Nie może powstrzymać westchnienia, które jej ucieka, gdy jego język okrąża jej łechtaczkę. Jego usta są idealne i jest tak dobry w zadowalaniu jej nimi, jak udowodnił już dwukrotnie. Jej palce zaciskają się na szczycie wezgłowia, gdy przyciska cipkę do jego ust. Siedząc okrakiem na jego twarzy, czuje, że panuje nad nim, czego chce tej nocy. A te odgłosy, które wydaje, otoczony jej udami, podniecają ją jeszcze bardziej. Nie tylko dokładnie wie, jak ją polizać, ale uwielbia to robić przez naprawdę, bardzo długi czas. Nigdy nie kazała nikomu lizać jej wystarczająco długo, dopóki go nie spotkała.

Jego usta otaczają jej łechtaczkę, a jego język porusza się w przód iw tył, w przód iw tył. Jej głowa opada do przodu, a jej ciemne włosy tworzą zasłonę wokół jej twarzy, gdy patrzy mu w oczy. Obserwuje ją, ale jego język nigdy nie przestaje się poruszać w tę iz powrotem. Sposób, w jaki skupia się na niej zarówno oczami, jak i ustami, sprawia, że ​​czuje, że nie chce niczego więcej, jak tylko jej zadowolić. Jego dłonie obejmują jej tyłek i ściskają, podczas gdy jego język jest nieugięty.

Dziś jest noc, ale on nie ma pojęcia. Już wcześniej rozmawiali o tym, jak robiła mu palcówkę, więc wie, że tego pragnie. Potrzebuje tego. Mimo że to nie jej pierwszy raz, jest zaszczycona, że ​​jest jego pierwszą. Myśląc o tym, jak się poczuje, kiedy wsunie w niego palec, robi się jeszcze bardziej mokra i zaczyna ocierać się o jego usta. Może powiedzieć, że chce ponownie doprowadzić ją do orgazmu. Błaga o to, wyginając szyję, by podejść bliżej, a ona słyszy, jak jęczy, gdy jego usta zaciskają się na jej łechtaczce.

Zastanawiając się, jakie odgłosy wyda, gdy ona wsunie w niego palec, niemożliwe jest powstrzymanie jej orgazmu. Zaczyna pulsować i sięga jedną ręką w dół, by chwycić jego włosy, trzymając go przy sobie. Krzycząc z przyjemności, bardzo mocno dochodzi, ujeżdżając jego usta, gdy raz po raz pulsuje. Trzeci orgazm jest zawsze najlepszy, ale sprawia, że ​​jest bardzo opuchnięta i wrażliwa. W końcu puszcza jego włosy i unosi się nad nim na kolanach, jej cipka lśni.

Spoglądając w dół, widzi teraz całą jego twarz.  Dolna połowa jego twarzy lśni od jej soków i uśmiecha się. „Smakujesz bardzo dobrze”, mówi, kiedy wymyka się językiem, by polizać usta, podczas gdy jego dłonie pieszczą jej zewnętrzne uda.

„I sprawiasz, że czuję się bardzo dobrze,” odpowiada. „Czas na twoją nagrodę”. Jego oczy się rozszerzają, a ręce zaciskają się na jej nogach. Odkąd spotkali się kilka miesięcy temu, nagrodziła go na różne sposoby, ale on nie ma pojęcia, że ​​dziś wieczorem dostanie nową nagrodę.

„A teraz patrz na mnie” – żąda, kładąc prawą rękę na prawej piersi. Szczypie swój sutek, po czym powoli przesuwa dłoń na środek brzucha, a następnie w dół, aż środkowy palec muska łechtaczkę.

Chociaż jego oczy są przykute do jej dłoni i nie mrugają, wciąż pyta: „Czy patrzysz?”

Głos mu się łamie, gdy próbuje odpowiedzieć i musi odchrząknąć, aby spróbować ponownie. „Boże, tak”. Jego głos jest ochrypły i oddycha bardzo szybko. Powoli wsuwa środkowy palec w swoją cipkę. Jego oczy są rozszerzone, patrząc, jak znika w niej. Mimo że właśnie lizał ją przez trzy orgazmy, wie, że chciałby to powtórzyć.

Kiedy jej palec jest w niej do końca, porusza nim tylko trochę, ponieważ czuje się zbyt cholernie dobrze, by się temu oprzeć. Potem kilka razy go wsuwa i wyciąga i oboje słyszą, jaka jest mokra. Jęczy, a ten dźwięk pożądania i błagania przyprawia ją o dreszcze. Wyciąga palec, nawet wolniej, niż go wsunęła, by mógł cieszyć się widokiem każdego centymetra.

Trzyma ten palec przed nim. – Widzisz, co mi robisz? ona pyta. “Widzisz, jak mokra jestem dla ciebie?” Zaczyna przesuwać się po jego ciele, a kiedy jej kolana okrakiem obejmują jego brzuch, pochyla się i opiera górną część ciała na łokciach w pobliżu jego ramion. Odsuwa się i opada jeszcze bardziej, pozwalając sutkom przeciągnąć się po jego klatce piersiowej.

Jej cipka muska jego kutasa, który podskakuje. Uśmiecha się, widząc, jak uwielbia ją jego kutas, ale zsuwa się w dół i kolanem rozchyla jego uda. Natychmiast rozkłada je szeroko, aby mogła uklęknąć między jego nogami twarzą do niego. Patrzy w dół na jego kutasa, bardzo twardego i cieknącego, tak jak go uwielbia.

Spoglądając w górę i wpatrując się w niego, rozkazuje: „Klęka”.

Jego twarz czerwienieje, gdy pyta: „Naprawdę?”

Wie, że zanim się poznali, sam używał korka analnego, ale nigdy nie miał w sobie kobiety … aż do dzisiejszego wieczoru. Uśmiecha się czule i odpowiada po prostu „Tak”.

Jego jęk podnieca ją jeszcze bardziej, gdy zgina nogi i unosi je, aż może złapać się za kolana. „To po prostu idealne” – chwali się. “Potrzebuję twoich kolan uniesionych i szeroko rozstawionych”. Patrzy, jak jego tyłek zaciska się w oczekiwaniu. – Ta słodka dziura tylko na mnie czeka. Kocham cię tak otwartą i potrzebującą w ten sposób. Tak zdesperowana dla mnie.

Podnosi mokry palec, żeby mógł zobaczyć, że wciąż jest pokryty gęstymi, kremowymi sokami. „To jest palec, który wchodzi w ciebie” – mówi. – Ten. I to nie tylko dlatego, że jest mokry, a to łatwiejsze. Powoli pokręciła głową. „O nie, ten jest w tobie, ponieważ jest przykryty mną. Chcę cię oznaczyć w środku”.

Gdy tylko przykłada palec do jego dziurki, drży. Wie, że tak bardzo tego pragnie, i nie może się doczekać, kiedy mu to da. Popycha palec, aż poczuje rozkoszny nacisk, ale nie naciska wystarczająco mocno, by wejść za pierwszym razem.

“Jesteś gotowy?” ona pyta. Jego oczy wyglądają dziko i ciężko przełyka, kiwając głową, aby pokazać, że jest gotowy. „Nie słyszę cię”, mówi ona stanowczo ostrzegawczym tonem.

Jego biodra napinają się, próbując wciągnąć w siebie ten palec, ale ona na razie nie pozwala mu się wsunąć. Jego kutas tak bardzo kapie. Wie, że ten jęk oznacza, że ​​jest zdesperowany i potrzebuje jej. Zawsze robi się taki gorący i twardy, kiedy ją liże, a ona chce dalej podnosić to podniecenie coraz wyżej.

W końcu odnajdując swój głos, mówi: „Proszę, kochanie. Kurwa, proszę pchaj. Jestem gotowy. Potrzebuję tego. Potrzebuję cię”. Jego potrzeba dopada ją za każdym razem, a ona nigdy nie może się jej oprzeć. Trochę mocniej popycha palec, aż czubek wskakuje w jego słodki, ciasny tyłek.

Jego oczy są szeroko otwarte i dyszy. Czeka, kochając to, że on już wydaje się przytłoczony, chociaż ledwo jest w nim. Ona naciska, aż ten palec jest w nim do końca, a jej dłoń opiera się o jego jądra. Czuje się niesamowicie, a ona to uwielbia.

„Wyglądasz tak cholernie cudownie z moim palcem w tobie,” szepcze, wsuwając palec trochę głębiej. Pochyla się nad nim, nie ruszając palcem, i całuje go w brzuch. Mięśnie pod jej ustami drgają, co sprawia, że ​​uśmiecha się, widząc wrażliwość jego skóry, kiedy jest tak podniecony. Przesuwa usta nieco niżej w kierunku czubka jego penisa i ponownie go całuje. Jego biodra uniosły się, próbując wywrzeć nacisk na swojego kutasa, ale ona mu nie pozwala. Jeszcze nie.

Jej palec jest nadal głęboko w nim, nie porusza się. Wie też, że czekanie, aż się ruszy, zabija go.

Delikatnie muska jego lewą piłkę, potem prawą. Wracając do lewej, składa na nim gorący pocałunek z otwartymi ustami i wreszcie po raz pierwszy porusza w nim palcem.

Jego plecy wyginają się ostro, gdy delikatnie go liże. Jej palec kontynuuje ten powolny ruch, kiedy liże ścieżkę do główki jego penisa.

Tym razem, gdy wsuwa w niego palec do końca, unosi palec w górę, szukając. „Powiedz mi, kochanie”, mówi, kontynuując poszukiwania tego miejsca, o którym wie, że doprowadzi go do szaleństwa. “Czy jest tak, jak sobie wyobrażałeś?”

-To takie… kurwa… nawet nie… blisko… o Boże. Jego kostki są białe, ściska kolana, by się przed nią otworzyć. – Proszę. Och, proszę. Uwielbia, kiedy on błaga.

Wtedy jej palec znajduje dokładnie to, czego potrzebuje. Czuje ten słodki guzek i uśmiecha się. Idealny. Ona mocno pociera o nią palcem, a on puszcza jego kolana, uderzając piętami w łóżko. “Kurwa, tak!” – krzyczy, machając biodrami w jej stronę.

Odsuwa palec od tego idealnego małego guza i przesuwa się z powrotem na czubek. Zatrzymując się, pyta: „Tak, co?”

Macha głową na boki. “Zrób to jeszcze raz. Proszę, dotknij mnie tam. Więcej. Potrzyj to. Potrzebuję tego. Muszę dojść. Muszę dojść dla ciebie. Potrzebuję cię. Kurwa. Nie mogę się doczekać. Proszę.

… Zrobię wszystko … Proszę … cokolwiek. ” Jego słowa są szybkie i biegną razem w jego desperacji.

Uwielbia doprowadzać go do orgazmu, ale chce jeszcze trochę zwiększyć jego przyjemność. Dostaje tylko jedno palcowanie po raz pierwszy, a ona chce, aby było to wstrząsające. „Nie martw się,” mówi, kiedy znów zaczyna się w nim wsuwać. – Tak dobrze się tobą zaopiekuję, kochanie. Kiedy jej palec jest do końca w środku, raz masuje jego prostatę. Dwa razy. Następnie wysuwa palec do czubka i zaczyna od nowa.

Jego skomlenie jest ciągłe, a jej palec nieustannie wpycha się do środka, dwukrotnie pociera, a następnie wysuwa. Ale to nie wystarczy, aby zepchnąć go z krawędzi. „Uwielbiam być w tobie.Wciskanie, pocieranie, wyciąganie. – Jakbyś został stworzony dla mnie.

Jej słowa doprowadzają go do szaleństwa i nie może dłużej czekać. Sięga po swojego kutasa, żeby go pogłaskać, ale ona odsuwa jego dłoń. „Mój” – twierdzi, kiedy po raz ostatni wsuwa w niego palec i trzyma go nieruchomo. Wsuwa palec trochę głębiej i pociera jego prostatę trochę mocniej i szybciej, ssąc go tak dobrze jednoczesnie.

Zatracił się w przyjemności, az z jego gardła wydobywa się piskliwy jęk, gdy jego prostata puchnie i staje się naprawdę twarda. Czuje, jak jego tyłek zaciska się wokół jej palca raz, dwa razy, a potem czuje, jak wypuszcza spermę w jej usta. Uwielbia czuć, jak jego tyłek ściska się z przyjemności, gdy wykrzykuje jej imię. Ona delikatnie połyka i ssie, a on spuszcza się i wysuwa biodra do przodu z każdym pulsem.

Czeka, aż całe jego ciało rozluźni się i zapadnie w łóżko. Powoli wysuwając z niego palec, czuje drgnięcie jego ciała. Połyka ostatnią kroplę pysznej spermy, a następnie ściąga usta z jego penisa. Opierając brodę na jego biodrze, patrzy na niego i nie może powstrzymać uśmiechu.

Spogląda w dół i powoli mruga, szepcząc jej imię. Mruga i mówi: „Znowu to robimy, kochanie”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *