***

Jestem bi odkąd pamiętam, ale nigdy w pełni nie zbadałem swojej gejowskiej strony. Po ponad 20 latach małżeństwa i wychowaniu dwójki dzieci, moja żona i ja jesteśmy od kilku miesięcy w separacji. Na początku była naprawdę wkurzona, ale od tego czasu już się uspokoiła i pracujemy wspólnie nad naszą przyszłością. Tydzień temu wprowadziłem się do mojego heteroseksualnego przyjaciela, który również jest po rozwodzie. W pierwszym tygodniu mojej wolności uprawiałem seks z trzema facetami, z czego z pierwszym z nich udało mi się zrobić to dwa razy.

W czwartek zacząłem rozmowę z facetem o imieniu Karol, ale zanim zaczęliśmy rozmawiać, była już prawie północ i byłem bardzo zmęczony, więc postanowiliśmy zobaczyć, dokąd nas to zaprowadzi w następnego dnia. Przez cały piątek w pracy miałem otwarty profil Karola na moim telefonie. Ciągle przeglądałem jego zdjęcia i statystyki. 185 cm wzrostu, 93 kg wagi. Trochę pulchny i pokryty dość grubą warstwą włosów. Wyglądał no najmniej jak niedźwiedź. Ale to, co naprawdę mi się podobało, to jego zdjęcia penisa. Ogolony, 18 centymetrów, wspaniały. Przyznaję, lecę na dobrze wyglądające kutasy. Napisał do mnie dopiero po 17:00, kiedy jechałem do domu. Oddzwoniłem do niego i rozmawialiśmy podczas jazdy. Miał głęboki, męski głos i dużo się śmiał. Powiedział, że mogę do niego wpaść, kiedy tylko zechcę. Powiedziałem, że muszę na chwilę wpaść do domu i się wykąpać, a potem wezmę piwo i wyruszę w jego stronę. Obiecałem, że będę przed 19, ale była prawie 19:30, gdy wjechałem na jego podjazd.

Zaparkowałem za jego niebieskim Mercedesem. Widać było, że nie może narzekać na swoje zarobki. Karol otworzył drzwi wejściowe, żeby mnie przywitać. Uścisnęliśmy sobie dłonie i otworzyliśmy piwo, a on zaczął mi opowiadać o swoich samochodach. Oprócz czterech kółek uwielbiał wycieczki rowerowe, w swoim garażu trzymał rowery na każdą okazję, jazdę na snowboardzie i deskorolce. Ewidentnie lubił być w ruchu. Póki co, wszystko szło całkiem nieźle. Otworzyliśmy kolejne piwo. Wyglądał, jakby mógł wypić duże ilości piwa. Wzięliśmy po butelce i usiedliśmy obok siebie na kanapie. Nasze oczy się spotkały i oboje mogliśmy z łatwością powiedzieć, jak bardzo byliśmy napaleni. Nasze wargi i języki zetknęły się, gdy próbowaliśmy odstawić nasze piwa na stolik bez rozlewania ich. Nasze ramiona obejmowały się nawzajem, gdy przyciskaliśmy nasze ciała do siebie. Karol był co prawda ogolony, ale włoski już powoli zaczynały odrastać i drapał mnie swoją szorstką brodą.

Przerwałem nasz pocałunek i zacząłem pieścić ustami jego szyję, po czym odepchnąłem go do tyłu i wspiąłem się na niego. Jęknął, gdy zajmowałem się jego delikatną skórą na szyi od ucha do obojczyka, podczas gdy moje ręce badały jego szeroką klatkę piersiową przez jego koszulę. Moja eksploracja ostatecznie doprowadziła mnie dalej na południe, gdzie mogłem poczuć zarys jego sztywniejącej erekcji przez jego dżinsy. Zsunąłem się i uklęknąłem na kolanach między jego nogami. Spojrzał na mnie i uśmiechnął się, podczas gdy ja walczyłem z guzikiem i zamkiem błyskawicznym w jego dżinsach. Podniósł swój tyłek, żebym mógł je zdjąć, zostawiając Karola w slipkach w sportowym stylu. Zapach jego fiuta był przepyszny. Zbliżyłem się, by intensywniej poczuć zapach jego krocza, zapach jego męskości. Mój kutas był już cholernie twardy.

Odsunąłem na bok białą prążkowaną tkaninę i wyciągnąłem jego twardniejącego 20–centymetrowego penisa. Karol wziął do ręki piwo i pociągnął dużego łyka. Chwyciłem go i delikatnie głaskałem jego z jednej strony miękką i delikatną skórę, a z drugiej twardego jak skała penisa. Trzymałem go przed sobą i podziwiałem. Karol obserwował każdy mój ruch, popijając piwo. Ja starałam się dotknąć opuszkami palców każdy milimetr tego dzieła sztuki. Maleńka kropelka jego soków rozkoszy zaczęła sączyć się z jego żołędzi. Dotknąłem ją czubkiem języka, po czym się odsunąłem, pozwalając półprzezroczystej nici mojej śliny i jego soku połączyć moje usta z jego kutasem.

Przyglądał się wszystkiemu uważnie. Otworzyłem szeroko usta i powoli opuściłem je na jego penisa, aż poczułem czubek dotykający tylnej części mojego gardła. Zacisnąłem mocno usta i odciągnąłem je, ściskając go. Kontynuowałem zabawę kutasem Karola, podczas gdy on pił piwo i cieszył się moim pokazem. Po około 15 minutach odciągnął mnie od siebie i złożył długi i mokry pocałunek na moich ustach.

– Idę po kolejne piwko, masz też ochotę? – zapytał. Dopiłem swoje i powiedziałem, że chcę. Wzięliśmy nasze nowe piwa do sypialni, gdzie oboje rozebraliśmy się do majtek. W pokoju był niezły bałagan, różne rzeczy walały się po podłodze. Ogromne łóżko było niepościelone, a na ścianie wisiał duży telewizor. Karol upadł na łóżko i włączył jakieś porno na swojej plazmie. Wybrał film, na którym kilku ogromnych, owłosionych facetów uprawiało wszelkie rodzaje seksu, chrząkając i pojękując. Sprawiało to wrażenie, jakby było z nami w sypialni kilku innych facetów.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *