszcząc je własnym językiem. Wydała z siebie cichy jęk, zdając sobie sprawę, że to ona wygrała. Pochyliła się nad drugą dziewczyną, biegając palcami po łydce Zuzi, czując, jak drga pod jej dotykiem. Karolina szybko zdjęła koszulę, odsłaniając się jeszcze bardziej Zuzi. Jęknęła.

– Jesteś taka perfekcyjna – wyszeptała.

Nie można zapominać, że Mateusz ześlizgnął się z kanapy i zaczął masować ramiona wyższej dziewczyny. Karolina uśmiechnęła się, lekko zaskoczona dotykiem. Pozwoliła mu ściągnąć ją z Zuzi, dając jej czas na rozebranie się. Popchnął Karolinę na podłogę, przesuwając dłoń po jej wewnętrznym udzie, zauważając, że dziewczyna była już całkiem mokra. Zdjął resztę jej ubrania, a także swoje, gdy Zuzia wróciła, przesuwając dłońmi po plecach Mateusza.

– Daj jej to, czego pragnie – wymamrotała, poruszając palcami po swoim ciele.

Gdy po raz pierwszy ujrzała pełną sylwetkę blondynki, usta Karoliny delikatnie się otworzyły na widok urody tej drugiej dziewczyny. Chociaż niska, dziewczyna miała niewiarygodne krągłości, spiczaste miseczki, które prawie zdawały się na nią patrzeć. Zuzia odpowiedziała chciwie patrząc na drugą dziewczynę w górę i w dół, gdy Mateusz zaczął masować nawilżoną już łechtaczkę Karoliny, która poczuła dreszcz przechodzący przez jej ciało w powitalnym dotyku, uwalniając się w lepszej pozycji. Po krótkiej chwili Zuzia posunęła się do przodu i rozkazała jej podzielić się tą przyjemnością, osiedlając swoją słodko pachnącą mokrą cipkę bezpośrednio nad twarzą wyższej dziewczyny. Szybko i chętnie przyłączyła się do zabawy, owijając język wokół łechtaczki drugiej dziewczyny i pozwalając jej słodkim sokom wpaść do ust Karoliny. Zuzia jęczała i drżała pod dotykiem ust drugiej dziewczyny na swojej cipki. Aby nie być prześcigniętym, Mateusz rozgrzewał Karolinę, zmuszając obie dziewczyny do dreszczyku emocji w oczekiwaniu na pewien orgazm. Dzięki punktualnej pracy wszystkich trzech dziewcząt, które jednocześnie osiągnęły punkt kulminacyjny, rozprzestrzeniając wszędzie swoje soki i podniecenie. Mateusz szybko przewrócił dziewczyny dookoła, żeby Karolina mogła wyssać jego kutasa, gdy smakował Zuzie. Przyjemnie zaskoczona stwierdziła, że Mateusz był dość duży, jego kutas czekał tylko na wprowadzenie do akcji. Powoli drażniła usta nad jego głową, powodując, że jęczał wypowiadając jej imię.

– Mmmm, Karolina… takie utalentowane usta…

Wzięła kawałek jego kutasa do ust, drażniąc go swoim językiem, aż poczuł, że dłużej nie wytrzyma. Szybkim ruchem wszedł cały, gdy połknęła spermę kapiącą z jego penisa. W tym samym czasie Zuzia doznała kolejnego orgazmu. Ciężko pracując, aby to utrzymać, zaczęła spoglądała na przyjaciółkę, świetnie bawiącą się kutasem Mateusza. Zuzia zauważyła jak członek Mateusza się napina. Karolina też była tego świadoma i mocniej pociągnęła jego penisa, ssąc z całej siły. Aż nagle eksplodował, gdy Zuzia wydała stłumiony krzyk radości z orgazmu. Mateusz odwrócił ją i szybko wepchnął penisa w nią, gdy usta dziewczyn się ponownie spotkały. Po kilku szybkich pchnięciach, przeniósł się do wyższej brunetki, wypełniając jej gotową cipkę swoim dużym kutasem. Poruszając się kilka razy, trzymał swojego penisa w Karolinie, jednocześnie dotykając Zuzie. Działając najlepiej jak tylko potrafił doprowadził obie dziewczyny do orgazmu. Nagle, cała trójka doszła. Gdy dwie dziewczyny na niego wpadły, Karolina mruknęła:

– Zawsze kochałam Twistera … to sprawia, że ​​wszystko jest takie interesujące…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *